Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

1. Riot nerfi Akali, bo wie, że nowe masterki ją zbuffują.

2. Nowe masterki buffują każdego, Akali wychodzi na zero.

3. Gz Riot.

Odczułem różnicę jednak. DMG z Q > Spellvamp - nerf early, gorsze przeliczniki - nerf late. Ale to może kwestia dostosowania nowych mastersów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

MS quinty dają 14 ms przy 300. Dodać do tego 3% z Initiate mastery, 2% ze swiftnessa... Przy postaci z 330 ms można startować z 361 ms. Buty też zyskują kilka punktów.

O ile dodatkowe hp z regeneracji może czasem Cię uratować, to umiejętność przegonienia przeciwnika uratuje Cię zawsze.

Z drugiej strony hp regen quinty są niezłe na top na postaci bez dobrego sustainu.

@UP - wydawało mi się, że przeliczniki na Q Akali zostały takie same? I tylko 5(10) dmg zabrali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowych masterkach udało mi się zrobić dżunglę Udyrem w 3:37 z czego jestem dumny :D Co do nowych masterek to wyglądają ciekawie. Zastanawia mnie jak się na nich trzymają supporty. Muszę sprawdzić.

Kogo polecacie za 3150 z: Gragas, Heimerdinger, Karma, Katarina, Olaf, Sona, Shaco, Twitch? Osobiście największy dylemat mam między: Gragasem, Olafem, Soną i Shaco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna rada dla osób wychodzących obecnie z ELO HELL. (Sam w nim nie jestem, ale właśnie robię to dla kumpla na jego koncie).

Od tego patcha możliwe jest 6 banów i lecą one na 6 nukerów zazwyczaj, zostaje tylko kilka AP picków, które są relatywnie słabe, więc polecam się brać za bruiserów solo top.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia co do nowych masterek - boziu jaka jungla jest teraz prosta. Wcześniej pierwszy przebieg Amumu kończyłem na 50-100 życia (nie mam jeszcze 30 lvl na EU więc trochę mi brakowało masterek :D), teraz bez specjalnego wysiłku gankuje na 4 z full życia. Jak dostane dobry leash to nawet mi jeszcze buteleczka po ganku zostaje. Aż muszę sprawdzić start z regrowth pendant albo butami (wcześniej leciałem bezpiecznie cloth + 5 pot).

Drugie spostrzeżenie - wreszcie jest kilka opcji. Przynajmniej tak się wydaje, być może wyklarują się za kilka tygodni nowe OP buildy, ale wygląda na to, że warto będzie dostosować masteries do przeciwnika...

I trochę obok temu, może będzie mi wybaczone... Niektórzy z was znają pewnie show Beyond the Rift, który współtworzę. Dziś pierwszy odcinek "wersji EU" o 22. Powinien być jakiś spektakularny fail, więc zapraszam serdecznie wszystkich którzy znają inglisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek w wykonaniu europejskiego teamu - czyli ja, Vlanitak, Relixis z Absolute Legends i aBhorsen, manager SK. Jako gość prawdopodobnie pojawi się na chwilę Sneaky, kapitan LowLandLions. A fail będzie spektakularny bo pierwsze odcinki są trudne, poza tym wtedy można się odbić od dna i dalej jest już tylko lepiej :D

A ostatnio był Chauster, Dyrusa mieliśmy tydzień temu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Mam jakieś 2 godziny żeby sobie pograć(w weekend prawdopodobnie nie będzie czasu), a serwery niedostępne.. ;/. No kurde wściec się można, nawet jeszcze nie zdążyłem wypróbować nowych masterek.

Aha i prawdopodobnie szykuje się buff/rework dla vlada, bo dostanie legendary skina(tak samo było z Tryndą). IMO peleryna to mistrzostwo świata, ale zbroja do tej postaci ni jak nie pasuje :(. Aczkolwiek jeżeli dostanie buffa to będe musiał wampirka zakupić ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu Riot ma zwyczaj wypuszczać legendary skiny do UP champów którymi nikt nie gra XD. Ale to dobrze, zawsze lubiłem Vlada. BTW to ja bym zwiększył DMG i LS z Q(zwłaszcza w early), ale zwiększył też cooldown. No i troche do bazowych przeliczników i byłoby ok. ( i jeszcze malutkie buffy do ulti i E)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q Vlada już ma 12s na początku. Już obecnie gra nim bez cdr jest co najmniej irytująca.

No to tylko zbuffować DMG i LS. Chodziło mi o to, żeby ze "spamowalnego kłucia", przeobrazić to w "jednorazowe pierd.. pierdyknięcie", if u know what i mean

A przy legendarnym skinie Tryndamere akuuurat trafił mu się rework... ;) Coś takiego miałem na myśli.

Też to napisałem(pierwszy post o tym skinie) więc wiem o co ci chodzi ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko zbuffować DMG i LS. Chodziło mi o to, żeby ze "spamowalnego kłucia", przeobrazić to w "jednorazowe pierd.. pierdyknięcie", if u know what i mean

chyba pomyliłeś gry, tutaj tą role pełni ulti a nie spell który ma na 9 lvlu cd 3 sekund

@vlad

teraz vlad jest ok, łatwiej odróżnić ziarno od plewu (widziałem kilku vladów co carrowali gry na 1500+ elo ale tez zupełnych troli co nei wiedzieli jak spelli używać)

Nie, po prostu Riot ma zwyczaj wypuszczać legendary skiny do UP champów którymi nikt nie gra XD. Ale to dobrze, zawsze lubiłem Vlada. BTW to ja bym zwiększył DMG i LS z Q(zwłaszcza w early), ale zwiększył też cooldown. No i troche do bazowych przeliczników i byłoby ok. ( i jeszcze malutkie buffy do ulti i E)

jeśli uważasz że potrzebny mu buff, najwidoczniej nie umiesz nim grać, to co opisujesz wyżej to jest vlad z przed pół roku przed nerfami gdzie wpadał i robił pente

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem gre trwajaca chyba ponad 80 minut. Przez wiekszosc czasu przeciwny team strasznie nas cisnal, ale na koniec to my wygralismy. Pozostaje dziekowac, ze trzy surrender vote'y nie zakonczyly sie oddaniem gry. Swoja droga coraz lepiej mi idzie z tym Urgotem. Majac dwa Bloothirstery, TBC, Brutilazera i Frozen Mallet wysolowalem, najpierw Branda, potem Eve, ktora chciala mnie dobic. Troszke sie zdziwili.;)

Wciaz mam drobne problemy z uzywaniem 'e' w trakcie team fightow, ale nabieram wprawy. Inny problem to team, ktory w wiekszosci przypadkow w ogole nie zna ulti Urgota i nie jest prygotowany na inicjacje z mojej strony. Juz kilka razy sie zdarzylo, ze 'wyciagnalem' przeciwnika, a moi sie patrzyli, jak on ucieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz vlad jest ok

Problem w tym, że nie jest. Mag bez znaczącego utility/obrażeń/zasięgu/niche nie ma racji bytu. Na miejsce Vlada w drużynie czeka 5 lepszych picków.

Jest to też opinia Morello:

No, he's a bit too weak. Buffing a number will swing the pendulum again, so it needs some more work to change one of the core patterns - and I agree E is the right place to start.

I jeszcze Mundo/Vladimir/Morde nie korzysta z many (korzysta z hp, to już inna kwestia). Rumble jako tako też nie ma.

HOHOHOHOHO:

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1495692

32 miliony graczy?

1.3 miliona graczy naraz? Niiiice. Ładnie, w porównaniu do 40k graczy HoNa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigantyczne lagi dzisiaj, gorzej niż wczoraj nawet.. przeciwna drużyna zrobiła surrender 20 tylko przez te lagi :S Grałem skarnerem, po buffie wydaje się być silny, jak myślicie lepiej go budować na offtanka ad czy hybryde? Lepiej iść na solo top czy jungle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie moge się zalogowac na US czy wy też tak macie? Mam coś takiego(żeby nie było, że prosze o pomoc(aczkolwiek jak ktoś zna rozwiązanie to się nie obraże ;D) i, że zły temat-jestem ciekaw czy to coś z moim kompem czy inni też tak mają)

Connection Failure: Unable to connect to the PVP.net server.

Information regarding what may have caused this error can be found here.

Service availability can be viewed on the League of Legends Server Status web page.

Bo na EU takie lagi, że grać się nie da. No chyba, że ktoś potrafi grać GP bez last hitowania i używania parrleya tylko "jak grze się zachce go odblokować, czyli poza combatem" -.-.

@upwszelkie buildy- solomid.net

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...