Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mój kuzyn ma 128 ram ale gothic 2 chodzi mu całkiem całkiem, a jest napisane, że minimalne wymagania, to 256 ram. czy w takim wypadku gothic3 będzie mi chodził na 512 ram ???? mój sprzęt to : pIV 2.8 gHz, 512 ram i radeon 9200 se. wiem, że raczej nie powinien, ale może jest jakaś nadzieja???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn ma 128 ram ale gothic 2 chodzi mu całkiem całkiem, a jest napisane, że minimalne wymagania, to 256 ram. czy w takim wypadku gothic3 będzie mi chodził na 512 ram ???? mój sprzęt to : pIV 2.8 gHz, 512 ram i radeon 9200 se. wiem, że raczej nie powinien, ale może jest jakaś nadzieja???

1) oficjalne minimalne wymagania Gothica 3 to 1 GB RAM

2) co ma wspolnego od strony technicznej Gothic 2 z Gothic 3?

3) w Sieci dostepne jest demko. Pytania typu "czy bedzie mi chodzic" sa juz nudne. Chcesz sprawdzic, to sciagnij demo. Ja od siebie moge Ci napisac, ze z takim sprzetem sie nie pobawisz.

Jak juz musicie zadawac takie pytania, to robcie to w tym temacie: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=8244

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 512 ramu i gra jest praktycznie niegrywalna... naciskam alt+ctrl+delete, zamykam wszystkie programy wraz z explorer.exe, potem daje na uruchom szukam skotu do g3 i odpalam... chodzi lepiej niz przed zamykaniem all programikow (antyvir itd)... zbieram juz na kostke ramu ale nie wiem czy dodatkowe 512 wystarczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy kluczy do świątyni Al Shedim. Gdzie je mogę odnaleźć?? Dwa dostałem dwa znalazłem a brakuje mi tego 5!! Przeszukuje te miejsca z mapki ale i tak nie moge ich odszukać!! Może mógłby ktoś napisać w których punktach z tej mapki były.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy gothic 3 pojdzie mi i na jakich detalach

moj sprzet

P4 3 Ghz

1Gb Ram

X1600pro 256 DDR2/ 128 bit

spoko bedzie chodzilo. ja mam adm athlona 2200+ 1gb ddr 400 i 9600 pro(128) i chodzi na minimalnos/srednich detalach plynnie, czasami przytnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jednem temacie zalozonym o gothicu 3 (teraz zablokowany temat :P) byla mowa o "MINIMALIZERU " grafiki czyli gra Gothic 3 wygladala by jak Gothic jeden lub bGothic2 a te dwie czesci na max detalach dzialaja mi genialnie :) A teraz przejde fo sedna

1.Moj konfig kompa to AMD sempron 2000MHz,ramu 700iles:P grafa Geforce 2 mx 64 mb a teraz naprawde do sedna jak bym zainstalowal gre wziol zamianil pliki tego minimalizera to gierka by dzialaa na moim kompie???? :wink: ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna rada dla wszystkich grających po "Ciemnej Stronie Mocy" (mordowanie buntowników, gnębienie słabszych, te sprawy):

Gra pod tym kątem jest mocno niedopracowana. Przed chwilą okazało się, że muszę zacząć z powrotem od miejsca, gdzie miałem 9 poziomów mniej :evil: Dostałem w Monterze polecenie wymordowania Okary. Tak też zrobiłem, orkowie wdzięczni, wszystko idzie do przodu. Tyle, że potem zacząłem szukać maga (Rakus?), którego wysłałbym do Okary, gdybym pomagał buntownikom... Tak, to ten, który miał przy sobie jeden z Pucharów. Nie ma go. Tak samo, jak nie było już innych postaci, które trzeba by było tam wysłać. Pies ganiał innych, ale mag po prostu zniknął ze świata gry zabierając puchar ze sobą. Finito, zostają kody lub load sprzed kilkunastu dni.

Inna sprawa: miałem wysłać niewolników z farmy do pracy przy wykopaliskach. Jeden proponował mi za zlitowanie się puchar, ale chyba wtedy mówił o jakimś "skarbie", więc myśląc, że da mi parę groszy lub tandetną magiczną zabawkę, zrobiłem, o co mnie proszono (Jazda do roboty, bo...!!). I robi on za archeologa, nie chce ze mną gadać, a jeśli spróbuję go pobić, rzuca się na mnie cała orcza Montera...

Uważajcie, grając pod Orków, naprawdę łatwo jest coś zawalić bezpowrotnie :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jednem temacie zalozonym o gothicu 3 (teraz zablokowany temat :P) byla mowa o "MINIMALIZERU " grafiki czyli gra Gothic 3 wygladala by jak Gothic jeden lub bGothic2 a te dwie czesci na max detalach dzialaja mi genialnie :) A teraz przejde fo sedna

1.Moj konfig kompa to AMD sempron 2000MHz,ramu 700iles:P grafa Geforce 2 mx 64 mb a teraz naprawde do sedna jak bym zainstalowal gre wziol zamianil pliki tego minimalizera to gierka by dzialaa na moim kompie???? :wink: ???

No to jak jakis Ziom odpowie na moje pytanko????? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nietypowo. Nie wiem do końca co macie na myśli mówiąc, że Gothic 3 wam słabo chodzi, ew. zacina się (chodzi mi o tych z 1 GB ramu skarżacych sie na jakosc dzialania gry). Ja mam kompa dość dobrego - GF 7600GT 256ram, Athlon 3500+, 2x512 DDR2 i gra chodzi mi płynnie na Shader Model 3.0, widoczność max, ef. overglow, anizo 8x, pełne cienie. Choć z tą płynnością jest tak, że co jakiś czas następuje moment gdy gra wczytuje cos do pamieci i wtedy na kilka-kilkanascie sekund gra chrupie, a gdy ten czas minie wraca do "normalnosci". Dopiero po 2-3 godzinach gry pamiec juz chyba nie wytrzymuje i gra zaczyna ostro ciąć. Nadmieniam, że po zmianie ustawien grafiki na low i jeszcze mniej nie zauwazam prawie zadnych zmian w dzialaniu gry(!) Czy tak wlasnie dziala wam ta gra?

Teoretycznie więc moglbym na luzie w Gothica grac, ale nie gram. Istnieje bowiem inna kwestia niz plynnosc gry- dlugosc wczytywania sie! Otoz ja nie moge grac w gre, ktora po wcisnieciu F9 dluzej niz 30 sekund laduje ostatni zapis gry! W trudniejszych momentach gry jest to szczegolnie denerwujace gdy po pare razy pod rząd uzywam quickloada.

Nie wiem, czy po prostu z moim kompem cos nie tak, ze tyle sie laduje? A moze wam nie pzeszkadza tracenie 1/4 czasu gry na ogladanie paska postepu ladowania, a ja jestem malo cierpliwy? Ile wam sie ta gra wczytuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kilkanaście sekund jest bardzo znaczące :) Na 1 GB gothic potrafi ładować się baaardzo długo :?

dlatego też dokupiłem 512 do Ram'u. I różnica jest KOLOSALNA!!!

Na 1.5 GB RAM gothic chodzi jak marzenie :D

(przynajmniej u mnie)

Jeśli macie wolne fundusze to nie zastanawiajcie się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Another one :( Tym razem coś gorszego. Pomagam Xardasowi, stopiłem artefakty, "zabrałem" Zubenowi berło, ale nie mam berła króla. Czemu? W Vengardzie chciałem przetestować mój nowy czar (fala ognia, czy coś).

Kiedy biegli na mnie orkowie, a ja już rzucałem spella, wyrwał się jakiś bohaterski paladyn i został usmażony na miejscu. Kiedy poszedłem do zamku, połowy ludzi tam nie było (nie wiadomo czemu poszli do orków dać się zabić), a reszta mnie "nie lubiła". Po załatwieniu gwardii i magów Rhobar uciekł na ulice (zaliczyłem rofla). Ostatni raz go widziałem, jak znikał za jakimś domem, a za nim biegło z 10 elitarnych wojowników...

Pokazał się napis "zadanie wykonane: zabij Rhobara!, bla bla bla"

Nie znalazłem ciała w promieniu kilometra, a konsola... delikatnie mówiąc nie działa. http://img179.imageshack.us/my.php?image=clipboard01dy1.jpg Czy da się coś z tym zrobić, czy muszę zacząć od nowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna rada dla wszystkich grających po "Ciemnej Stronie Mocy" (mordowanie buntowników, gnębienie słabszych, te sprawy):

Gra pod tym kątem jest mocno niedopracowana. Przed chwilą okazało się, że muszę zacząć z powrotem od miejsca, gdzie miałem 9 poziomów mniej :evil: Dostałem w Monterze polecenie wymordowania Okary. Tak też zrobiłem, orkowie wdzięczni, wszystko idzie do przodu. Tyle, że potem zacząłem szukać maga (Rakus?), którego wysłałbym do Okary, gdybym pomagał buntownikom... Tak, to ten, który miał przy sobie jeden z Pucharów. Nie ma go. Tak samo, jak nie było już innych postaci, które trzeba by było tam wysłać. Pies ganiał innych, ale mag po prostu zniknął ze świata gry zabierając puchar ze sobą. Finito, zostają kody lub load sprzed kilkunastu dni.

Inna sprawa: miałem wysłać niewolników z farmy do pracy przy wykopaliskach. Jeden proponował mi za zlitowanie się puchar, ale chyba wtedy mówił o jakimś "skarbie", więc myśląc, że da mi parę groszy lub tandetną magiczną zabawkę, zrobiłem, o co mnie proszono (Jazda do roboty, bo...!!). I robi on za archeologa, nie chce ze mną gadać, a jeśli spróbuję go pobić, rzuca się na mnie cała orcza Montera...

Uważajcie, grając pod Orków, naprawdę łatwo jest coś zawalić bezpowrotnie :evil:

Ja przeszedłem dla orkow cala gre i wszystko bylo ok. Nie wiem jak z tym niewolnikiem ale ja nie bylem u tego maga a mialem 12 ognistych pucharow. Po prostu sklep wszystkie postacie ktore maja puchary i potem pogadaj z nimi zeby dali Ci drugi i nie ma problemu :P Tylko idz szybko do vengardu jak jeszcze nie byles bo jak zniszczysz obozy buntownikow to rhobar od razu Cie zaatakuje a za rozmowe z nim jest sporo pkt doswiadczenia.

Ad. Cyco

Ja mam dokladnie tak samo. Zainwestuj troche pkt w zycie to w ogole nie bedziesz gina :P

Ad. Kubli47

Chyba od nowa musisz zaczac. Rhobar walczy mieczem krolewskim wiec jak ucieka to mozesz ewentualnie znalezc po nim miecz nie berlo.

Ad. Smok

Idz po prostu droga z nemory do bragi i zabijaj wszystkich bandytow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po tym co tu przeczytałem włos mi stanął dęba na łbie... Na moim sprzęcie:

-AMD Athlon64 3500+ Box (2.2GHz bodaj)

-Leadtek WinFast GF 7800GTX (430MHz/120MHz; 256bit; 256MB DDRIII)

-2x512MB RAM DDRII (kingstone) 400MHz

-Asus ABN-E

-ATX Trust 570 W

gra żabkuje w minimalnych (Wszystko ustawione na minimum absolutnie wszystko). Mam service pack2, defragmentuje dysk co 1-2 miesiące, regularnie czyszcze z syfu, zwiększyłem ilość pamięci wirtualnej, przed graniem FreeRAM-em robię 70% wolnego RAM-u, a mimo to gra chodzi jak ćpun na głodzie... Jakieś porady bo np. NWN2 śmiga w max detalach... (Gothic 3 oryginalny, polska wersja przysłana pre-orderem) Bo po prostu zaczynam mieć tej gry powyżej uszu. Dziękuje za wszystkie ewentualne odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlizzardxD > a jaką masz kartę dźwiękową? Nie zauważyłeś przypadkiem żeby gra ci się zatrzymywała jakby czekając na jakiś dźwięk, np. odgłos ptaków itp. (chodzi o ambient)? U mnie robi to nagminnie, zwłaszcza po dłuższym graniu: idę sobie przez pustynię, gra chodzi spoko, ale kiedy zbliżam się np. do oazy (gdzie twórcy umieścili ćwierkanie ptaków :) gra zatrzymuje się na chwilę. Co ciekawsze działo się tak na zintegrowanym układzie c-media (tfu,tfu), jak i na Sound Blaster Audigy. To samo z wiatrem: częściej słyszę dziwne trzeszczenie niż sam wiatr...

Masz dobry sprzęt, więc g3 powinien ci śmigać przynajmniej na średnich z SM 3.0...jeś;i nie masz takich problemów z dźwiękiem, to nie wiem w czym tkwi problem.

NB, podobno PiraniaGryzie pracują nad nowym patchem, w którym na 100% zostanie poprawiony dźwięk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...