Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Jes Volt Exacly that edition :D....

A co do czytania ja na Tolkiena preferuje zime, czyli już niedługo... ^^ (kurka Władce czytalem ostatnio w grudniu 2001 :P aż wstyd się przyznac !) ale Hobiita męczyłęm chyba w maju....

Hmm a co do tego Sofa, to napisz mi na maila o adresie itp.....

Pan_Feanor@poczta.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hmm... Musisz spytać, bo na razie jest odcięty od forum. Ale najlepiej będzie jak zacytuję

Podczas ostatniego zwisu forum serwerowi nie udało się domknąć mojej sesji. Przez to nie mogę się zalogować (bo serwer uważa, że JUŻ jestem cały czas na forum, a postów pisać i tak nie mogę). Pisałem już do Ghosta i Smugga, ale oni są na wakacjach, a Qnik stwierdził że też ma wakacje a poza tym się nie zna.

Są jeszcze pozdrowienia dla całej ekipy oraz specjalne dla Feanora. Ale tu znów posłużę się cytatem :wink:

A jak wrócę, to moja zemsta na Feo będzie straszna. Zrobię mu taką szkołę, że będzię MÓGŁ odróżnić kostkę masła Whizzo od zdechłego kraba! Rzekłem!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUUUUUUUUUUUUUUUUDZIEEEEEEEEE!! Widzieliście trailer Dungeon Siege 2?? Mówie wam po rostu BOSKI!! Ja wiem to hack&slash ale jakieś tam elementy rpg ma, walcie na stronke www.dungeonsiege.com, kliknijcie w button DS2 i ściągajcie mówie wam opłaca się!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Biedny CArdi :D jednak Klątwa Feanora go dosięgła :D a twierdził zę to go ominie....

Jeśli ja odróżnie zdechłego kraba od Masła Whizzo to Cardilnala zmienie w SZKOTA tak bwahahahhaha..........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Biedny CArdi :D jednak Klątwa Feanora go dosięgła :D a twierdził zę to go ominie....

hehe, nie dość że forum mu nie działą (swoją drogą, współczucie), to jeszcze spadają na niego ciężkie przedmioty, jak np. drzwi obronno-zaczepne;P

Jeśli ja odróżnie zdechłego kraba od Masła Whizzo to Cardilnala zmienie w SZKOTA tak bwahahahhaha..........

ludzie, spokojnie, nie bądźcie brutalni :wink:

pamiętacie o przestrzeganiu praw człowieka? ^^

dobra, wracamy do tematu :wink:

Nie mogę, gra jest po prostu świetna. Prawie idealne połączenie Fallouta i Baldur's Gate! Po prostu full wypas. Kupuje od razu jak wyjdzie

hmm, napisałbyś jakieś konkretniejsze wrażenia/szczegóły, bo np. ja jakoś o tej grze jeszcze wogóle nie słyszałem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra to oparty na systemie S.P.E.C.I.A.L (znanym z Fallouta) rpg rozgrywający się w nieco innym średniowieczu. Dostępne są 4 rasy (ludzie i ich trzy mutacje), kilkanaście umiejętności podzielonych w grupy, 7 głównych statystyk. Na początku, podobnie jak w Falloucie można wybrać 2 traitsy i zaznaczyć 3 umiejetności jako główne. No i trzeba jeszcze wybrać sobie coś w rodzaju ducha-przewodnika, co jest dość duzą nowością. Grafika to naprawde ładne 2D. System walki jest podobny do tego z Diablo (lewym atakujemy, prawym czarujemy [chyba laski :twisted: ]). Fabula jest ciekawa nie bede ci nic zdradzał sprawdź sam. Bardzo fajnie przemyślany jest system czarów (dostajemy nowe gdy rozwijamy umiejętność za daną szkołę czarów odpowiedzialną) Aha, mamy 3 główne szkoły czarów i 12 pod-szkół. Ogólnie demo BARDZO przypadło mi do gustu i polecam ściagnięcie go wszystkim fanom rpg(reklama sie zrobila, upssss)

Byłbym zapomniał pisałem o Lionheart :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywisty ! NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

W takim razie poco punkty akcji skoro realtime !!!!! nieeeeeeeee ........

JAk zrobią to samo z F3 to wypruje flaki sobie potem producentom a potem wam :D.... o bosze wszendzie te realtimy wcisną !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywisty ! NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

W takim razie poco punkty akcji skoro realtime !!!!! nieeeeeeeee ........

JAk zrobią to samo z F3 to wypruje flaki sobie potem producentom a potem wam :D.... o bosze wszendzie te realtimy wcisną !

Mały błąd. Tu nie ma punktów akcji. Poza tym trza przyznac że system walki jest niestety troche skopany, takie sobie bezmyślne klikanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywisty ! NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

W takim razie poco punkty akcji skoro realtime !!!!! nieeeeeeeee ........

JAk zrobią to samo z F3 to wypruje flaki sobie potem producentom a potem wam :D.... o bosze wszendzie te realtimy wcisną !

W Fallout 3 będzie możliwość wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych grą Lionheart zapraszam na lionheart.blackisle.com znajdziecie tam wszystkie aktualnie dostępne informacje o grze oraz demko do zassania (zabrzmiało jak jakaś reklama hmmmmmmmm WIEM! bo to była reklama :lol: :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh Lion Hart ja o tej gierce wiedziałem wszystko już w styczniu :D..

O tym że są 4 rasy czasy wielkich wypraw krzyżowych :D magia miesza się z realnością ... tylno niewiedziałem że tak skopią WALKE !

150 mb :D hmm to jakieś 20 min zasysania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mów za siebie, bo dla mnie to jakieś 20 godzin :x nie przypominaj mi o tym....

aaaaaaaargh! królestwo za stałe łącze!! :wink:

hmm, jeszcze jedno: co skopali w tej walce? sory, ale sam raczej nie mogę sprawdzić :?

To jest skopane, że walka jest całkiem bezmyślna, takie sobie głupie klikanie na przeciwnika aż zginie, a potem klikanie na następnego, itd itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odskoczę od RPG, ale nie do końca. Od siebie polecam wizytę na stronie www.ufo-aftermath.com Każdy pewnie słyszał o UFO i X-Com, a wielu pewnie czeka na kontynuację. Ja też czekam ! Zapowiada się całkiem smakowicie - ma nawet elementy RPG, więc tu napisałem :wink: Można już nawet zamówić przez Cenegę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja tesz czekam na nowego UFO ^^ ale niechce słyszec o nim żadnych informacji ^^ chce mieć niespodziankę :D ..... jeśli na coś nie wyczekujesz i nie pokładasz w tym nadzieji mniej się zawodzisz... mnie nadszarnęło HOMM 4 a dobił Unreal 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kto woli :wink: W sumie nadzieję i tak masz głęboko w sobie skrytą - już ja to wiem :!: Lepiej od Ciebie :wink: Zawiedziesz się tak czy inaczej 8) Ale mam nadzieję, że UFO Cię podbuduje. Ale wracając do RPG: kiedy kolejna sesja :?: I kiedy ma być ten serwer NwN, o którym ktoś mówił :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...