Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajinYoda

Skyrim - problem z misją dla Towarzyszy

Polecane posty

Witam! Mam następujący problem: wczoraj przeszedłem misje dla Towarzyszy, w której trzeba się zemścić. Powinienem teraz dostać misję z pogrzebem Kodlaka, ale nikt mi jej nie chce dać. Wiem,że powienien iść z Vilkasem, ale on daje mi jedynie poboczne misje. Wczytanie zapisu nie wchodzi w grę (zrobiłem za dużo questów). Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z tą serią questów. Wróciłem po przemianie do Jorvaskr gdzie Aela powinna dać mi kolejną misje. Nie mam jednak żadnej w dzienniku, nie posiadam też żadnego znacznika na mapie. Gdy pytam Aelę o jakąś pracę to odpowiada mi, że już jedną mi zleciła. Gdy stoję obok niej wypowiada kwestię, że nie wprowadziła jeszcze Kodlaka w szczegóły. On sam też nie ma aktywnej linijki dialogowej.

Jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wpis nie działa. Wyskakuje info że save nie odnaleziony. Mój problem jest taki że wchodze do tej kuźni wszyscy są zebrani na pogrzebie mówią każdy swoją kwestie i koniec. Nic się dalej nie dzieje stoją tak cały czas dzień i noc. Raz tam wpadłem jako wilkołak i paru ludzi odeszło np jarl i siedzie teraz na swoim tronie ale w tej kuźni dalej są 4 osoby i ten głupi kowal. co robić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem z ta misja tylko ze podczas ceremoni pogrzebu gdy aela ma podpalic stos z cialem kodlaka to sie nie dzieje poniewaz jest ona wilkolakiem a pochodnia caly czas przesuwa sie z nia pod jej nogami i nic sie nie dzieje od skonczenia monologu co mam zrobic probowalem juz kilku komend i nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem z ta misja tylko ze podczas ceremoni pogrzebu gdy aela ma podpalic stos z cialem kodlaka to sie nie dzieje poniewaz jest ona wilkolakiem a pochodnia caly czas przesuwa sie z nia pod jej nogami i nic sie nie dzieje od skonczenia monologu co mam zrobic probowalem juz kilku komend i nic

Na tej stronie: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Glory_of_the_Dead na dole masz tabelkę, w której są poszczególne etapy tego zadania - wybierz ten, który ma być po etapie, w którym jesteś aktualnie. Następnie wpisz w konsoli: setstage C06 x

Na miejscu x wstaw liczbę z tabelki. Gra powinna przeskoczyć do następnego etapu. U mnie to zadziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...