Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Odnośnie rankingu w Virusie (RPG). NWN na 1 miejscu? Hańba!
Nie nerwowo, niektórzy tak po prost mają... Może chodziło o MP? Bo jeśli o singla, to shok i zgrąza^^
Że jak? Baldur's Gate? Hmmm...nigdy nie słyszałem...
Hehehe :D Bo to jest gra niszowa, tylko dla koneserów, a i tak wypuścili ją w limitowanej serii jedynie w 27 egzemplarzach z powodu awarii przy tłoczeniu... oleju słonecznikowego^^
A teraz dla mnie nadszedł czas ULTIMY ONLINE!!!
O was być dużo mnóstwo! Popytaj się w Korei czy innym Tajwanie co to jest Ragnarok Online, a zamkną w zakładzie dla normlanych inaczej :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
Odnośnie rankingu w Virusie (RPG). NWN na 1 miejscu? Hańba!

Hę?? O zgrozo... a gdzie tu Morrowind, Gothic, Mafia!! Litości...

Ekhm, czy ta ankieta mjeszcze trwa, czy juże się skończyła? Jeśli się nie skończyła, mam genialny plan chłopaki, hehe... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------

Przewodnik po najlepszych grach dostępnych na rynku (....)

1. NWN

2. Morrowind

3. Xenosaga Episode 1

4. BG II

5. Deus Ex

---------------------------------

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A GDZIE FALLOUT!!!!!!!!!

Ja o TES:Arenie również nie wspominałem, podobie jak o diablo I... te gry są poza konkurencją, są legendą, która na zawsze zmieniła wymiar gier... :D (jak to zło :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tfuu, hahaha! Widzicie, Fallout poszedł w odstawkę, nie ma go nawet w pierwszej dziesiątce. W dodatku ktoś się pomylił i przestawił pierwszą piątkę do góry nogami^^ Najpietrw powinien być DX, potem BG a ta Xenosaga, to pewnie znów jakiś JRPG... Nawet nie słyszałem o niczym takim :D

To nie jest Holy Flame, jeno Holy Shit^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Cardinal... to zaraz ciebie ktoś będzie wywozić do góry nogami... a konkretniej nogami do przodu... BER SER KER!!! !!! !!!

Cicho być, Fallaut faktycznie jest do niczego. Nie dość, że wywoływał błędy, zawieszał system, był jednym iwelkim blue screenem to jeszcze baznadziejny, bez sensu i wogule.. jak dla mnie słaba gra. Pograjcie w TES: Arene, mowię wam :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ino nie podoba że Baldur tak daleko i że za NWN (i jeszcze że cokolwiek jest za NWN :? )

To nie jest Holy Flame, jeno Holy Shit^^

O żesz Ty, nie pamiętam kiedy ostatnio nie mogłem ze śmiechu z podłoża się podnieść, nawet jak to pisze to ręce dalej mnie podrygują :) . No text dnia, jak nie weekendu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger
Hę?? O zgrozo... a gdzie tu Morrowind, Gothic, Mafia!! Litości...

Od kiedy Mafia to RPG?

Ale zgodzę się z resztą, NWN nie ma prawa oscylować nawet w granicy pierwszej dwudziestki... a co do fallouta to się książko zamknij (hm, w sumie nawet pasuje :wink: ) bo masz jakiś pokopany system i tyle grałeś w fallouta, co nic. Feo, gdzie jesteś^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Od kiedy Mafia to RPG?

A asme Rpgi miały być? A, to sorx, nie wiedziałem...

a co do fallouta to się książko zamknij (hm, w sumie nawet pasuje ) bo masz jakiś pokopany system i tyle grałeś w fallouta, co nic. Feo, gdzie jesteś^^

Sam sie zamknij - ta gra o pomstę do Boga woła. Zero klimtu, takie bydle co. A grałem w każdą ponad 3-4 godziny, więc coś o niej wiem. Mówię - dla mnie Fallaut to jeden wielki blue screen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, nie przeginaj bo zabiję. Fallout to najbardziej klimatyczny erpeg w jakiego grałem, pod tym względem przebija nawet Bg, moja ulubioną gre. Może i miał błedy i był brzydki, ale nie to jest najważniejsze. Był WIELKI
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, Radyan cóz to, nawróciłeś się na Holy Flame? :wink: Ja z WWP pamiętam że cie of Fallouta odrzuciło... wait, może to nie byłeś ty... :wink:

O żesz Ty niedobry... Przecież ja jestem zwolennikiem Fallouta od kiedy go ujrzałem! Ta gra jest ge-nial-na! Na pewno to nie byłem ja - musiałeś mnie z kimś pomylić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, Radyan cóz to, nawróciłeś się na Holy Flame? :wink: Ja z WWP pamiętam że cie of Fallouta odrzuciło... wait, może to nie byłeś ty... :wink:

O żesz Ty niedobry... Przecież ja jestem zwolennikiem Fallouta od kiedy go ujrzałem! Ta gra jest ge-nial-na! Na pewno to nie byłem ja - musiałeś mnie z kimś pomylić...

tylko trzeba się przemóc i wytrzymać próbę w świątyni (jakość grafiki) potem to już z górki nie można się oderwać - ech gdybym tylko miał więcej czasu i mógł skończyć 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zamknij - ta gra o pomstę do Boga woła. Zero klimtu, takie bydle co. A grałem w każdą ponad 3-4 godziny, więc coś o niej wiem. Mówię - dla mnie Fallaut to jeden wielki blue screen.

Faktycznie COŚ o niej wiesz, ale nie jest to zbyt dużo.

Żaden Fallout ani razu nie zwiesił mi systemu i NIGDY nie miałem przy nim bluescreena!

"Beznadziejny, bez sensu i w ogóle" "Zero klimatu, bydle co" - faktycznie nie ma to jak konstruktywne, konkretne argumenty.... :?

A może coś bliżej? Bo aż korci mnie żeby przytoczyc Ci liczne metody Smugglera, którymi zjechał takie wypowiedzi...

Cardi słyszysz wycie wilka? No to pilnuj portek bo JESTEŚ GRYZIONY :!:

:twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, to może i ja wtrące swoje czypiendziesiąt... Również należe do tej grupy osób, którzy w Falloutcie nie widzą żadnej rewelacji (no chyba że chodzi o wpływ na graczy) , ot ciekawa gra. Powód jest dość prosty, zwyczajnie nie przepadam za RPG osadzonymi "w przyszłości" - jakość nie bawi mnie gra w takim świecie...

Jednak trzeba przyznać że w świecie gier komputerowych Fallout jest w czołówce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal... to zaraz ciebie ktoś będzie wywozić do góry nogami... a konkretniej nogami do przodu... BER SER KER!!! !!! !!!

Cicho być, Fallaut faktycznie jest do niczego. Nie dość, że wywoływał błędy, zawieszał system, był jednym iwelkim blue screenem to jeszcze baznadziejny, bez sensu i wogule.. jak dla mnie słaba gra. Pograjcie w TES: Arene, mowię wam :D .

fallout to wspaniala gra gra ma swietna grywalnosc gdy po raz pierwszy zagralem w f1 to myslalem ze nieodejde od kompa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mam smutna wiadomosc...

Black Isle Studio zostalo zamkniete a projekt VanBuren/Fallout3 wstrzymany. Niestety panowie z Interplay sa na tyle glupi ze pozbyli sie jedynej gry na ktorej mogliby zarobic pieniadze... bo marny los FOBOSa.njalepsze jest to ze zapowiadaja FOBOS2...no comment

jedyna nadzieje ze ludzie z Black Isle stworza wlasny oddzial i wykupia licencje na Fallouta....

dodam, iz gra byla w polowie skonczona....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal... to zaraz ciebie ktoś będzie wywozić do góry nogami... a konkretniej nogami do przodu... BER SER KER!!! !!! !!!
Bwahaha, twój żałosny pomiocik Sisterhood of SteAl i Maistera nie sięga pięt potomstwu Bhaala^^ Myślisz że mierniutki Yk2B Pulse Laser, Bozar czy nawet [beeep] beznadziejny :P Sniper Rifle pomoże, kiedy rzucę na ciebie Zniszczenie Wszystkiego Co się Rusza i Na Drzewo Nie Ucieka! Bład, Bwahahahaha... (fade out) ^_^
I nie ma Gothica...
Bo oni się nie znają, w końcu nie ma tu także Shadows over Riva i Realms of Arkania :D
Fallout to najbardziej klimatyczny erpeg w jakiego grałem, pod tym względem przebija nawet Bg, moja ulubioną gre.
Zaraz, przecież w takim razie BG nie może być twoją ulubioną grą... Wytłumacz mi to^^ :P A co do klimatu, to wolę podzwrotnikowo-nowosybirsko-baldursgejtowy :D
tylko trzeba się przemóc i wytrzymać próbę w świątyni (jakość grafiki) potem to już z górki nie można się oderwać - ech gdybym tylko miał więcej czasu i mógł skończyć
Ten poziom da się skończyć tylko w dwóch przypadkach.

A. Mając niezłego kota

B. Mając niezłe koty - tj. kody^^

Lista of majne am libstejn erpegs:

1. Planescape: Torment

2. BG2+Trąbal

3. Deus Exuś

4. Gothic

5. Od biedy może być NWN... ale chyba nawet Foolout był lepszy.

Na koniec: To tyle jeżeli chodzi o Foolouta, Funkpawna, Fallusdowna, Faultouta, Fartmoutha czy jak to się zwało... A tak, Holy Shit^^

Wolv, ja gryziony? W zadek?? Przecież nie odnawiałem swojego członkostwa w klubie S&M... no co jest, dobry wilczek, ożżżty! Siad, po KOTKIEM poszczuję!^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

A oto moja superpiąrtka hiperbohaterów erpegowych :D :

1. Morrowind.

2. Gothic (1).

3. Diablo (1).

4.Gothic 2.

5. Diablo II.

Dalej są kolejno: Planescape:Torment, BGII, BGI...

A fallauta nie wymienię, ponieważ nie widze w nim NIC pociągącego (od klimatu poczynając, poprzez świat i czas, w jakim fabuła gry jest osadzona kończąc na systemie "walk").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...