Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Proszę was o pomoc kupiłem orginalnego Gothica i zainstalowało się normalnie. Lecz przy uruchamianiu wyskakuje błąd: Nie można uruchomkć aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problen ten może rozwiąząc ponowne zainstalowanie aplikacji. Czyli jest błąd z gothic 3.exe. Proszę o POMOC!

Miałem identyczny problem. Pomógł dopiero format :( . Mam wersję kolekcionerską wiec nie mogłem tego tak przepuścić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Proszę was o pomoc kupiłem orginalnego Gothica i zainstalowało się normalnie. Lecz przy uruchamianiu wyskakuje błąd: Nie można uruchomkć aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problen ten może rozwiąząc ponowne zainstalowanie aplikacji. Czyli jest błąd z gothic 3.exe. Proszę o POMOC!

jesli to ten problem co mysle to powinna pomoc instalacja nowego WinndowsInstallera i zainstalowanie jeszcze raz vcredist_x86 z katalogu tools z płyty Gothica ale niewiem czy to to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniew Innosa nie jest na dsachu chyba tylko w skrzyni. Ale ktoś wie czy miecz z rudy znajduje sie w farring??

Ma ktoś zapisane jak otwierać skrzynie żeby zdobyć gniew innosa??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest nemora ba jak ide ścieżką ktura do niej prowadzi to natykam na jaskinia a w niej cieniostrów?

mape se kup hehehe...;)

może by był ktoś tak miły i napisał mi gdzie moge znaleźć artefakty Adanosa?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest nemora ba jak ide ścieżką ktura do niej prowadzi to natykam na jaskinia a w niej cieniostrów?

mape se kup hehehe...;)

może by był ktoś tak miły i napisał mi gdzie moge znaleźć artefakty Adanosa?? :)

mape se kup hehehe...;) (a raczej znajdz, tam gdzie sa wszyscy npc)

:P

a tak na serio to

świątynia mora sul, al sheidim(jakos tak), trellis, gotha, grobowiec akashy(nordmar)

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy u mnie gra będzie płynnie działać? Mój konfig to:

Geforce 7300 GT 256 MB

Intel Celeron D 3,20 Ghz

512 DDR2 RAM

Proszę o szybką odpowiedź.

Zajrzyj do działu "czy pójdą?"

ZAPOMNIJ o tym ,że na twoim kompie to pojdzie płynnie na JAKICHKOLWIEK detalach nawet po ostrym tweakowaniu. Ja mam podobny komp (tylko 2 rdzeniowego Athlona) i niestety :/ żenada. Czekamy na patcha optymalizującego o ile taki kiedyś się ukaże (Oblivion na Full śmiga bez kłopotów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem (nie pamiętam już gdzie, może nawet na tym forum) że miała to być jakiś specjalny "atak z wyskoku" albo coś takiego, ale został ostatecznie usunięty z gry. Dziwne że zapomnieli usunąć go z ekranu umiejętnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy u mnie gra będzie płynnie działać? Mój konfig to:

Geforce 7300 GT 256 MB

Intel Celeron D 3,20 Ghz

512 DDR2 RAM

Proszę o szybką odpowiedź.

Zajrzyj do działu "czy pójdą?"

ZAPOMNIJ o tym ,że na twoim kompie to pojdzie płynnie na JAKICHKOLWIEK detalach nawet po ostrym tweakowaniu. Ja mam podobny komp (tylko 2 rdzeniowego Athlona) i niestety :/ żenada. Czekamy na patcha optymalizującego o ile taki kiedyś się ukaże (Oblivion na Full śmiga bez kłopotów)

Czytałeś MINIMALNE wymagania Gothica 3 ? Jeśli twój komp, od opisanego powyżej różni się tylko prockiem, to musisz 512 ramu do kupić... Inaczej nici z gry, nawet jak Patch wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fabułą... gdy gadam z niektórymi npc brakuje mi kwestii! Gonzales według instrukcji gry ma mi dać klucz do świątyni za 10 tys sztuk złota. Nie mam takiej kwesti do obgadania, a wszedłem do niego zupełnie legalnie. Musialem go zabić i wyzwolic spod Asasynów Mora Sul żeby mu ten klucz odebrać. Kolejny błąd- klucz do świątyni od Saturasa. Ona ma mi go dać czy co? Musiałem go stuknąć po głowie by mu klucz odebrać... gdy znalazlem 4 klucze do świątyni (tej z Kaleshem) to on nie daje mi piątego... znow musialem kolesia utłuc. W moim dzienniczku nie mam nawet questa z 5 artefaktami... znalazłem wszystkie, niby mam iść do Rhobara po jakies berło czy coś- tak jest w poradniku. Nie mam takowej kwestii w rozmowie z nim... szkoda słów... przeszedłem juz prawie całą grę buntowniczą ścieżką i nie mam ochoty zaczynać od nowa z powodu bugów...

jeszcze jedno pytanie- jakie trzeba atrybuty by nauczyć sie walki dwoma ostrzami? ja mam chyba 312 siły i jestem wciąż na to nie gotowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fabułą... gdy gadam z niektórymi npc brakuje mi kwestii! Gonzales według instrukcji gry ma mi dać klucz do świątyni za 10 tys sztuk złota. Nie mam takiej kwesti do obgadania, a wszedłem do niego zupełnie legalnie. Musialem go zabić i wyzwolic spod Asasynów Mora Sul żeby mu ten klucz odebrać. Kolejny błąd- klucz do świątyni od Saturasa. Ona ma mi go dać czy co? Musiałem go stuknąć po głowie by mu klucz odebrać... gdy znalazlem 4 klucze do świątyni (tej z Kaleshem) to on nie daje mi piątego... znow musialem kolesia utłuc. W moim dzienniczku nie mam nawet questa z 5 artefaktami... znalazłem wszystkie, niby mam iść do Rhobara po jakies berło czy coś- tak jest w poradniku. Nie mam takowej kwestii w rozmowie z nim... szkoda słów... przeszedłem juz prawie całą grę buntowniczą ścieżką i nie mam ochoty zaczynać od nowa z powodu bugów...

jeszcze jedno pytanie- jakie trzeba atrybuty by nauczyć sie walki dwoma ostrzami? ja mam chyba 312 siły i jestem wciąż na to nie gotowy...

By walczyć dwoma ostrzami potrzeba 200 pkt. siły i 200 pkt. Zdolności myśliwskich.

A co do artefaktów, to najpierw trzeba pogadać o nich z Xardasem, dopiero potem będziesz miał gre normalną. (Przynajmniej umnie tak było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś gadałem z Xardasem. Jako że mam oryginalny egzemplaż postępuję zgodnie z miniporadnikiem. Zaczęło mi sie coś piep**ć w momencie jak mialem pogadac z orkiem Vakiem na temat artefaktu, a brakowało mi reputacji. Zniecierpliwiłem się i wraz z buntownikami odbiłem Trelis, a amulet zabrałem... trudno spróbuję jakoś to skończyć i zacznę najwyżej od nowa po stronie orków. Mam pytanie- czy po znalezieniu wszystkich artefaktów jest jakas kwestia dialogowa u Rhobara? Czy przed odszukaniem artefaktu z Nordmaru 3ba najpierw zagadać z Klanem Ognia? Bo ja ten artefakt znalazłem bardzo przypadkowo, spacerując po jaskiniach i wybijając orki... Sądzę że za bardzo przekombinowałem... I ostatnie pytanie- czy w dzienniczku jest quest na temat 5 artefaktów? I dlaczego uznano mi za nieudany quest o pucharach ognia skoro mam juz 5 ? Kończę, bo szkoda słów... pełno BUGÓW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałem wyrazić pewną opinię: (tak wiem, wiem że to nie jest dział z opiniami ale spokojnie będzie dużo na temat)

Najpierw jednak opinia: uważam że G3 nie został z nalezytą solidnością dopracowany. Jesli ktos posiada kompa zblizonego do mojego (a64 3000+,Radeon x1600pro 256mb, 1024mb ramu) to cięzko mu będzie pograć bez pewnych zabiegów. Co się okazuje? Jeśli ustawisz detale na średnie to przy rozdz 1024x768 będzie sieczka, no więc trzeba by iśc po rozum do głowy i detale zmniejszyc... niestety to nie wiele pomaga bo gra i tak ścina (przynajmniej u mnie) mimo zmniejszenia detali na małe i rozdz 800x600.

Gdzie tu logika?? Wszyscy sie chba ze mną zgodzą że takie obnizenie jakości powinno skutkować znacznym przyśpieszeniem... no i właśnie na tym polega owo "niedorobienie" G3.

Teraz jednak rzecz która dotyczy w 100% tego topica.

Otóż mam inforamacje dla wszytkich którzy mają podobnego do mnie kompa (a nawet nieco słabszego) i boją sie że G3 nie pójdzie albo będzie ścinał niemiłosiernie. Otóż jest pewna nadzieja.

Musicie porzebać w pliku ge3.ini . Na początek polecam to co znajdziecie na 1 stronie tego tematu (jest tam podany przykład zmian jakie można w tym pliku poczynić, który mi pomógł) Jesli macie więcej czasu to wskoczcie na forum gram.pl i tam odszukajcie tematy o G3 jest tam wiele informacji o modyfikacjach pliku ge3.ini i są też linki do oifcjalnego forum 'jowoodu'.

I jeszcze jedna rzecz którą polecam zrobić. Proponuje utworzyć na partycji, na ktorej jest zainstalowna gra, plik stronnicowania o rozmiarze początkowym 1024 a końcowym 2048. To może pomóc (mi chyba pomogło0. Jesli ktoś ma inne spostrzeżenia niech pisze; mogłem sie pomylić bo bardzo krótko bawiem sie z grą a mimo to szybkośc działania g3 wzrosła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Procek AMD Athlon XP 3000+ , RAM 1024 i Geforce 6200, a Gothic chodzi bez problemów na minimalnych detalach.

Od czasu do czasu ekran mryga na biało (Męczy oczy), ale większych objawów nie zaobserwowałem. Dodam, że ekran mryga tylko w nocy, ale wystarczy zapalić pochodnie i po problemie... Dziwne ale prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to właśnie kolejny przykład źle zoptymalizowanego silnika gry.

A Twój post jest przykładem klasycznego statsiarstwa. Pobaw się tak jeszcze trochę, a wynik meczu moderacja - user będzie wynosił 3:0 - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku! Cos sie stało z NPC-ami! Zniknęły mi postacie Dennis i Elber z farm przy Monterze... to nie koniec, nie ma także przedmiotów (lista Bradleya, worki pszenicy na farmie Elbera, mleko na formie Dennisa)...

Co począć? Bez zadań Stanforda z Dennisem i Elberem nie bede miał reputacji w Monterze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Całkiem możliwe, że buntownicy przy farmie się rzucili (Czytaj: Zaatakowali ją). Mi się tak zdarzało, ale ogólnie to sam przywódca chodził.

Możliwe też, że problem tkwi w sprzęcie lub pory dnia. Jak jest noc to raczej wszyscy śpią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na temat orkow i wyzwolenia miast. wyzwolilem montere vengard reddock cape dun silden i geldern i zaszedlem do treliis. gdzie orkowie mnie zaatakowali bez przyczyny. o co chodzi ?? czy w varrant tez beda mnie atakowac ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajde amulet żelaznej skóry, paladyna, maga, złodzieja i pierścień obrony, ochrony przed magią??

i nie mówcie że są tylko w kufrach, niektóre można znalezdzi w jaskiniach a niektóre są w kufrach ale chyba nie losowo tylko zawsze. niech ktoś napisze gdzie można te itemy znalezdzi.

Czy da sie wejść do ishtar grając po stronie rebeliantów??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...