Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abrez

Rozwiązany: Skyrim - mag

Polecane posty

Tyle ile ja gram to nie było żadnych negatywnych efektów rzucania czarów w żadnej zbroi. Sam gram magiem z lekką ale przez chwile grałem z ciężką i problemu nie było. Chyba największym minusem jest to że, ciężko znaleźć lub zaklnąć zbroję tak żeby miała bonusy dobre dla maga jak np. regeneracja many.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma przeciwwskazań. Problem tylko w tym, że ciężkie zbroje nie mają takich bonusów jak szaty i ubrania specjalnie dla czarodziejów. Można jednak je disenchantować i pod warunkiem, że masz dobrze dopakowany enchanting oraz soul gema z odpowiednio mocną duszą to możesz sobie sam zakląć zbroje, żeby dawała odpowiednie bonusy do czarowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Pewnie o tym wiesz, ale lepiej zapytać. W tym Grand Soul Gemie na pewno była Grand Soul? W starszych częściach trafiały się większe gemy, ale z mniejszą duszą naładowaną. Nie wiem jak to wygląda w Skyrimie, bo jedyne Soul Gemy jakich używałem to takie, które znajdowałem w podróży. Nie znalazłem niestety jeszcze nikogo, kto posiadałby księgę zaklęcia Soul Trap.

Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...