Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fddsfwfa11

Modern warfare 2 - steam aktualizacja

Polecane posty

Mam problem bo miałem zainstalowanego coda mw 2 i jeszcze wczoraj grałem. Dzisiaj jak włączyłem komputer i chciałem włączyć grę to chociaż że w dodaj usuń programy mam mw2 i waży 11gb to teraz steam pobiera mi coś do niego o wadze 7gb! Przecież niemożliwe żeby tyle ważyła aktualizacja a gry nie usuwałem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bawiles sie przypadkiem Steam i nie zmieniles wersji jezykowej platformy? Ewentualnie sprawdz czy sama sie z jakiegos powodu nie przestawila. Ja mialem taki przypadek: Steam mam ustawiony na jezyk angielski, MW2 tez mam w wersji angielskiej, ale ktoregos razu stwierdzilem, ze zmienie sobie jezyk platformy na polski. Zrobilem to, a gdy kilka dni pozniej chcialem pograc w multi MW2, to Steam zaczal mi pobierac kilka giga danych do MW2. Gdy juz wszystko sie sciagnelo, okazalo sie, ze gra jest po polsku. Niezbyt mi przypadla polska wersja do gustu, wiec Steam przywrocilem do wersji angielskojezycznej i znowu chcial pobrac kilka giga danych - reinstalowalem gre z plyty i problem sie rozwiazal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...