Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Celdur

Punkt skupu gier PC - Śląskie

Polecane posty

Jak wyżej. Muszę (a zarazem chcę) w najbliższej przyszłości pozbyć się kilku gier, które niepotrzebnie zawalają mi biurko i stolik(Saga BG, Gothic III, KOTOR I i II oraz Wiedźmina I i II(?), a jak wiadomo ich przestrzeń zarezerwowana jest dla CDA. Jak już wspominałem zależy mi w szczególności na czasie, a powyższych owoców ciężkiej pracy ludzkiej chcę się pozbyć do Czwartku.

Do tej pory poszukiwanie punktów skupu używanych gier PC spełzło na niczym (oczywiście wszyscy znajomkowie musieli przenieść się już na PS3/X360, zaś poszukiwania w wyszukiwarce jeszcze bardziej mnie zdołowały wysypem dziesiątek punktów skupiających gry wyłącznie na konsole). Jedyny sklep, w którym skupywano gry na poczciwe piecyki zakończył swą działalność w lipcu... jak to mawiają rodzimi mieszkańcy FUUU... - shit happens sometimes).

Jeśli ktoś przez przypadek jest mieszkańcem Konurbacji Śląsko-Zagłębiowskiej i jakimś cudem wie, gdzie się mieści punkt skupu gier P(ie)C(owatych), to byłbym wręcz niewymownie wdzięczny za podzielenie się tą informacją ze mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Poprostu wystawić gry tu na forum i na allegro? Takie skupy nie istnieją już chyaa nigdzie ponieważ interes przestał być opłacalny.

Po części zgadzam się z tobą, acz zaznałem pewnych nieprzyjemnych doświadczeń na największym polskim serwisie aukcyjnym, co prawda odszkodowanie otrzymałem, ale pewien niesmak i niepewność pozostaje. Po drugie zależy mi na czasie, acz jeśli nie uda mi się odnaleźć punktu prowadzącego skup trzeba będzie się przemóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stronisz od allegro to polecam wystawienie gier tu na forum. Jeśli dasz dobre ceny kupców znajdziesz szybko. Takie szukanie skupow jest bez sensu ponieważ to jak szukanie igły w stoku siana. Jak już pisałem takiego czegoś obecnie już nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...