Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fddsfwfa11

Rozwiązany: Mass effect

Polecane posty

Zakończyłem historię z pierwszej części mass effect i po ukazaniu się napisów końcowych wróciłem do menu. I teraz mam dwa pytania;)

1. Jak zaimportować savy do mass effect 2?

2. Savy skończyły się na ostatniej walce i dalej nie ma chyba nawet autozapisu, czy tak powinno być i czy da się jeszcze grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli masz już ME2 zainstalowanego, to: klik-MaddEffectLauncher ; Konfiguracja; Zapisy Gry; klik Kopiuj zapisy gry z Mass Effect 1.

Potem wybierasz folder, gdzie masz swoje save'y z jedynki. Tworząc nową postać jest taka możliwość "zaimportuj" lub co podobnego. Tak czy siak, truuudno przeoczyć :D

2. Niema problemu. Zapisuje Ci automatycznie w miejscu, gdzie jest do tego wyznaczone. Nie będzie żadnych komplikacji i możesz śmiało importować.

Coś niejasne - pisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki a mam jeszcze takie pytanie czy po zakonczeniu rozgrywki w me1 tzn. po napisach końcowych da się jeszcze grać?

Kontynuować się nie da. Da się za to grać tą samą postacią jeszcze raz kampanię. Wystarczy rozpocząć grę i w menu tworzenia wybrać swoją, gotową postać. Mam nadzieję, iż pomogłem :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...