Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

witam mam problem z wydajnością na moim kompie (intel core 2 duo e6700 [2,8 Ghz] 4 GB ram i ati radeon hd 2400 PRO) a gra strasznie się sćina już na 1024x768.

Także mam problem z wydajnością G3 ale z tego co słyszałem to jest błąd silnika graficznego wbudowanego w grę. Kompa mam troszkę gorszego od twojego, lecz wymagania zalecane powinien spełniać a gram na średnich i zamula :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Mam pytanie, jaki numer ma najnowszy patch do G3??

# Gothic 3, Patch 1.12 ? 1.6 dodano: Wtorek, 12 lutego 2008, godzina 09:15. pobrano: 504629,0 MB

# Gothic 3, Patch 1.6 dodano: Wtorek, 12 lutego 2008, godzina 09:18. pobrano: 1065570,0 MB

# Gothic 3, Patch 1.12 dodano: Czwartek, 21 grudnia 2006, godzina 14:44. pobrano: 5052060,0 MB

# Gothic 3, Patch 1.09 dodano: Czwartek, 9 listopada 2006, godzina 13:02. pobrano: 18587

według tego najnowszy jest patch 1.6

sprawdzałem na gram.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka forumowicze! mam pytanko: czy gothic 3 pójdzie na moim sprzęcie?

amd sempron 2.09ghz 960MB RAM i geforce 6100 256MB...

czytałem na pewnym forum że wymagania to p4 2.0ghz i 512MB RAM, a kartę graficzną 64...

więc wolałem się upewnić... wiem że od tego są demka, ale naprawdę prosze o szczera odpowiedz z góry dzięx ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dzwiękiem w grze.Polega on na tym że kiedy rozmawiam z jakąś postacią to wypowiadane przez nią zdania tak jak by się przycinały, gra chodzi bez zarzutów.

Oto dowód, że prędkość światła jest większa niż prędkość dźwięku :D Rozumiem, że dzieje Ci się tak zawsze? Hmm... też tak miałem, tylko co ja wtedy zrobiłem? Chyba instalowałem patcha 1.6. Tyle, że mi to działo się raczej sporadycznie, no ale... spróbuj, spróbuj. A może jednak gra się przycina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dowód, że prędkość światła jest większa niż prędkość dźwięku :D Rozumiem, że dzieje Ci się tak zawsze? Hmm... też tak miałem, tylko co ja wtedy zrobiłem? Chyba instalowałem patcha 1.6. Tyle, że mi to działo się raczej sporadycznie, no ale... spróbuj, spróbuj. A może jednak gra się przycina?

Gra mi się nie przycina .A z głosami postaci oraz muzyką dzieje się tak praktycznie ciągle.Z Patchem 1.6 grałem ale ten patch nie dość że spowolnił mi strasznie gre to pojawiło mi się kilka dodatkowych bugów oraz błendów w zadaniach przez co nie dawało się ukończyć ważnych zadań dla fabuły.A z koleji gdy zainstalowałem inne patche to gra sie wogóle nie chciała uruchomic.Kilka rzy też przeinstalowywałem gre ale to też nic nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz coś z kartą dżwiękową, ale co do pomocy technicznej to ja się na tym raczej nie znam. A patch u mnie poprawił dużo, chociaż też mam wrażenie, że spowolnił grę.

Raczej z kartą jest wszystko OK bo z patchem 1.6 problemów z dzwiękiem nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem sobie gothica 3 i robię sobie spacerek po świecie podchodzę do gościa w zabudowanym kręgu

chyba(chrisa czy jakoś tak) dostaje questa mam przynieść skórę płochliwego jelenia zabijam go a mam od niego tylko

mięso a nie tą skórę dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to Chrisowi trzeba było przynieść mięso... A jeżeli skórę, to wiem tyle, że trzeba 4 skóry. Ja mam trzy i zadanie nie idzie do przodu, bo jelenie mi poznikały. Byłem nawet pod Faring, tam też ich nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Chrisa - trzeba zabić wszystkie płochliwe jelenie w okolicy. Ot, błąd w tłumaczeniu bo po angielsku jeleń i jelenie to deer (deer zarówno mnoga jak i pojedyncza liczba). Musisz zanieść mu mięso chyba pięciu płochliwych jeleni. Zajdź je najlepiej od strony Vengardu by nie pobiegły w stronę orków, a w stronę równin prowadzących do Ardei. Wtedy łatwo je wystrzelać z łuku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz ja mam pytanie. Czy jest jakiś sposób (oprócz cheatów oczywiście) na nauczenie się zaklęcia "Armia Ciemności"? Podążyłem w G3 ścieżką Beliara, i nie spotkałem nikogo ani nic co mogłoby mnie tego zaklęcia nauczyć. Gdzieś słyszałem, że tego czaru w grze nie ma, ale z drugiej strony dlaczego w takim razie nie usunięto jego ikony w ostatnim patchu community? Np umiejętność ze znakami zapytania której nie było, usunięto, wiec może skoro ten czar zostawiono to znaczy że go można się gdzieś nauczyć? Jeśli nie, to praktycznie nie opłaca się podążać ścieżką Beliara, dla jednego czy dwóch niezbyt silnych zaklęć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze do świątyni Mora Sul:

1) Kalesh - przywódca orków pilnujących wykopalisk przy świątyni.

2) Kurt.

3) Gonzales - władca Mora Sul

4) Yusuff - zbiegły niewolnik. Znajdziesz go na północny wschód od miasta.

5) Ilja - jeden z kupców.

Tak puchary są potrzebne do ukończenia gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchary nie są potrzebne do ukończenia gry. W pierwszej, nieupatchowanej wersji Gothica nawet się nie dalo wypełnić z nimi zadania. Jeśli podbiłes mora sul, to masz problem. Gonzales raczej nie ucieknie, będzie siedział w pałacu, zabij go i wyjmij z jego martwych palców klucz (kurcze, ale zrobiłem się mroczny :D) Najemnik jest w karczmie, jeśli go tam nie będzie, to znaczy ze uciekł, i pozostaje Ci jedynie wczytanie gry sprzed podbicia mora sul lub rozpoczęcie gry od nowa. Tak samo z Ilją.

W przypadku jesli powyższe osoby uciekły po twoim podbiciu mora sul, wczytaj grę sprzed wejścia do miasta. Jeśli będą Cię atakowac od razu i będa wrodzy, to w pierwszej kolejności pozabijaj osoby, które mają klucze, to zapobiegnie ich ewentualnej ucieczce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Nargogh przecież Kylo200 napisał, że od Gonzalesa już zabrał, czyli nie ma problemu. Od niewolnika na pustyni też, chodzi mu pewnie o Yusyffa, więc ten też mu raczej nie uciekł :).

Jak to jest z tymi pucharami? Ja grałem na nieuaptchowanej wersji i zadanie wykonałem... Chyba, że coś mi się pomyliło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...