Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Demix23

Skyrim - Brak misji u Towarzyszy

Polecane posty

Witam, podczas gry w Skyrim natrafiłem na chyba jakiś błąd, przez który nie mogę kontynuować misji u Towarzyszy.

Przywódca tej frakcji wysłał mnie po głowe wiedźmy. Zabiłem ją, ale wracając do budynku, okazało się że napadła ich srebna ręka i ten szef został zabity. Jakiś facet powiedział że mamy isć się zemścić, zgodziłem się.

I nic dalej się nie dzieje! Nie mam żadnego nowego zadania w dzienniku, ani nie mogę nic nowego od nich przyjąć. Bardzo proszę o pomoc, bo najbardziej podobają mi się misje z tej właśnie frakcji i chciałbym je kontynuować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dry:, tam pisze, ze misja "wskakuje" automatycznie. Ten facet to Vilkas, osoba ktora "uruchamia" zadanie.

Misja toczy sie w

Driftshade Refuge.

Tutaj jest lokalizacja miejsca KLIK.

Nie jest daleko od miast, wiec mozesz sie przejsc tam i moze cos sie ruszy?

Jesli to nic nie da, to na glowne forum Bethesha trzeba isc i napisac TUTAJ (jesli jeszcze tego nie zrobiles). Jest tam ponad 500.000 osob, wiec odzew bedzie szybki.

Na przyszlosc rob sobie zapisy co jakies 30 minut, lub rzadziej. Ja tak robie, poza tym lece na szybkim zapisie. Juz mi sie zdarzyly rozne rzeczy i na szczescie dzieki zapisom mam do czego wracac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Pewnie wcześniej oczyściłeś tą lokacje. Znalazłem 'rozwiązanie' na skyrimwiki: Note: Ref ID of Silver Hand Leader in my game was 0006a99c. You may be able to resurrect him without looking through the entire dungeon for his body. Try typing 'prid 0006a99c' followed by 'resurrect' in console, please confirm if this worked for you. -> Confirmed. Ale cały czas nie mam pojęcia co wpisać... próbowałem wielu kombinacji komend i nic. Może ktoś ma pojęcie co mam wpisać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...