Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Eurocops

Polecane posty

Tak to ta gra. Ale do Kaszanki była wrzucona niesłusznie, gra nie jest co prawda świetna ale nie jest tak zła żeby od razu ją tam wrzucać. Wygląda mi to tak jakby nie mieli co wrzucić, a przexież poprzednie części TT były lipne więc i ta na pewno.

Poza tym kiedyś z tego co czytałem nie wrzucono gry Maluch Racer 2 do Kaszanki Zone ponieważ była o wiele lepsza od poprzednia. Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii dzieli przepaść pomiędzy poprzednimi częściami wiec czemu i tutaj tak nie zrobili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, naprawdę nie wiem, dlaczego wy tak narzekacie na tą grę. Dlaczego? DLA-CZE-GO???

Ja żadnych problemów z AI nie miałem, co prawda wrogowie nie są najbardziej przebiegłymi jakich widziałem, ale nie jest najgorzej (AI teamu też całkiem w porządku).

Grafika jest całkiem niezła (co jak co, ale jak na budżetówkę to to jest BARDZO wysoki poziom).

TO NIE JEST GRA TAKTYCZNA!!!!! :arrow: czemu wy do jasnej ciasnej doszukujecie się tu nieudanego klona SWAT-a czy R6?! TO JEST GRA AKCJI z malutkimi (słownie: tyci-tyci) elementami taktycznymi (tymi najprostszymi, typu: ustaw drużynę na dobrych pozycjach, to przejdziesz dalej bez szwanku).

Na plus trzeba zaliczyć, że jest dosyć różnorodna, efekty graficzne też czasem mogą zaskoczyć (np. płatki śniegu "zostające" na ekranie - pomysłowe, nie przypominam sobie, żebym gdzieś to już widział (poza kroplami krwi w gta)).

broń - tylko 3 modele, to jest niestety poważny minus, zgodzę się.

brak hitboxów - patrz wyżej

każdy team mówi w ojczystym języku - małe, a cieszy. Taki detal, jednak na plus.

wniosek: mnie naprawdę się ta gra podoba, taki odstresawiacz, nie najwyższych lotów, ale kaszana to zdecydowanie nie jest :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może aż tak to nie przesadzajmy :wink: . Fakt faktem, iż tytuł to budżetowy lecz nie można spisywać go na straty, zwłaszcza że powstał na znanym i dobrym silniczku a i koncept gry przecież nie jest w kij dmuchał...Pomyśł co by było jakby dali np. Manhattan Chase albo Warszawka Racer...

Zgadzam się najzupełniej.

Mi się tam Eurocops podobał. Oczywiście, wolę Rainbow Six czy Ghost Recon, ale za Euorocops "wybuliłem" całe 9.90 zł (mam teraz 2 >_<)... Przeszedłem... W każdej misji jest to samo, ale jakoś dało się grać... Ładna grafika i to, że (nie wiem dlaczego) mnie wciągnęła sprawiło, że nie spisałem Eurocops na straty... Przeszedłem i nie czuję, że straciłem kupę czasu nad tą grą (cztery wieczory wystarczył)... Jeśli miałbym wystawić tej grze ocenę w skali CDA byłaby to 5 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale EuroCops kandyduję do "rangi najgorsza gra w cda"

Człowieku jak Ci się gra nie podoba to ją odinstaluj i nie graj w nią.Wystarczy że napisałeś jeden komentarz że gra ci się nie podoba nie musisz pisać 10 komentarzy.Mi się gra spodobała gdyby nie ten biały ekran dał bym jej 7!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w Euro Cops. To była tak denna gra, że wstyd. Po pierwsze - nie było nic, oprócz chodzenia i strzelania. Zero taktyki i umiejętności - trzeba mieć szczęście - czy trafi czy nie. Zwykła gra z kiosku. Bardzo podobna do niszowego Elite Warriors: Vietnam. Ale EW ma dawkę taktyki i więcej sprzętu i jakieś ciekawe misje, a nie jak tu.

Moje oceny:

Grywalność 4

Grafika 6

Muzyka 3

Klimat 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka była w którymś tam numerze CDA więc czemu by nie odpalić jej? I nie pożałowałem niby budżetowa zrobiona na odwal ale ma coś w sobie. Oczywiście nie jest to doskonała seria SWAT :) ale gra daje radę czasami dobrze jest w zagrać w coś takiego po prostu idziemy i młócimy kolejne zastępy zakapiorów coś w stylu Made Mana.

Ps. Motyw muzyczny w menu rządzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...