Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ohoho sesji długo ni ebedzie gdyż bede miał małych kuzynkoof w dobmciu :P

Hej Quba wczoraj pobiłem swój rekord siedzenia na kompie 19h 12 min :D

Jestem z siebie dumny !

A co na to komputer? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho sesji długo ni ebedzie gdyż bede miał małych kuzynkoof w dobmciu :P

Hej Quba wczoraj pobiłem swój rekord siedzenia na kompie 19h 12 min :D

Jestem z siebie dumny !

A co na to komputer? :wink:

Pewno niewiele :twisted: Zdążył powiedzieć tylko psssssssssssss i się wyłączył :lol: I co Panie_Feanorze grałeś już w dmeko Lionhearta?? Jeżełi tak to powiedz jak ci się podobał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho sesji długo ni ebedzie gdyż bede miał małych kuzynkoof w dobmciu :P

Hej Quba wczoraj pobiłem swój rekord siedzenia na kompie 19h 12 min :D

Jestem z siebie dumny !

hehe, Feanor nawet własny komputer katuje ^^

swoją drogą, ja także oczekuję na nowe UFO. To jedna z gier na mojej liście 'napewno kupię' :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho sesji długo ni ebedzie gdyż bede miał małych kuzynkoof w dobmciu :P

Hej Quba wczoraj pobiłem swój rekord siedzenia na kompie 19h 12 min :D

Jestem z siebie dumny !

Jak miło, że dajesz mi okazję do kąśliwych komentarzy. Jestem bardzo wdzięczny :twisted: Ale w trosce swoje zdrowie się powstrzymam 8)

A UFO - o tak - "must buy&try". Ma kosztować 99zł, więc aż tak tragicznie nie będzie... czekam na demko. Trailer jest niczego sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho sesji długo ni ebedzie gdyż bede miał małych kuzynkoof w dobmciu :P

Hej Quba wczoraj pobiłem swój rekord siedzenia na kompie 19h 12 min :D

Jestem z siebie dumny !

Jak miło, że dajesz mi okazję do kąśliwych komentarzy. Jestem bardzo wdzięczny :twisted: Ale w trosce swoje zdrowie się powstrzymam 8) .

Qbuś dobrze ze sie troszczysz o zdrowie Pana_Feanora

ale Panie_Feanorze nie nalezy tak katowac bezbronnych komputerow. pozniej nie zdziw sie jak podjedzie czarna limuzyna pod twoj dom i wyjdzie z niej gosciu z opieki spolecznej po twoj komp bo moze znajdzie rodzine zastepcza ktora bedzie o miego dbac jak o swojego i nie bedzie katowac tak jak ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh wczoraj 17 godzin ^^......

Ale miałem dziwaczny sen, kumplea organizowałą party, wsyzscy tańczyli ale ja siedziałem na kanapie i rozmawiałęm z wokalistą METALLIKI !. bosze ale sny @_@

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, Feo, może to przedawkowanie? :D

grałem w demko lionheart'a! Całkiem całkiem, muszę przyznać. Tylko walka faktycznie beznadziejna :P

ps:

też się chyba przygotuję do takiego maratonu, chociażby dlatego, że mam sporo roboty na kompie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jeszcze w wakacje sporóbuje pobiś 24/h :D.... ale to bedize wymagało przygotowań :wink:

12 h to dla mnie normalka ^^

pobij moj rekord - 25h pod rzad ^^

A pamiętacie tego kolesia co się chwalił, że siedział 96 godzin?? Jak dla mnie to była ściema, ale wyobraźcie sobie siedzieć 96h (cztery dni!!) przy kompie non stop. Arghhhhhhh oczka wypływają.

Ps. mały offtop się zrobił :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. mały offtop się zrobił :D

I do tego nudny jak jasna cholera. Wybaczcie mocne słowa, ale na prawdę nie ma czym się przechwalać. Ale wracając do tematu...

Czy ktoś planuje kolejną sesję :?: Jacyś chętni na prowadzenie :?: Bo jeszcze nam się martwota wprowadzi na forum :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. mały offtop się zrobił :D

jeszcze jaki :wink: klasyczny, podręcznikowy wręcz przykład offtopicu ^_-

tja, ja jestem chętny na jakąkolwiek sesję, tym bardziej że trzecia utknęła w martwym punkcie... i nie dała rozwinąć skrzydeł :wink:

jeśli ktoś planuje jakąś nową odsłonę, to jestem za, tylko najlepsza byłaby taka 'zwykła' tzn. bez kombinowania w stylu 'sesja otwarta' (choć wcale nie mówię że pomysł Feo był zły :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo ? nieznam żadnego Feo :evil:

Wkażdymbądź razie teraz na zwykłą sesje czasu niemam (użeranie się z bahorami) a Otwarta sesja stio w miejscu bu SMUTNY się nie wpisał !

Wiecie jaka jest koleść (CARDI (niema go teraz) Lukas Smutny i QUbus...... znajdźcie Smutnego a gra potoczy się dalej.... chyba zę go niema to gra też się dalej potoczy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dla wszystkich fanów Diablo I. Kto chce niech w środę (20.08.2003) o 23 zgłosi się na kanał POL-1, chętnie z nim zagram, najlepiej postacie niskopoziomowe (sam mam dopiero drugi - jestem magiem). Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na gg lub maila (nie będziemy robić z fotum czata czy innego irca).

Sorry dla moderatorów, że piszę tego posta w dwóch różnych topicach ale chcę dotrzeć do dużej ilości osób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyjade z oftopem za co przepraszam (Ależ Feanorze Ty zrobisz Off-Topicka :D niesamowite-dop. Augan).

Wicie jaki miałęm dzisiaj sen związany z erpegie * Śniło mi się że spałęm sobie normalnie w lóżku na boku, obudziłem się odwracam a tam Bóbr ludzkiej wielkosći leży sobie jak człowiek na plecach, ja (jak na kreskówkach) spowrotem położłem się spać, potam nagle odwracam się i pytam się Bobra "Kim jesteś" a bóbr na to "Jestem Bobrem" i wtedy obudziełm się zlany potem (a nie przedtem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyjade z oftopem za co przepraszam (Ależ Feanorze Ty zrobisz Off-Topicka :D niesamowite-dop. Augan).

Wicie jaki miałęm dzisiaj sen związany z erpegie * Śniło mi się że spałęm sobie normalnie w lóżku na boku, obudziłem się odwracam a tam Bóbr ludzkiej wielkosći leży sobie jak człowiek na plecach, ja (jak na kreskówkach) spowrotem położłem się spać, potam nagle odwracam się i pytam się Bobra "Kim jesteś" a bóbr na to "Jestem Bobrem" i wtedy obudziełm się zlany potem (a nie przedtem)

A co robiłeś wcześniej z tym bobrem? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUUUUUUUUUUUUUUUUDZIEEEEEEEEE!! Widzieliście trailer Dungeon Siege 2?? Mówie wam po rostu BOSKI!! Ja wiem to hack&slash ale jakieś tam elementy rpg ma, walcie na stronke www.dungeonsiege.com, kliknijcie w button DS2 i ściągajcie mówie wam opłaca się!!

Przyłączam się do apelu Marbeca. Rzeczywiscie trailer Dungeon Siege 2 jest świetny, warto go chociaż zobaczyć. Pierwsza część tej gry przysporzyła mi mnóstwo dobrej rozrywki - takiej w większości pozbawionej intelektualnego wysiłku, co zdecydowanie pozytywnie wpłynęło na moją schrowaną jaźń. Czekam teraz na drugą część.

A jeśli już kręcimy się w kręgach Dunegon Siega - miłośników serii Ultima ( do których ja się zaliczam ) z pewnością ucieszy fakt odświeżania poszczególnych części cyklu. Origin tworzy od nowa Ultime I, a z kolei Ultima VI powstaje na nowo oparta na silniku własnie Dungeon Siege'a. Zapowiada się całkiem nieźle, zwłaszcza muzyka. To co można było usłyszeć w oryginalnej Ultimie VI ( ale tylko i wyłącznie na Amidze ) do tej pory mnie zachwyca i wywołuje miłe wspomnienia. Muzyka w Ultimie VI była rewelacyjna i bardzo się cieszę, że w odświeżonej wersji jest równie dobra. Jeśli ktoś chce się przekonać to zapraszam na stronę http://www.laymeduck.com/u6/

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi ktoś co widzi w Falloutach bo mi mimo najszczerszych chęci gra wydaje się hm... jakby to ująć dyplomatycznie... słaba? ( nie zbluzgajcie mnie przy tym za mocno)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi ktoś co widzi w Falloutach bo mi mimo najszczerszych chęci gra wydaje się hm... jakby to ująć dyplomatycznie... słaba? ( nie zbluzgajcie mnie przy tym za mocno)

No i po tobie :evil: . Radzę ci zmodyfikować tego posta zanim Pan_Feanor i inni cię dopadną. Ale póki co ja się tobą zajmę. Po pierwsze Fallout (część pierwsza i duga) to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły na PC i nie radzę jej GDZIEKOLWIEK nazywać słabą, bo zabiją cię na miejscu. A co do pytania o co chodzi w Falloutach, to go nie rozumiem. Ale chodzi w nich o to co we wszystkich grach. O ratownie świata :lol: I nie nazywaj więcej Falloutów słabymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...