Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aiden

Grupa 8

Polecane posty

Niestety sam jeszcze nie umiem powiedzieć o której godzinie będziemy w stanie zagrać mecze, albo ok. 17:30 damy radę jeden a później dopiero od ok 21/21:30.

Tak jak zaproponował Verlax najlepiej wieczorem spotkać się na chatroomie Turniej CDA - Grupa 8, ja wieczorem będę tam siedział wiec ew. wtedy dogadamy się. Mecze można rozegrać do środy wiec czas jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem informuję że przekładamy 2 mecze na ten tydzień.

Nie rozegraliśmy meczy z: Polish.Inquisition oraz RageAge, ponieważ owe drużyny nie mogły skompletować graczy.

W związku z tym proponuję nasz termin - wtorek po godzinie 19, możemy wtedy rozegrać 2 ostatnie mecze. Bardzo by nam zależało na tym własnie terminie, ponieważ myśleliśmy że wszystko zakończymy w weekend, a z naszą dostępnością w tygodniu jest troszkę gorzej - sami rozumiecie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję TTR zwycięstwa w grupie i awansu, przy okazji informuję, że być może druga drużyna (aktualnie Let None Survive), może awansować jako "lucky looser", o ile drużyny z KW1 zostaną zdyskwalifikowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje że nadal nie otrzymałem odpowiedzi od The Bad Touch, nie wiem czy oni grają dalej czy nie, kapitan nie odpowiada na żadne PW, w LoLu też nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Tak czy inaczej, Let None Survive gratuluje Taste The Rainbow świetnego występu w fazie grupowej i życzy powodzenia dalej, macie wygrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...