Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dr_NO

Rappelz

Polecane posty

Jako stary gracz Tandy... Tande :D wielu tu Polaków gra.

Do niedawna mówiło się że high-lvl baaaaardzo się nudzą bo na non-pvp servach zabijanie graczy skutkuje potężnym debuffem trwającym nawet kilka godzin.

Z tym ze jest na to rada i na non-pvp i tak się zabijają jak chcą stosując prosty trick: w każdym mieście znajduje się ołtarz tj "Altar of Godess" gdzie wrzucając wszelkie śmieci (liczy się ilość polecam wrzucanie Return Scrolli) nabijamy Good Points które zabezpieczają przed otrzymaniem debuffa (z tym że jak zabije się na 100 lvl jakiś 20 lvl to i tak Wratha się ma, działa na lvl podobne do twojego)

Zależy jak dla kogo :P

dla nowego ;) który nie ma peta dobrego i może ładne wciry od mobów początkowo dostać. Ale warto się pomęczyć. Chyba że ci o PvP to można polemizować bo jeśli wpadnie się w Meteor Shower to zwykle już po ptakach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Gra zabrała mi ponad rok mojego młodego życia. Jeśli chodzi o darmowe MMO to jest jednym z najlepszych wyborów. Jednym z problemów jest duże faworyzowanie klientów Item Shopa (wspomniany SS, czy elitarna lokacja tylko dla mających dolary). Gdybym miał tam wrócić, to robiłbym to raczej niechętnie, cholernie żre czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc grałem chwilę w to MMO ( mniej więcej 2 miesiące) jednak czybko mi się znudziło dla mnie nie ma tego "czegoś" co przykuwa do kompa na dłużej niż 15 minut. Jedną z zalet jest rozbudowany system petów, muszę sie zgodzić że jest to wielka zaleta, poza tym jednak Rappelz to kolejny sztampowy azjatycki MMORPG. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę odświeżyć temat...

Pod koniec ubiegłego roku wyszła polska wersja językowa a obecnie są dwa serwery(pvp i non-pvp)

A niedawno wyszła nowa kronika dodająca trzy nowe zwierzaki(w sumie jest ich ponad 20)nowe questy związane z fabułą gry,tryb deathmatch(każdy na każdego)oraz wiele innych nowości..

Jeśli chodzi o graczy i "dzieci neo" to takich na szczęście nie jest za dużo i kulturalnie gra trzyma poziom,a na ilość graczy na serwerach nie można narzekać,bo tych jest naprawdę sporo.

Ogólnie polecam zagrać,mnie gra bardzo wciągnęła,mam 51lvl paladynem.

Oferuję pomoc w grze dla początkujących, nick w grze: Sartek serwer Serafin

http://pl.gpotato.eu/referral/?referrer=Etherrr - rejestracja (link referencyjny)

http://pl.rappelz.gpotato.eu/ - strona główna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappelz mnie interesował od jakiegoś czasu, a dokładniej, gdy zobaczyłam jego reklamę na jednej ze stron o Metin 2. Od tamtej pory marzyłam, by gra wylądowała na moim kompie. I wylądowała... Wprawdzie dopiero kilka miesięcy później i na laptopie, ale wylądowała.

Z początku gra mi nie szła zbyt dobrze. Skończyło się na usunięciu kilku pierwszych postaci... Ale postanowiłam wziąść się w garść i wreszcie udało mi się dobić do lvl wyższego niż 13. I udało się. Efektem jest Asura, Mroczny Czarodziej, Hisa z 34 lvl oraz Deva, Hodowca, Nanami z 18 lvl. Jest jeszcze jedna postać, Asura, Hina, ale jej nie wliczam, bo ma dopiero 8 lvl i jeszcze nie dokonała pierwszej zmiany profesji.

Ogólnie gra zasługuje na 4/5, bo, niestety, ma również wady. Jedną z nich jest denerwujący mnie NPC, mianowicie Derinara. Otóż kończę zadanie dla niej i już ma następne... To z tego powodu większość czasu spędzam w Grotach Ursa, w Laksy i Horyzoncie. Ale nie ja w końcu tworzyłam NPC i questy.

Więc ocena ogólna to 4/5. Polecam w to zagrać, również ze względu na małą ilość dzieci neo, w przeciwieństwie do Metina. To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem nałogowym graczem w Rappelza. Mimo iż nie posiadam postaci ze 120lvl posiadam kilka (każda powyżej 25lvl) i chciałbym po prostu znaleźć klasę, która najbardziej mi odpowiada. Na chwilę obecną (tj. 15-12-2010) najlepiej gra mi się wojownikiem - łucznikiem. Bardzo podoba mi się sprawa z petami, czyli Chowańcami, z którymi możemy biegać i również je expić (dla nie wtajemniczonych. -- wylevelowywać tzn. zwiększać ich poziom). Aby oswoić Bestię wystarczy nam pusta karta owej bestii, i jakiś dobry tamer (czyli człowiek, który potrafi lepiej oswajać zwierzęta niż inne klasy) i już po sprawie. Jeśli jednak mamy naprawdę dużego pecha, możemy ową kartę spalić co wiąże się z utratą jej, czyli utratą pieniędzy za którą ją kupilśmy lub dropnęliśmy (tzn. wypadła nam z zabitego stworka, co jest trudne i wiąże się z dużym szczęściem). To tyle z mojej strony, jeśli ktoś chce więcej informacji na ten temat, proszę wysłać PW. Obecnie gram postacią Besthunterinacity lvl 21 serwer Serafin. Pozdrawiam :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram i aktualnie mam 92 lv i hawka (pet t3).Nie moge porzyczć kasy bo całą 50kk wydałem na peta. Gram mc(Magiem Chaosu). Expi się nieźle w pp1 a wcześniej na wiedzmie. Polecam gildie DeadhTeam(pl serfain). Jak coś to pisz do Darkmagic, Ullura. Na obrazku moje skille.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbowałem w to zagrać ;). I powiem, że Rappelz blado wypada w porównaniu z innymi darmowymi MMORPG, choć nie pograłem na tyle długo, aby wyrobić sobie "całkowitą" opinię na temat tej gry. Bardzo ciekawie rozwiązany jest system rasowo-klasowy, gdzie na początku wybierając spośród 3 ras, dostajemy jedną klasę przystosowaną na początku do konkretnej rasy. I potem następuje wbicie 10 lvl, na którym to zmiana klasy i do wyboru już mamy 3 drogi rozwoju, na 20 lvl to samo i potem chyba ostatnia zmiana na 30.

Wiem, nie daję wam to w sumie żadnego obrazu przedstawiającego Rappelza w "dobrym" świetle, a i wad nie wymieniłem, jednak jak wspomniałem gram za krótko na razie. Pogram dłużej, wyrażę się dosadniej i tak jakbyście chcieli (oczywiście Ci, którzy zainteresowani są samą grą i opinią na jej temat).

Nie dostrzegłem w tej grze jednak niczego znaczącego, co nie miałaby konkurencja, w dodatku pod tym względem Rappelz traci, bo i tych elementów, które są normą w innych tego typu produkcjach, on nie ma - albo są słabo rozwiązane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...