Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

No nie do kocna..niby mam ten kursos na ziemi wlane i ulti w miejscu stoi ale nie moge nim ''gonic'' przeciwnikow jak mi siie raz przez przypadek udalo ze ulti sie ''przypisalo do 1 enemy'' i nad nim leciało..czekamy na odp od graczy Viktorów :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Sauntus Faustus I

Kassadin trudny? Kolejna osoba sugerująca się fioletowym paseczkiem? co w nim trudnego ;p?

____

VIKTOR:

Imo mocno UP,z tego co widziałem i wyczytałem,MAŁY DMG,B.WYSOKIE CD w early czynią go słabym pickiem.

Morgana,Brand,Kassa,Akali,Annie czy inny porządny Caster zje viktora bez większego problemu.Nie mówie,że jest on mega failem,lecz MOCNO odstaje od mainstreamowych casterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Professor

Moim zdaniem nie jest on trudny,ale również nie taki łatwy jak Annie.Wyfarmisz się w early a potem już z górki.Z mana buffem w late każdy leci na combo.Żadna filozofia - R - Q - E i tak w kółko,aż gościu padnie.Imo najtrudniejsi Casterzy to Cassiopeia i Orianna,ale nie ma postaci której się nie da ogarnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Victor jest słaby, nawet bardzo słaby... Chociaż może jest tak, bo gram postacią najbardziej OP w całym LoL'u (chodzi mi o Mr. Tryndamere) no i nie miałem problemu, żeby pozamiatać go na 3 hity... Jeśli jest coś, co w nim wygląda fajnie to przedmiot na początek i ciekawa mechanika CC. No, ale zobaczymy jak tam będzie jak ktoś go ogarnia. Imho nie będzie zbyt dobry, bo taka Ahri już po wyjściu była wkurzająca, a z Victorem tego nie widzę. Mi się strasznie nie podoba... Pierwszym minusem jest jego wygląd. W oddaleniu ta 3 ręka wygląda jak jakiś kawałek plastiku wystający z koszulki, a kształty ręko-podobne zaczyna nabierać dopiero w maksymalnym przybliżeniu, w dmg ze skilli szału też nie ma. Nie podoba mi się też sposób jego zapowiedzi... wolałbym czekać na jego art spotlight, mechanics preview, a nie tak od razu dostać wszystko ładnie wyłożone na tacy itd. To właśnie tego wyczekiwania na bohatera zabrakło mi pewnie najbardziej...

@down

Kolega zrzuci z tonu. To co napisałem jest bardziej prawdziwe niż OP Anka (to to był dopiero fail xD) Trynda jest OP. Wystarczy nie grać na kamikaze, za SS nie brać flash/ghost+ignite/exhaust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahri OP? No bez jaj, mówienie czegoś takiego jest już śmieszne...

Kassadin nie jest trudny, jest raczej jednym z łatwiejszych do gry.

Trynda OP? Buhaha

Viktor jest jak na razie nie najlepszym bohaterem. Zobaczymy co będzie jak go dobrze ogarną. Na razie wydaje się słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahri jest OP, bo nawet ktoś taki ja jak wyciąga nią pozytywne staty (rzędu 12/6/11) :P A tak na bardziej poważnie, to wydaje się być dość mocna i na pewno bardzo moblina, ale co by nie mówić, ma swoje wady (choćby dużą "skillshotowość" albo brak naprawdę dużego bursta). A co do Wiktora, to grałem przeciwko niemu jak Ahri na midzie i to właśnie wtedy wykręciłem podany na początku posta wynik :) Pewnie to kwestia tego, że facet ogółem zdawał się niespecjalnie ogarniać tę postać, ale jednak nie czuć tego powera. Już Fizz jak dla mnie siał więcej strachu. Cóż, może z czasem znajdą się osoby, które obmyślą jak należy nim grać i wtedy zobaczymy, co Wiktorek naprawdę potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viktor... Kupiłem z obowiązku (tylko Galio został na liście), zagrałem customa, 2 gry i stwierdzam - meh. Projekt postaci jest fajny, sama gra nią już niezbyt. Po pierwsze - strasznie żre manę. Może to tylko moje odczucie, ale naprawdę wydaje mi się, że zawsze brak nim many, podczas gdy resztą casterów tego problemu nie mam, nawet spamującą skille Ahri. Po drugie - przekonałem się, że nie do końca pasuje mi zestaw skilli. Q jest ok, chociaż zasięg strasznie mały, W przydawało się od czasu do czasu, głównie podczas teamfightów. Z E IMO jest największy problem, bo ma strasznie dziwny hitbox, do tego nagimnastykować się tym trzeba i jakoś wolno, nieczęsto trafia. Ot, wystarczy się lekko przesunąć. Ulti - tu jest w miarę dobrze, dmg przy rzuceniu jest ok, potem w sumie można o nim zapomnieć, bo kierowanie nim jest dość dziwne a człowiek zbyt zajęty jest próbą dobrego ustawienia lasera, żeby jeszcze martwić się o pozycję chmurki. Uczepi się champa - ok, nie uczepi to i tak ciężko coś z tym zrobić. Wiadomo, to pewnie w dużej mierze brak wprawy, jednak takie są pierwsze wrażenia.

Na koniec najważniejsze - jego pasyw. Czemu, czemu ja się pytam wmuszany jest mi na siłę item, którego tak naprawdę mogę nie chcieć? Jeśli miałbym wybierać na pewno nie wybrałbym dość średnich bonusów - wrażenie robi w sumie tylko boost AP przy ulepszeniu E. Ale to cholerstwo zajmuje miejsce w plecaku... Utrudnia to składanie itemów 'na części', ogranicza miejsce na jakiegoś warda w późniejszej części gry, do tego jak już wspomniałem - nic specjalnie genialnego to nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX:

Chyba, że go obrzydliwie sfeedują, to wtedy jest "nawet-nawet"... choć z drugiej strony - czy tylko ja odnoszę wrażenie, że większość graczy nie potrafi ulepszyć ten hex core, czy jak to-to się nazywa? Za to się jakoś płaci czy jak? Bo nie widziałem, że go ulepszali...

I zgadzam się z Felem - passiv i obowiązkowy item to dość słabe rozwiązanie. Zawsze to o 1 item mniej.

Ahri... jest dobra. Dobra, choć w sumie rozumiem, czemu ją teraz banuje się na rankedach - jest free to play. Also... OP is a lie. To dotyczy także Tryndy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczen150

Trynda nie jest OP.

Jest to dobry pick,ale z pewnością nie OP,tylko w elo hell nóbki nie umią go kontrować,a nafeedowany i sfarmiony trynda potrafi zrobić pogrom.Tylko po co kupować thornmaila,lepiej złożyć szóstego phantom dancera,albo po co rzucać na trynde exhausta,skoro lepiej exhaust sprawdzi się rzucony na enemy tanka.

Trynda jest strasznie łatwy do skontrowania.Skłdasz niedrogiego Thornmaila + w TF rzucasz na niego exhausta i trynda conajwyżej Cię zadrapie.

Jest także 2 opcja = nie dopuścić go do farmy w early i nie dawać killi,bo zoutfarmiony trynda jest słaby.Nie zdąży nawet odpalić rage'a.

Trynda nie jest OP,wystarczy umieć go kontrować

_____

Viktor:

Zrozumcie to,że Viktor to nie jest trudna postać,ona jest po prostu UP,Niski dmg,słaby zasięg,długie cd,głupi pasyw.Niedośc,że ma tyle minusów,to nie wyróżnia się niczym specjalnym wobec innych Casterów.Imo zdecydowanie najgorsza postać ostatniego czasu.

Jeśli dla kogoś postać jest trudna BO NIE UMIE TRAFIĆ LASEREM( który swoją drogą jest strasznie słabym skillem),to życze powodzenia w dalszej grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tylko, że ja na tego taunta mam QSS, a jak jest już exhaust+QSS to mam na to cleanse.

Victor zasługuje na porządnego buff'a bo do tej pory najbardziej przydatny był jak ktoś zrobił z niego support. Co do itemku to z tego co wiem to da sie go ulepszyć w sklepie za 1200 golda po mojemu ciutkę za dużo...

Ahhhh... wybaczciż, ze wam teraz przerwę na momencik temat o Victorze, ale jak tam się trzyma Morde po buffie? Nie miałem jeszcze nim przyjemności grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viktor UP? Dobre żarty :D

Odpowiednie itemy dają mu ogromny DMG, przymusowe rozwinięcia itemu z pasywki nie są złe.

A Trynda jak najbardziej był, jest i raczej będzie OP, bo nikt go nie chce nerfić.

Thornmail nic na niego nie daje. Exhaust tak samo. Wirek, heal i godmode na 5 sekund - nie do powstrzymania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zwłaszcza stun, snare, slow itp. go nie powstrzymają.

Trynda nie jest w żadnym wypadku OP, chyba, że na tym samym ELO na którym banują Katarine. Owszem - jest skuteczny niczym Xin, ale nie przesadzajmy, do OPowatości to mu trochę brakuje.

A nowy champ? Według mnie kolejny bezpłciowy champ, który dostanie nerfa jak Voli, Fizz i nikt nim grał nie będzie.

Ja czekam na jakiegoś supporta, bo od czasu Sony chyba żadnego nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trynda

OP ? Zdecydowanie nie. Grałem nim sporo, na początku mojej przygody z lolem - i tam kosił. Potem jednak liczba winów nieco wzrosła, i trynd zaczął padać. Stuny, exhausty, focus przed odpaleniem ulti, potem kilka sekind ignorowania i 2 hity żeby dobić. Nic trudnego w kontrowaniu.

A teraz zastanawiam się jakiego sobie kupić AD carriego. Głównie zastanawiam się nad Kogiem i Vayne.

I tym i tym grałem, lepiej mi szło kogiem, niezanadto umiałem używac ulti vayne. No ale to było dawno.

Ostatnio widze dużo vayne, i musze przyznać, że wygląda interesująco. W sensie gameplay wydaje się ciekawy ^^

Koga natomiast ostatnio dawno nie widziałem, dostał jakiegoś nerfa znacznego, czy coś w tym rodzaju ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zgodze sie z tym, ze Trynda jest OP. Nie jest to poziom inssta-win za kazdym razem, kiedy Trynda jest w teamie, ale ten sustain, ogromny damage nawet przy budowaniu full tank i dluga niesmiertelnosc (ktora mozna wlaczyc nawet w trakcie stuna). Latwo jest zatrzymac tylko takiego trynde, co buduje dwa phantom dancery i zero surivi. Jak sie go zbuduje na DPS-tanka (zaleznie od potrzeb teamu bardziej na DPS, lub bardziej na tanka) to stun mu nic nie zrobi, bo po jego duracji czolg spokojnie 'jedzie dalej.' Chyba, ze caly wrogi team sfocusuje Trynde, ale wtedy nasz AD carry ma droge wolna.

Stuny, exhausty, focus przed odpaleniem ulti, potem kilka sekind ignorowania i 2 hity żeby dobić. Nic trudnego w kontrowaniu.

Tyle tylko, ze najpierw trzeba zrobic mocny focus na Trynde w tf wiedzac, ze jego ulti da mu niesmiertelnosc przez kilka sekund, co pozwoli mu bezkarnie lupic wszystko na okolo. Dodajmy do tego pomoc teamu Tryndy, ktory skutecznie wykorzystal czas, ktory przeciwny team poswiecil tylko na to, zeby Trynda uzyl ulti.

odnosnie AD carry - ja gram nia w chwili obecnej i wydaje mi sie najsilniejszym AD carry. Tylko jeszcze Koga nie testowalem, ale widzac to, jaki damage zadaje Vayne (nawet tanka roztopi) watpie, zeby byl rownie silny (mowie, oczywiscie, o sytuacji bez full pre-made). W dodatku w ogarnietych rekach po kilku killach w early jest gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moge wiedziec co na niego budujesz,ze ma taki super dmg,6 rabadonow? Viktor to slaby ap carry w porownaniu z takim np. Kassadinem.Co ty widzisz w nim dobrego??

TRYNDA:

Nie focus + cc nic mu nie zrobi podczas ulti.pffff,nie zdazy nawet podejsc i zabic.

@up

Zestunowany zlupi caly moj team na ulti?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie focus + cc nic mu nie zrobi podczas ulti.pffff,nie zdazy nawet podejsc i zabic.

Nie napisalem, ze nie zrobi mu to absolutnie niczego. Po prostu ludzie mysla, ze stun to insta-death dla Tryna... Postac ginie, jesli jego hp spadnie ponizej 0, a nie od stuna. Rownie dobrze mozna uzasadniac nie istnenie OP championow. Nazasadzie 'bo jak zestunujesz, to nic nie zrobi' mozna uzasadnic wszystko. Tylkoczemu championy sa nerfione, jesli OP nie istnieje?

Swoja droga chcialbym zobaczyc, jak podczas ulti Trynde stunujecie i dalej focusujecie. To bylby swietny prezent dla Vayne, ktora by was rozwalala, kiedy wszystkie wasze stuny, slowy i skille zostaly wypakowane w Trynde. W takiej sytuacji Trynda rzeczywiscie nie musi podchodzic i zabijac. Ba, moze nawet zginac, bo jego team zrobi spokojnie Ace, jesli tak pieknie wywalicie wszystko w jednego champa.

Zestunowany zlupi caly moj team na ulti?

To brzmi tak, jakbys chcial go zestunowac na czas trwania calego tf'a... Poza tym Trynda robi damage nie tylko podczas trwania ulti, ale takze zanim je aktywuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy tu o "hejaho walimy naraz wszystko w trynde!" tylko o:

a) focus - trynda jest dość mientki, hp szybko spadnie do 1

b) chain stun slow - wystarczą dwa stuna / slow + stun / exhaust, żeby nie zadawał dmg. wtedy można się zając vayne czy brandem.

c) ignorowanie kiedy ma ulti - i jw. zajęcie się czymś pożytecznijszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Mi nie chodzi o sytuacje gdy trynda w 15 min lata ze statami 20/0,bo mowilem,ze wtedy robi pogrom....

A powiedz mi co zrobi nie nafeedowany i trynda w late?

Trynda to char mocno zalezny od statow i farmy.Przed 6 nic nie robi i trzeba to wykorzystac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trynda jest dość mientki, hp szybko spadnie do 1

Od kiedy? Same base staty daja mu wiecej HP na 18lvl niz Taricowi. Dodaj do tego builda z survivem np. Atma + Frozen Mallet i chyba tak szybko nie padnie.

b) chain stun slow - wystarczą dwa stuna / slow + stun / exhaust, żeby nie zadawał dmg. wtedy można się zając vayne czy brandem.

Pod warunkiem, ze oni nie zajeli sie jeszcze wami, kiedy focusowaliscie Trynde. A musieliscie focusowac wszyscy, zeby hp Tryndy z np. warmogiem i atma 'szybko spadlo do 1'.

ignorowanie kiedy ma ulti - i jw. zajęcie się czymś pożytecznijszym.

Chcesz go ignorowac przez 5 sekund?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Mi chodzi o sytuacje gdy trynda w 15 min lata ze statami 20/0,bo mowilem,ze wtedy robi pogrom....

W takim wypadku to pierwsza lepsza postać będzie robiła pogrom. Jeśli masz beznadziejny team to nie dziw się, że Trynda będzie was bił bez wazeliny. Przyciśnięcie go w early daje duże szanse na łatwą kontrę w mid i late.

A co to za problem ignorować go przez 5 s? Bardziej sensowne jest dla ciebie tłuczenie go podczas ulti? Jaki rezultat wtedy będziesz mieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Trynda jest łatwy do skontrowania to taki sam mit jak to, że jest OP. Obecnie to bardzo silny champ i tyle, bardzo dobrze radzący sobie zarówno na topie jak i w jungli. Kilku rzeczy w LoLu nie lubię i jedną z nich jest właśnie Trynd z naładowanym paskiem Fury na topie - podejdźcie wtedy i sprawdźcie, jak mocno potrafi przyłożyć. Stuny? Większość dobrych Tryndamerów jakich widziałem ma w zapasie Cleanse, czasem nawet QSS. W połączeniu z bardzo dobrymi skillami, z których 3/4 pomaga mu w jakiś sposób w przetrwaniu kontra wcale nie jest tak prosta. Co nie znaczy, że niemożliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...