Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Zapowiedzieli też zmianę grafiki Garena. Ktoś się wypowie? Mi wydaje się, że będzie lepiej wyglądał, niż wcześniej. Może braknie tego wyglądu 'mięśniaka'. Ale nowy wygląd mi się osobiście podoba.

@lore

Chętnie coś usłyszę/zagłębię się w historię LoLa. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mięśniak jak mięśniak? Wygląda nadal na pakera, tu się nic nie zmieniło. Dobrze w sumie, aczkolwiek ja tobym wolał jakieś większe zmiany w jego wyglądzie bo klasyczny nadal wygląda jak z jakieś bajki do lat 10. No ale skiny calkiem spoko! Szczególnie ten poszarpany i najnowszy (brodziaty).

No i mamy też nowy skin do Viktora, ładny, ale nadal czekam na Viktora predatora;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Są tu jacyś ludzie zainteresowani lore Ligi, czy raczej nie ma tu miejsca na dyskusje tego typu?

Skoro dotyczy to LoLa, to chyba jak najbardziej można o tym rozmawiać. tongue_prosty.gif Też jakoś za bardzo nie zagłębiam się w historię Runeterry, ale od czasu do czasu poczytam sobie o jakiejś postaci, jeśli szczególnie mnie zainteresuje. Jakiś czas temu obczajałem biografie czempionów związanych z Freljordem, ponieważ zastanawiałem się nad napisaniem fanfika, którego głównymi bohaterkami byłyby Ashe i Anivia. Kiedy jednak zobaczyłem, ile dziur fabularnych jest w tych w historiach, dałem sobie spokój. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viktora predatora

Wydaje mi się, że nie ma co na to liczyć, bo posadę predatora i jego skin zajął już Rengar. Za to ten nowy skin jest naprawdę świetny, no i przynajmniej wiadomo, kto stworzył wszystkie Battlecast skiny :D

klasyczny nadal wygląda jak z jakieś bajki do lat 10

On ma tak wyglądać, bo w końcu jest czempionem sprawiedliwości i dobra, bohaterem o kwadratowej szczęce i powiewającym płaszczu. Garen zawsze był chodzącym symbolem i archetypem, co mi się akurat dość podoba, ale rozumiem, że nie każdemu musi. Zresztą sam używam skórki Steel Legion, kupionej zaraz po jej wyjściu. Genialna <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...