Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzygodyMerlina

FIFA 12 - sterowanie w grze

Polecane posty

mam problem ze sterowaniem w Fife 12, trochę pozmieniałem bo to co było na początku to kompletna klapa, zmieniłem bodajże tak :

Podania górą na a

strzały na - d

podania dołem - s

wystawianie - w

1.zawsze tak miałem i tak ustawiłem jednak nie wiem jak ustawić zminy zawodników, bo teraz musze z kilka sekund czekać aż sam się zmieni a tak zazwyczaj wciskałem s i się od razu zmieniałem ( chodzi o odbiór piłki przeciwnikowi gdy on omija mojego piłkarze to chcę zmienić na kolejnego ale się nie da, muszę czekać aż komputer to zrobi sam )

2.kolejny problem to karne , mój bramkarz stoi na środku, gdy próbuję się rzucić np w prawo ( strzałka w prawo + d ) to on stoi w miejscu. Strzały tak samo, strzelam tylko w środek albo o wiele za mocno na boki .

3. Kiwanie - jak się kiwa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1.musisz przed meczem zmienić ustawienia odbioru piłki na "klasyczne" w opcjach przedmeczowych, ew zobaczyć u ustawieniach kontrolera i zmienić na "manualne" albo "półautomatyczne" przy "zmiana zawodnika" ;)

ad 2. karne broni się klawiszami na numlocku( 2,4,6,8 na numerycznej)

ad 3. triki wykonuje się przy pomocy klawisza "kontrola zawodnika" + strzałki na klawiaturze i te, którymi broni się karne;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...