Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Nie Nie mam pirata mam orginał z platynowej kolekcji kupiłem za 60 dych to jak to mógł by być pirat ? mam pełna polską

i nie piracką gierkę gothic 3 z platyny kupowana z 3 miesiące temu ja mam tylko orginalne gry 0 piratów ale wkurza ten błąd próbowałem już instalacji na moich wszystkich partycjach jakie mam C: D: X: :H i co nadal to nic nie zmienia

nawet dałem gre na max detele i nic morze to wina porysowanej płytki ? a wy co myslićie ? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

skąd mogę sćiągnąc najnowsze sterowniki do mojej karty dzwiękowej? bo mam taki sterownik VIA AC'97 Audio (Wave)

:huh: to co opisałem to sterwonik tak ? VIA AC'97 AUDIO jak zna ktoś najnowszy sterownik do Via AC'97 AUDIO (WAVE)

TO NICH MI NAPISZE lub skąd zassać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Nie mam pirata mam orginał z platynowej kolekcji kupiłem za 60 dych to jak to mógł by być pirat ? mam pełna polską

i nie piracką gierkę gothic 3 z platyny kupowana z 3 miesiące temu ja mam tylko orginalne gry 0 piratów ale wkurza ten błąd próbowałem już instalacji na moich wszystkich partycjach jakie mam C: D: X: :H i co nadal to nic nie zmienia

nawet dałem gre na max detele i nic morze to wina porysowanej płytki ? a wy co myslićie ?

Za 60 dych? 600 zł? Trochę przepłaciłeś...

Nie kupuj drugiego egzemplarza Gothica 3, bo wina leży w Twoim komputerze, a nie w wydaniu gry. Wszystkie sprzedawane kopie Gothica 3 są takie same, jakby z Twoją bylo coś nie tak, to w ogóle byś nie zdołał jej zainstalować. Poza tym jest coś takiego jak pomoc techniczna - cd-projekt daje dożywotnią gwarancję na swoje produkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem niedawno Gothica 3 gdyż musiałem do tej gry zmieni komputer :)

Jednak mam parę problemów...

1. Mam oryginalnego Windows Vista Home Premium 64bit i gdy instaluję Gothica 3 (rzecz jasna oryginalnego) to prosi mnie o włożenie płyty do napędu. Zainstalowałem oryginalną grę i czuje się jakbym miał pirata :(

Patch dołączony na drugiej płycie 1,2 nie pomaga. Chwile byłem bez internetu więc musiałem przynieś Cracka od kolegi. Ten błąd naprawił dopiero patch 1,6 lecz nie zmienia to faktu, że coś jest nie tak.

2. Gra mi dziwnie się zatrzymuje. Mam ustawioną najwyższą rozdzielczośĆ którą mój monitor może ustawi a jest to 1680x na 1050x. Detale też mam podkręcone maksymalnie. Używam najnowszych sterowników do mojej karty graficznej. Podczas gry co 15-20 sec ścina mi ją na ułamek sekundy i gra zaczyna działaĆ rozpędzając się od 1 klatki/s. Wkurza mnie to troszkę bo nie wiem co to może byĆ. To samo się dzieje gdy ustawie wszystko na minimum. Do tego mam migające tekstury różnych budowli a czasami nawet NPC.

3. Gdy wykonam jakieś zadanie to CZASEM mi go nie daje do listy WYKONANYCH tylko zostaje jakbym jeszcze nie wykonał. Nie wiem co to spowodowało. Tak samo GORN który miał mnie doprowadziĆ do kryjówki buntowników z wybrzeża ... gdy Gorn do niej dochodzi i zaczynam z nim rozmawiaĆ to on znika, zadanie zostaje niezaliczone. Następnie gdy dochodzę do GOTHY i mam niby uwolni Gorna który powinien siedzieĆ w domku z wieżą jego tam nie ma bo siedzi ... w kryjówce bandytów.

Mój komputer :

(dam pełny opis bo mam go już napisanego)

Monitor : LG Flatron W2252V LCD 22"

System : Windows Vista Home Premium 64bit

Płyta Główna : ASUS P5Q-Pro

Procesor : Intel Core 2 Duo E8400

Ramy : A-DATA Extreme Edition 4GB 2x2 DDR2 800 CL4

Dysk : Segate 500GB

Grafika : ATi Radeon HD4870 512MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj u kogoś jeszcze płytę. Jeśli u niego będzie ten sam problem to znaczy, że płyta ma wadę fabryczną i zostaje Ci oddanie jej na gwarancję. Jeśli skopiowałeś crack'a i gra działa, to może grę kupiłeś w sklepie "torrenty" :P

Co do problemów z wyświetlaniem to spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, ze zainstalowałem najnowsze sterowniki do swojej karty. A co do tego czy gra jest oryginalna to nie ma nic do zarzucenia, gdyż ma "12zł w sklepie gram.pl" która już aktywowałem więc to musi by oryginał. Po za tym nie jestem idiotą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jesteś idiotą tylko wiele osób domaga się pomocy i piszę, że ma orginalne gry a tak naprawdę to ściągnęli je z jakiejś strony torrent'owej albo z "osiołka". Po prostu wolałem się upewnić :P Sprawdź jeszcze grę u kogoś tylko jej nie crack'uj po instalacji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 60 dych? 600 zł? Trochę przepłaciłeś...

Nie kupuj drugiego egzemplarza Gothica 3, bo wina leży w Twoim komputerze, a nie w wydaniu gry. Wszystkie sprzedawane kopie Gothica 3 są takie same, jakby z Twoją bylo coś nie tak, to w ogóle byś nie zdołał jej zainstalować. Poza tym jest coś takiego jak pomoc techniczna - cd-projekt daje dożywotnią gwarancję na swoje produkty.

sądzę że kupie nową kartę dzwiękowa Sound Blastera xfi bo moja karta dzwiękowa jest stara jak świat moja cała reszta sprzętu jest spox gram w gothica 3 na max detalach bez lagów ale jedyne co muszę zrobić to kupić nową karte tą Sound bLaster XFI :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

a ja mam pytanie moze ktos wie, w umiejetnosciach tam gdzie "walka 2 mieczami" itp. itd. jest umiejetnosc "???" to jest jakis bug czy co,a jak nie to co daje ta umiejetnosc i co trzeba zrobic zeby ja miec :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie moze ktos wie, w umiejetnosciach tam gdzie "walka 2 mieczami" itp. itd. jest umiejetnosc "???" to jest jakis bug czy co,a jak nie to co daje ta umiejetnosc i co trzeba zrobic zeby ja miec :blink:

To miał być atak z wyskoku, jednak z finalnej wersji został usunięty. Zostało po nim tylko okienko ze znakiem zapytanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, panowie, dlaczego nie przeczytaliście changeloga community patcha? TAK, ten znak zapytania został w nim zlikwidowany. Naprawdę radzę poczytać, bo się dowiecie kilku rzeczy - zmieniono działanie niektórych umiejętności, a innym w ogóle umożliwiono dzialanie (np zatruwanie broni), i umożliwiono zdobycie jeszcze innych (np ulepszanie pancerza - bez patcha nie dało sie NIGDZIE tego nauczyć)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a innym w ogóle umożliwiono dzialanie (np zatruwanie broni)

Tu się nie zgodzę. O ile w niepatchowanym Gothicu 3 można było zatruwać broń, to nie można było się nauczyć wyrabiania trucizn. Bo jeśli znalazło się gdzieś truciznę, zatrucie broni było już formalnością ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam obie te gry mam gothica 3 i assassin's creed ja wolę bardziej gothica 3 jest fajną grą i ma wiele zalet i świat jest większy a assassin creed jest 1 krótki ma mało misji ma większe wymagania niż gothic 3 i się po 2-3 razach grania nudzi

a gothic 3 do tej pory mi się nie nudzi :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna ale inna? Toz to paradoks ;)

To zalezy jakie gry wolisz. Wadomo, ja moge Ci polecic bardziej Gothica, bo mnie sie bardziej podoba, ale to 2 naprawde rozne gry i ciezko powiedziec co bedzie lepsze. Wolisz RPG bierz Gothica, wolisz gry nastawione bardziej na akcje, w stylu Prince of Persia, bierz Assasina. W kazdym razie, kolega wczesniej mial jedna racje. W G3 pograsz sobie na pewno dluzej niz w AC ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe wieści. Wszystkie podejrzane Morry zostaną zabite.

Czyli jednym słowem odbiłem o jedno miasto za dużo. Wiedziałem, że od pewnego momentu orki nie będą chciały ze mną gadać, więc po odbiciu ostatniego nie robiłem save. Jednak doszedłem do Geldern i wszystko było ok, więc wiadomo, zacząłem questować na reputację i siłą rzeczy zapisywałem stan gry. Więc cofnąć savea raczej nie mogę. Jest jakiś sposób, by dali mi spokój? Co prawda rzucają się na mnie dopiero, gdy zaczynam gadać z szefem, ale porozmawiać z nim trzeba :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma sposobu. Musiałbys wczytac gre sprzed odbicia miasta. Ja bym Ci radził ukonczyć gre droga innosa, i potem przejść sobie jeszcze raz, po stronie orków - wtedy zobaczysz sobie te zadania, które tym razem przegapiłes, i równiez inne, związane z wykańczaniem buntowników :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...