Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubi64

Rozwiązany: Problem z programem Steam

Polecane posty

Cześć! Mam problem z programem Steam. Otóż chciałem zagrać w grę Dead Island, wpisałem nazwę konto i hasło, wyskoczył błąd, że nieprawidłowe. Sprawdziłem wszystkie dostępne kombinacje i nic... Więc zacząłem zmieniać hasło, ale wyskoczył błąd, że takiego loginu nie ma. Wybrałem opcję, żeby wysłali mi login i go dostałem. Próbuje zmienić hasło raz, drugi,dziesiąty i nic.Ciągle ten sam błąd, że hasło nie zostało zmienione, ponieważ wpisałem złe hasło albo tajne pytanie. Spróbowałem znów wszystkich kombinacji i nic. Myślę ,że mojo konto zostało ukradzione i nie wiem co zrobić.

Pomocy!

Z góry dzięki za pomoc.

A i jeszcze przed logowaniem wyświetliła się aktualizacja steam. Napoczątku ją anulowałem, ale za drugim włączeniem myślę, że się zaktualizowało.

Korzystam z systemu Windows XP 32bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto treść e-maila od steam:

========= Please enter your reply ABOVE this line =========

Hello,

Thank you for submitting your question to our staff. We will respond to your question by email.

Anytime you wish you can view your question online:(tutaj link)

This message was sent by the Steam Support helpdesk.

Have a question we can help you with? Visit our knowledgebase for a list of questions and answers:(tutaj link)

Alternatively, ask our staff a question:

Tutaj link

Steam Support :: (tutaj link)

<===Mój cd-key --- xxxxxxxx (jakiś kod czy nie wiem co napisany małymi literami bez myślnikow===>

Sory za tak długiego posta, ale nie wiem po co to wysłali? Ten 8-mio cyfrowy kod to raczej nie hasło (mój komp jest u informatyka będę miał go dzisiaj z kompletnym formatem)

Loguję się tym ośmiocyfrowym chyba hasłem i wyskakuje, że zły login....

Pomoże ktoś???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...