Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Sie zatanawiam nad itemem startowym do dzungli... bo skoro na shaco/ww przed osiagnieciem 2 lvla nie trace hp to branie potek mija sie z celem. Nadal twierdze ze nowa dzungla jest zla i nie podoba mi sie. Fajnie bedzie to ze zaczna sie chodzenia do dzungli postaciami ktore moze i moga to robic, moze i dadza rade, moze i maja boskie ganki ale za nic w swiecie sie w tej dzungli nie wybronia :] Evelyn moze sie nadawac do dzungli ( znaczy nadaje sie ale z wczesniej wymienionego powodu bedzie tylko troll pickiem dla mnie - moze uda sie moze nie uda) ale zdecyduje sie na bezpieczniejsze rozwiazania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo jest ze szczurem, albo się uda albo nie, zależy czy przeciwnik da Ci się zfarmić na szczurze zeby miec 4+/0

z drugiej strony nie szukał by ktoś do teamu supporta ? :s granie rankedów supportem to zdawanie się na los randomów i praktycznie większy % zależy od nich niż odemnie jeśli chodzi o szanse na wygraną

ps. jestem po 2 grach (ranked i normal) 2 gry zownione przez sivir O.O W T F ? sivir poszybuje w góre w tabelce ad carry coś mi się zdaje, przy okazji

riot coś namieszał z shieldem tarczy, jakoś dziwnie wchodzi albo nie łapie spelli...

ps2. właśnei gram next rankeda i jest jungle vayne XD zobaczymy czy to trol czy nie ;d trol czy nie, typ wyszedł na 8/6 ale i tak przegralismy, każdy tf był 4v5 bo riven musiała farmic :O damn chyba pójed na westa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kila meczy na nowym patchu i muszę napisać parę rzeczy:

- Volibear - świetny tank tylko jak na mój gust ma trochę zbyt duży damage

- Sivir - rework dobry tylko zdaję mi się, że trochę przesadzili z tym bumerangiem. dzisiaj grałem przeciwko takiej talonem i na 5 lvl zdejmowała mi tym prawie połowę hp o.O nie wiem jak to jest możliwe a miała tylko 2 dorans blade

- jungla - nie tylko moim zdaniem ale i większości ludzi to jeden wielki fail. Złota leci strasznie mało, dziś grałem lee sinem i żeby zdobyć 3 lvl musiałem zabić wraithy -> wolfy -> golemy -> wraithy -> wolfy. Nie patrzyłem na czas ale kiedy gankowałem to ludzie na bocie mieli 4-5 lvl i za dużo im nie zrobiłem. Wcześniej robiłem wraithy -> wolfy -> golemy i mogłem spokojnie gankować bot na takim samym lvl co oni.

- nowy wygląd Gangplanka - +++++

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - przesadzili z bumerangiem, bo z dotychczasowego 20 dmg z dwóch dorans blade robi 22? I oczywiście zmiana z magic->phys, czyli armor pen runki w końcu mają sens. Tak dawno nikt Sivir nie grał, że ludzie zapomnieli by unikać jej Q.

Co do Jungle - właśnie nie ma być jak wcześniej - jednakże dzisiaj ma być hotfix na EU, który nieco podniesie XP/Gold gain.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO elo hell nie istnieje - sam niby w nim jestem i może tam moje miejsce, ale jestem tutaj ponieważ grałem rankedy, gdy tak na dobra sprawę nie ogarniałem gry. Byłem w 1k, a po tygodniu grania jestem już 1,2k. To prawda - często zdarzają się feederzy, flamerzy itp. tak samo jak i na elo wyższym (chociaż może trochę częściej :)), ale zarówno w twoim teamie jak i przeciwnym, więc... Nieraz byłem lee/udyrem 6/0 w 10-15 min i przyjemnie gankowałem sobie inne linie, nieraz kto inny mnie kerował. Na tym elo liczy się to abyś świetnie ogarniał swoją postać, dobrze last hitował i pushowałem wieże gdy jest okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elfhelm

Wiem, ze buff bumernaga nie był jakiś wielki ale jakim cudem zjadał pół hp?? Za pierwszym razem byłem tym zdziwiony i myślałem, że mi się przewidziało więc postanowiłem sprawdzić to jeszcze raz. Dałem się jej trafić kolejne 2 razy i za każdym efekt był podobny o.O

A co do jungli:

Hey folks,

After letting the jungle settle for a day and not only reading the feedback on the forums, but watching streamers, discussing with high-level players, and running some additional internal testing and mathcraft, we will be making changes to the jungle, likely tomorrow.

What will be the scope of these changes, and what are we trying to fix?

* XP Rate: This isn't as smoothed out as we'd liked (or was intended) and has been the most noticeable problem in the new jungle. While we do think this is not as drastically far off as some believe, it is lower than intended. We'll likely make updates here, especially relating to small camps.

* Penalty of missed ganks: While we do like this tradeoff, we don't like the tradeoff ratio here, something you guys have also felt pretty substantially. Changes made will effect this for the better, whether in increased reward or reduced resource loss.

* Gold Rate: Jungler gold is slightly lower than needed, and this is also related to small camp gold. We will be more careful here as to not make counter-jungling worse (since it revolves largely on stealing the big monsters out of camps), but will be evaluating this.

Classick, Guinsoo and I will be doing some final proposals and mathcraft in the morning, in hopes to release it in a hotfix. I'll try to provide status updates as we get more information. Details to come.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Hejma mojego, jako, że jest znowu w rotacji, a swojego sprzedałem. Ostatnio grałem nim oczywiście na 9/21 ale na nowych masterkach nie wiem, czy lepiej wziąć 21/9 czy właśnie 9/21.

Wolałem grać Heimem bardzo ofensywnie, dlatego rozkminiam co da więcej dmgu. Pójście w atak zboostuje mi dmg Turret i Rakiet (AP + dodatkowy %dmg) no i 4% cdreduction. Z drugiej strony Utility da mi aż 10% cdred i dużo regenów many (+ dłuższy blue) więc rakietki będą już totalnie spamowalne (poke,poke,poke) a rush Rabadona przyjemniejszy.

Przetestuję oba buildy oczywiście ale wy na co byście się zdecydowali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wystarczy że napiszesz do supportu prośbę o zwrot. Wtedy poproszą Cię o nazwę "przedmiotów" i cenę. Jeśli nic wcześniej nie oddawałeś to w ciągu dnia może dwóch(czasem nawet dłużej/krócej) powinieneś otrzymać RP z powrotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak bardzo ostatnio. Od pewnego czasu dość ściśle (przynajmniej na US) zaczęli trzymać się tej zasady.

I jeszcze @Qrowsky/Heim - osobiście jestem fanem 21/0/9 na magach ofensywnych - kwestia jednak także tego jakie masz runy. Heim należy do elitarnego grona magów, którzy wykorzystują TYYYYYYYYYYYYYLE many (porównywalnie z Anivią) i jeśli faktycznie będziesz miał dostęp do blue (a Twój jungler do 16 lvla nie będzie się upierał, że on bierze, bo jungluje), to jest to rozsądnym ekwiwalentem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do run, to dla AD Carry imo Quinty tylko na flat AD. Świetnie sprawdzają się, ponieważ bardzo poprawiają nam last hitting i dodają trochę obrażeń do wczesniego harrasowania.

Cóż oznacza to ''odpushowanie'' linii supportem? Było to poruszane na blogu Kasahara : _

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. a) trzeba nauczyć się lepiej lasthitować. Carry obecnie startują z 65+AD z Doran's Blade - ile więcej potrzeba do tego? b)6 dmg vs. 10 armor pen? Tu można się nieco zastanawiać, chociaż po 6-7 poziomie armor pen zyskuje przewagę.

Co do outpushowania - nie wiem o co mogło chodzić w konkretnym kontekście bo tego nie czytałem, ale normalnie chodzi po prostu o zmianę kierunku poruszania się fal minionów z kierunku naszej bazy do bazy przeciwników, by kupić sobie czas.

W przypadku supporta być może chodzi o zatrzymanie fali minionów zabijając jak najmniejszą ich ilość, by reszta pozostała dla naszego carry. Jest to istotny aspekt, by w momencie, gdy linia jest odpowiednio pushnięta możemy roamować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie stworków Yorick'a. Czy tylko ja mam tak, że jak Yorick przyzywa te swoje duszki, to mają biały pasek hp na 3/4 ekranu? i jak spada to tak po 5-6 cm. Trochę to denerwujące... No i pytanie numer dwa. Kiedy zaczynają się refundy runek? Ja chce moich 7320 IP :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "Z DORAN'S BLADE". I oczywiście, że należy zakładać masteries - nie mówimy tu przecież o rozgrywce nowych graczy - nowy gracz zresztą nie będzie miał run, także tych do AD. Masteries+doran to 62 AD na Ashe, 63 na Ezie, 64 na Corkim. Przestrzeliłem o 3/2/1 AD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko odnośnie stworków Yorick'a. Czy tylko ja mam tak, że jak Yorick przyzywa te swoje duszki, to mają biały pasek hp na 3/4 ekranu? i jak spada to tak po 5-6 cm. Trochę to denerwujące...

Nie zawsze, ale czasem też mam ten bug.

Inna rzecz co do run, wspominali że jak usuną te z dodge to wprowadzą inne. Może spellvamp, lifesteal lub tenacity? Chyba każda inna statystyka już w runach jest. Ciekawi mnie to. Zwłaszcza że runy kolekcjonować lubię, mam prawie 12k IP odłożone i nie wiem czy coś zachować, czy wydać na championy.

Ehhh... chciałem dalej testować junglę, ale widzę że przed poprawką nie ma to sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udyr, Akali i Renekton ?

To tak jakby dawać Ashe na mida - kiedyś jak grało się z nubkami to działało, teraz już nie.

Generalnie jest tak że postać solo top ma zadanie zwykle trudniejsze niż mid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...