Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aiden

Grupa 8

Polecane posty

The Bad Touch melduje gotowość do gry.

Nick w LoLu : Verlax

Nick na ESlu : Verlax

Nick na Forum Polskiego LoLa : Verlax

Jeśli z tajemniczych przyczyn nie będę odpowiadał na żadnych z tych 3 ( szansa 0,00001% ) to pisać do Ragna Hattori ( nick w LoLu ).

Będziemy mogli bez problemowo rozegrać wszystkie mecze w ten weekend, lecz jeśli się nie uda to następne mecze mój team będzie zdolny zagrać dopiero w następny weekend.

Edit : Jakby co, poza sobotą i niedzielą możemy grać również w piątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Reganem, i ustaliliśmy że gramy mecz z Polish.Inqusition około 19.00 w piątek.

Niestety, akurat zabrakło jednej osoby z naszego teamu. Moglibyśmy zagrać, bo mamy rezerwe ale bez niej będzie nam dużo trudniej, dlatego jeśli to możliwe wolelibyśmy zagrać w sobotę. Może być w sumie o dowolnym czasie, niestety nasz AP carry w piątek będzie zbyt zmęczony by celować ze spelli.

Ewentualnie można zrobić tak że w piątek możemy rozegrać mecz treningowy ( w sensie że normalnie 5v5 z banami itp. ) ale nie byłby to mecz turniejowy tylko czysto trening for fun. Bez tej jednej osoby raczej nie zagramy na poważnie.

Regulamin forum zabrania wspominania o efektach napojów alkoholowych, zmieniłem na bardziej neutralną formę ;) - P_aul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozegrać 3 mecze w sobotę i 2 w niedzielę (ewentualnie na odwrót), żeby się nie zamęczyć w jeden dzień. Nam też pasują raczej godziny wieczorne ok 18, gdyż 2 z naszych graczy pracuje. Pasowałoby z góry rozpisać tabelkę kto z kim żeby było bardziej przejrzyście, jeśli komuś się chce może to zrobić, jeśli nie, to może znajdę jutro czas choć nie obiecuję (wiadomo piątek :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj wieczorem z braku laku pozwoliłem sobie rozpisać tabelkę (nie mogłem jej umieścić od razu ponieważ z jakichś przyczyn temat był zamknięty), domyślne godziny to od 18 do 20, po godzinie na jeden mecz. Oczywiście wszystko jest jeszcze do dyskusji jakby komuś nie pasowało. No i ze względu na to że grafik był tworzony o 1 w nocy mogłem się gdzieś machnąć, wiec jak coś nie będzie się zgadzało to pisać.

Oto grafik:

Dzień pierwszy.

Kolejka 1: 18:00

PentaFail vs. TheBadTouch

Taste The Rainbow vs. Let None Survive

RageAge vs. Polish.Inquisition

Kolejka 2: 19:00

TheBadTouch vs. Taste The Rainbow

Let None Survive vs. RageAge

Polish.Inquisition vs. PentaFail

Kolejka 3: 20:00

PentaFail vs. Let None Survive

TheBadTouch vs. RageAge

Taste The Rainbow vs. Polish.Inquisition

Dzień drugi.

Kolejka 4: 18:00

PentaFail vs. RageAge

The Bad Touch vs. Let None Survive

Polish.Inquisition oraz Taste The Rainbow pauzują

Kolejka 5: 19:00

Taste The Rainbow vs. PentaFail

Polish.Inquisition vs. Let None Survive

TheBadTouch oraz RageAge pauzują

Kolejka 6: 20:00

TheBadTouch vs. Polish.Inquisition

Taste The Rainbow vs. RageAge

Jeśli chcecie to w trakcie turnieju mogę aktualizować grafik wraz z wynikami.

EDIT: Dodałem listę kapitanów poszczególnych drużyn bo trochę denerwuje mnie przeszukiwanie całego tematu żeby znaleźć kto jest od kogo xd

PentaFail - konsky - IGN MiszczJoda

TheBadTouch - Verlax- IGN Verlax

Taste The Rainbow - Antyvirek - IGN Antyvirek

Let None Survive - Arch - IGN Arcwest

RageAge - Laferge

Polish.Inquisition - Birchy - IGN Regan Grayheart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGÓŁEM:

Mamy dzisiaj czas na 2 mecze, począwszy od godziny 17. Zgodnie z tym co omawialiśmy na privie drużynie "Let None Survive" proponuję własnie 17 a "Polish.Inquisition" koło 18 (zależy jak skończymy) lub na odwrót. Dzisiaj od 16 30 możecie złapać mnie na Lolu pod tym samym nickiem, to jeszcze się dogadamy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Ten grafik nikomu nie pasuje. Wydaje mi się że po prostu wszyscy spróbujemy zebrać się o 18 i później na chacie się to obgada.

Mam przy okazji pomysł. Wszystkich kapitanów proszę o dołączenie do chat rooma : Turniej CDA - Grupa 8.

Dzięki temu będzie to można wszystko ustalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...