Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jeszcze jest wersja po stronie asasynów... i mnóstwo zadań dla koczowników, gońcow lesnych, nordmaru itp :P

No tak tylko że asassyni są po stronie orków a pozostali albo neutralni albo przeciwko orkom i też można przejść na dwa sposoby ;] Ale spoko za uzupełnienie postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że xardas jak go odnajdziemy w jego wieży w nordmarze to on karze zdobyć 5 artefaktów adanosa

potem je zniszczyć w piecu klanu młota potem zabić króla robhara i zubena i zdobyć berło varrantu i kostur wiecznego wędrowca po ich zdobyciu xardas nam każe iść z nim z nordmaru aż do lasów w geldern po drodze atakują nas asasyni i paladyni potem otwieramy portal i przenosimy się do nieznanych krain i to taki koniec gry orkami

:lol:

Naucz się używać spolierów, wiele osób nie chce znać zakończenia dopóki sami go nie odkryją. W ten sposób psujesz innym rozgrywkę.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja mam następujący problem:

Zakupiłem Gothic 3: Forsaken Gods w dniu po premierze, zainstalowałem najnowszy patch, a mimo to... grac się nie da.

Dlaczego? Zadaniem głównym jest

zjednoczenie myrtany

, i ja nawet nie mam sie jak za to zabrać. Żeby ruszyć zadanie, trzeba porozmawiać z

oboma stronami. Z Thorusem problemu nie było, chociaż zbył mnie jednym zdaniem (tak wyglądał cały dialog), a z Gornem porozmawiać się nie da. Dlaczego? Gorn znajduje się w Gothcie, w zamku strzeżonym przez dwóch strażników i "bramkarza". W podstawce było tak, że bramkarz mówił, co trzeba zrobić żeby przejść, albo ile nam do tego brakuje reputacji. W dodatku ten bramkarz nie robi... nic. Nie reaguje na próby nawiązania kontaktu. Nawet nie daje standardowego "zostaw mnie w spokoju", tylko wpada w jakieś drgawki i milczy. No to pomyślałem sobie trudno,przedrę się siłą, co udało mi sie zrobić nawet bez użycia przemocy. Gdy spróbowałem porozmawiać z Gornem, to usłyszałem własnie... "zostaw mnie w spokoju"... słowem dopóki nie wykonam jakiegoś zadania, to nie będzie chcial ze mną rozmawiać, a pytanie brzmi: jakiego, i skąd mam wiedziec jakiego, skoro człowiek, który miał mi je zlecić (bramkarz) nie chce ze mną rozmawiać?

Co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoilerować to czy nie ? Człowiek w potrzebie..

Miecz oddaj paladynowi w Cape Dun

który pomógł Ci oswobodzić to miasto (zrobiłeś to?) Potem on przejmuje dowództwo w Cape Dun. Właśnie ten Paladyn to Wenzel, a to jest jego miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoilerować to czy nie ? Człowiek w potrzebie..

Miecz oddaj paladynowi w Cape Dun

który pomógł Ci oswobodzić to miasto (zrobiłeś to?) Potem on przejmuje dowództwo w Cape Dun. Właśnie ten Paladyn to Wenzel, a to jest jego miecz.

no zrobiłem siedze już w monterze ale szukałem go w KAŻDYM budynku nie ma go

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To woła o pomstę do nieba, no. Matko, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Przecież Owiec dokładnie napisał biało na szarym, że Wenzel jest w CAPE DUN! Nie w Monterze, dziecko, w Cape Dun.

le mnie zrozumiałeś WIEM że jest w CAPE DUN ale misje robie JUŻ z montery

problem w tym że jego NIE MA W ŻADNYM BUDYNKU pytam gdzie powinien być dokładnie

a z innej beczki kto ma odbudaować gote

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

A wenzel powinien stać przed bramą wejściową do Cape Dun. Jak staniesz dokładnie w bramie (ale musisz dobrze wymierzyć) zwróć się dokładnie w stronę środka drogi głównej miasteczka, przejdź 10-20 kroków. Jeżeli wszystko dobrze wymierzyłeś to powinieneś się z nim zderzyć. Dokładniej nie potrafię ci tego wytłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa pytania łączą się ze sobą

1.pozostałe worki pszenicy znajdziesz na lewo od farmy po prostu jesteś na farmie skręć w lewo i trafisz na bandytów. którzy, ukradli pszenice

2.idz tam gdzie podałem w punkcie pierwszym a znajdziesz bandytów uważaj na zębacze :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A całkiem możliwe jest to, że on nie uwolnił Cape Dun i Wenzel siedzi w więzieniu ;P

to jak niby miałem wziąć od niego zadanie o mieczu które się dostaje po uwolnieniu cape dun????

A wenzel powinien stać przed bramą wejściową do Cape Dun. Jak staniesz dokładnie w bramie (ale musisz dobrze wymierzyć) zwróć się dokładnie w stronę środka drogi głównej miasteczka, przejdź 10-20 kroków. Jeżeli wszystko dobrze wymierzyłeś to powinieneś się z nim zderzyć. Dokładniej nie potrafię ci tego wytłumaczyć.

nie było zablokował się w drzwiach w magazynie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...