Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

A Graves'a jeszcze nikt nie ogarnął, tak żeby go wykorzystywać na 100%

W 100% może nie,ale jednak nawet bez specjalnego ogarnięcia jest bardzo mocny.Także nerf nie jest chyba bezpodstawny.

A wracając do Eza:Nie podoba mi się AD Carry,który tylko z jednego bijącego spella na 3(jego e nie licze) zadaje Physical Damage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Professor

Jeśli nie masz żadnego AD Carry, to sobie kup... Ashe :P. Urgot jest silnym championem, mało osób nim gra pewnie dlatego, że jest brzydki. Corki w następnym patchu dostanie buffa. Twitch jest pubstomerem na osoby, które nie wiedzą jak grać przeciwko postaciami z niewidką. Ewentualnie pomyśl o Tristanie, ona też ma dostać buffa.

Jeśli szukasz kogoś do dżungli, to popatrz na Rammusa, Udyra, Shaco, Gangplanka (który potrafi być każdą rolą, nawet supportem), może Olafa.

Jako AP carry zobacz sobie Anivię, Gragasa, Nidalee i Karthusa. Każda z tych postaci jest silna i na pewno przyda się w teamfightach.

Jeśli chodzi o supporta, to nie masz dużego wyboru :P. Możesz zastanowić się jeszcze nad Soraką, Janną i Tariciem, którzy są tańsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na kiedy planowany jest lisi bohater? Czekam na niego a tu Riot wali za każdym razem nowych...

Ostatnio, ze dwa dni temu jakiś czerwony pisał, że będzie z nią jak z Wukongiem w kwestii czasowej. Cierpliwości.

@Twitch - właśnie grałem ze znajomym, który grał Twitchem - normal naturalnie; skończył 36:13:13. Real terror

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wardi chba przeoczyłeś Sivir i Twicha, któzy są duuuuużo gorsi(widziałem ostatnio sivir z takim buildem- berserkerki, IE, LW, BT, BT, BT. Tempo w którym się leczyła było kosmiczne, a po TFach zostawała z prawie pełnym HP(i tak ją ktoś potem dobijał w 5sec, ale tak czy siak było śmiesznie.

A co do najlepszych rADc, to IMO Vayne i Graves zdecydowanie odstają poziomem od reszty. A Graves'a jeszcze nikt nie ogarnął, tak żeby go wykorzystywać na 100%

Sivir i Twitcha nawet nie brałem pod uwagę, bo imo oni nawet nie zaliczają się do grupy "ranged AD carry". Proszę, rozmawiajmy o poważnych championach ;)

MF nie jest przecież tragiczna, jest całkiem dobrym AD carry, ale w porównaniu do Caitlyn, Tristany (obie mają przewagę w zasięgu, który jest imo absurdalny). Vayne (która nadal jest powerful, mimo nerfów), Ashe (dni jej świetności minęły, ale w rękach dobrego gracza to wciąż maszyna to zabijania) czy Gravesa (ujmę go krótko - FAKIN' OP), wypada dość słabo. Są jeszcze takie semi-ad-carry champy, jak Ezreal, Teemo i TF, ale ich nie biorę pod uwagę ze względu na to, że u nich AP buildy wypadają lepiej (może prócz Ezreala, ale on mimo wszystko jest inny niż reszta ranged AD - rightclick to nie jest). Corki jest na poziomie MF, obu tym championom należy się buff - i taki buff dostaną ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mnie cieszy buff MF-ki, bo akurat zacząłem grac w LoLa w tym okresie, gdy wyszła (rok temu, jakoś we wrześniu). Nią grałem pierwsze mecze, byłą jeszcze wtedy OP jak cholera, grało się pięknie :) Jak nie lubię ranged AD carry za ich "miękkość" tak może MFkę sobie sprawie, bo ma coś... pociągającego ;)

tak czy siak, w kolejce do buffa/reworka są wszyscy z tier 4, 5 i po części 3 z tej listy http://rog.clgaming.net/tier-lists/44-solo-queue/latest

Chociaż wiem, że łatwo się mówi, bo gdyby nagle te 20-30 champów dostało buffa, to znów trzeba było by nerfić/buffowac inne... Riot ma syzyfową pracę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezme Urgota. Malo osob go widuje, ma fajne skille, a do tego nie mam ranged carry, wiec sie przyda. Wczoraj mialem w jednym teamie Shaco, Akali i jeszcze jakiegos melee. Ja gralem TF, wiec nie dokonca ranged carry. Gdyby nie to, ze trafilismy na ostatnich noobow to bysmy przegrali. Przydalby sie taki Urgot. Szkoda tylko, ze Urgot nie ma powaznego CC oprocz Ulti, ktore ma 2min cooldown, ale trudno. Potem jakis support i stealth, zeby miec kazdy rodzaj champa.

@Hakken - wlasnie sobie przypomnialem, ze Tristane mam, ale przyznam szczerze, ze jakos mi nie pasuje. W kazdym razie dostalem ja za darmo (jak i Alistara), wiec nie narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fizz..

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/pr...a-sztorm%C3%B3w

Jego "W" i pasyw są IMO troche OP. Ulti przedstawia się genialne(zwłaszcza od strony wizualnej), a jego core skillem będzie w zależności od cyferek E, albo Q. Sama postać jest jedną z najciekawszych(a według mnie najciekawszą)postacią w LoL'u. No i będzie śmiesznie wyglądać przy nafeedowanym Cho'Gathcie. Aż się zastanawiam czy nie kupić bundle'a... Nie wie ktoś czy jest szansa na drugi zwrot kasy za champów? Np. jak się zapytam na innojęzycznym supporcie, albo b. ładnie poprosze ;D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/

Z jednej strony nowe Masterki wyglądają mi bardzo ciekawie i w sumie cieszę się z ich zmiany... Ale z drugiej strony obawiam się bugów z nimi związanych i nie podoba mi się kolejna kastracja dodge'a :/ Obecnie tylko jeden item daje szansę na dodge, z masterek zniknie ich dodatkowe 2 % i premia do mov. speeda po dodge'u... Łeee - nie ładnie...

Poza tym te nowe obrazki IMo są takie zbyt bajeczne, dziecinne...

A ostatnio odechciewa mi się nawet grać w LoL'a gdy mam czas - super kopniakiem w zad była dla mnie przedostatnia wybitna gra i ostatnia :

x) najpierw prowadziliśmy przez całą grę, by po późniejszym pierwszym przegranym teamfighcie ostatecznie przegrać grę...

y) podczas wyboru czempionów jeden z nas wybrał skarnera do jungli ( miał smite'a). Po ok. 30 sekundach piorun oznaczający dołączanie do ekranu wyboru jednego z naszych zniknął, po czym gość w 1,5 sekundy wybrał shaco do jungli... No i sromotna porażka z dwoma klnącymi junglerami... Ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele nie da sie grać w domination. 3 gry i w każdej był jakiś polski gracz, i każdy z nich zrobił sobie w grze krótką przerwe i dzięki temu otrzymałem przegraną... nie mam pojęcia czemu tacy ludzie grają skoro nie umieją usiedzieć przed kompem te 20 minut. ehhhh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, właśnie zaczynam mecz z drużyną na widok której Elementz dostałby zawału. Katarina, Vlad, Nunu(jungle), TF i ja czyli nieogarniający Udyr na solotop xD Ciekawe jak się to skończy, bo mamy prawie same picki z tier 4,5. Mogłem wziąść Twicha zamiast Udyra ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Czemu po krążą mity, że Teemo to słaba postać? Budowany pod ADASAP na prawdę robi pogrom :D Zagrałem nim 4 gry. W jednej wynik 21-10-30, a w ostatniej 15-4-15. Grzybki dają często free kill'a, blind idealny na postaci typu Caitlyn, Trynda, trzucizna. Na prawdę nie wiem gdzie jest jego słabość. Może ulti tak trochę buff'a potrzebuje ;p Ogólnie postać ciekawa xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teemo jest świetny w Mid i Early. Ale jakbyś się nie sfeedował to w late nie robisz nic poza grzybkami ;P

@Elementz lteir list. Ja się zgadzam tylko z jednym. Najgorszymi i najlepszymi postaciami(Tier1 i 5). I o ile do tier1 mam kilka zastrzeżeń, to z tier 5 się zgadzam. Zresztą wy narzekacie na tych samych champów ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na coś z tej listy, co na to zasługuje, a kompletne kierowanie się nią to 2 różne sprawy. IMO mam tak samo jak Wardi, dla mnie ta lista jest zdecydowanie nic nie warta, nie obchodzi mnie czy champ jest ogólnie brany za słabego, jeśli lubię nim grać i gra mi się nim dobrze to nim właśnie gram, a nie płaczę na prawo i lewo :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Urgota to kupiłem, pograłem i stwierdziłem, że jest przeciętny oprócz plamki+Q nie ma w nim nic ciekawego. I potwierdzę to co mi napisali. Ma bardzo dobre earli (OP prawie), jednak z czasem jego pozycja słabnie. Nie grało mi się nim fajnie. Już fajniejszy jest Timo (xD).

@Lista Elementza

Kieruje się nią tak samo przy wyborze bohaterów jak zdaniem żula przy kupnie butów ;] Te wszystkie tiery to za przeproszeniem o kant tyłka otrzeć. Jak ktoś umie grać daną postacią to będzie nią grał dobrze, jak ktoś jest noobem będzie lamił i tyle. W głównej mierze o zwycięstwie decyduje skill, potem dopiero są picki, szczęście i ogar przeciwników na 3 miejsce można wstawić lagi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest lista Elementza? :P Ja się dziwię tym co się na nią powołują, tak jak by własnego rozumu nie mieli... Zrobili sobie co niektórzy z niego jakieś bóstwo i wyrocznię ostateczną.

Zagrałem dzisiaj tylko 2 rankedy. Pierwszy był rewelacyjny. Za to w drugim chyba boty weszły za moją drużynę. Zagrałem potem jeszcze normala. Nida poszła na mida vs Swain i dawała się mu zabijać przy KAŻDYM spotkaniu. Ech, nawet nie chce mi się opisywać tego meczu.

Co do Fizza to faktycznie pasyw wydaje się trochę za mocny. Poczekam aż wyjdzie żeby to zweryfikować, ale i tak średnio mi się pomysł spodobał... Ulti za to wygląda rewelacyjnie. Miał ktoś pomysł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Professor

Rushuj na Urgocie Manamune, potem Brutalizer, jako buty wybierz sobie Mercury's Treads. Dalej nie wiem, mam wrażenie że jakiś defensywny przedmiot. Urgot jest nietypowym AD Carry, ma potężne early, jego dmg opiera się na Q i E zamiast na autoattackach. Słyszałem nawet, że w Europie mamy kilka teamów przeciwko którym ban na Urgota jest wymagany, taki sieje postrach :ninja:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he... Bo dzieci drogie, lista Elementza nie jest kierowana do 1200 elo randomów. Taka prawda. Na takim poziomie praktycznie wszystkim da się ugrać mecz, no problem.

Lista ma jedynie implikować które postacie mają "110%" w porównaniu z innymi, gdzie w grach na 2000+ ratingu liczy się każda odrobina dodatkowego powera. To co on tam wypisuje nie aplikuje się do nikogo z nas (może poza Corsem, bo on chyba dociągnął do 1800+), więc nie wiem po co to podniecanie się "hohoho, ja wiem lepiej". Jedyny problem jaki z tym mam, to właśnie potem narzekanie ludzi przy wyborze X lub Y, bo to "bad tier champ".

A co do pasywa Fizza - brak kolizji i redukcja kilku punktów dmg (bo jak sami czerwoni pisali, ma służyć głównie do obniżania obrażeń od fal minionów) - bez liczb nie ma co oceniać; jednocześnie asasyn musi mieć jakąś formę gap closera, tudzież inne ułatwienie w tej kwestii (a nie mam pojęcia jak Q dokładnie działa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he... Bo chłopcze drogi, nie ma różnicy, na jakim kto jest elo - champy nie zyskują żadnych bonusów z tego. Więc ta lista jest kupcię warta =)

A samo elo też nie mówi nic o graczach. Byłem na 1350, pograłem kilka meczów z ruskimi (ach te solo q) i jestem na 1110. To znaczy, że jestem dobry czy słaby w takim razie? :)

Frizz... Chyba mamy kolejnego OP AP. Ostatnio same OP champy wychodzą, odkąd pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

champy nie zyskują żadnych bonusów na byciu na danym elo, real, długo nad tym myślałeś?

nie chodzi o żadne bonusy, tylko jeśli offtank Irelia zadaje większy dmg i i ma lepsze utility od offtanka Garena, przy tym samym feedzie, to znaczy, że jest lepsza. Tak, na pierwszym miejscu ZAWSZE jest umiejętność gracza, ale gdy właśnie na turniejach wszyscy są na bardzo zbliżonym poziomie, to decydują picki. Jest te 20-30 najlepszych w swojej klasie, potem wiele dobrych i średnich oraz około 20 odstających od reszty - co nie znaczy, że taką Katariną z kiepskimi przeciwnikami nie wykarujesz gry - na poziomach 10-25 legendary wyciągałem nią w każdym meczu. Tylko później ludzie już wiedzą, jak ją kontrować, co swoją drogą jest banalne.

o tym, że elo nie mówi o skillu gracza, litościwie nie skomentuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...