Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raju

LEGO STAR WARS II

Polecane posty

Mam problem z muzą w grze. Dźwięk jest, ale nie ma muzyki (np. w Mos Eisley Cantina - brak tej super muzyczki). Grę przeszedłem w SM i teraz katuję FP i grać się da, ale to nie to samo:/ W menu też nie ma motywu ze Star Wars :( Słychać tylko klikanie przy zmianie mpozycji w menu... Help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dźwigam tego! Nie moge przejść bodajże trzeciej misji. Po wizycie w Mos Eisley Cartina, jak już chodzę Hanem i Wookiem, gonię takiego kolesia w czarnej szmacie. On ucieka za duże, szre drzwi. Jet tam skrzyka (czy coś), przesuwam ją pod te drzwi, na 4 klocki (mysle, że to guziki) i nic! Drzwi sie nie otwierają, czasem jak dopchnę tą skrzynkę za daleko to sie blokuje i nic z nią nie mogę zrobić...Może to jest jakaś bomba? Raz jak się wkurzyłem zacząłem w nią strzelać (jak nie stała przy drzwiach) to wybuchła...Prosze o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. A mianowicie już w pierwszym etapie.Dochodzę do R2 oraz Threpio. Po filmiku,otwieram za pomocą r2 drzwi i kiedy ma przejśc do następnej sceny BUM! ,,Wystąpił problem z aplikacją LegoStarWarsII.exe przepraszamy za kłopoty'' Czy wie ktoś co z tym zrobic??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ja dochodze do końca pierwszej misji i przechodzie przez drzwi to mnie wtedy wywala na pulpit no i ja tak próbowałem deinstalować gre i to nic nie dało też jak mi sie windows zrypał instalowałem go od nowa i wtedy myślałem że podziała a tu to samo :x prosze doradźcie co mam zrobić

Z GÓRY DZIĘKI!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pierwszą częścią ale dopiszę się tutaj. Mianowicie przeszedłem całą grę ale nie mogę uzbierać pełnych pasków Jedi ponieważ klocki "uciekają" mi poza planszę. Generalnie wpadają w podłogę. Brakuje mi dwóch i już zaczynam się wściekać. Jest na to jakiś patch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie moge zrboic wlasnej postaci :/

jak podejde do tych dwóch inkubatorow to moge tylko wyjsc z tego menu i nic wiecej zadne strzalki czy inne przyciski nie dzialaja.

Czy to jest jakas wada gry ktora mozna poprawic pathem czy trzeba wypupic jakis bonus? a moze ta opcja staje sie dostepna po przejsciu sagi?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą księżniczką to musisz tylko te 2 które są przy każdej celi, kiedy te dwie dzwignie się zdeaktyują, cala którą otwierają bedzie dalej otwarta. W przedostatniej z prawej jest chyba Leia. A właśnie nie wie ktoś jak zdobyć minizestaw w "przeznaczenie Jedi? (To jest któraś z misji w VI części), każdym razie nie mogę znależć pojemnniczka, który wykrywacz pokazuje w takiej salce z dziurą na środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rada dla posiadaczy kart graficznych bez shader'ów: Program 3D Analyze, umożliwia by gra nie wymagała różnego rodzaju shader'ów.Wystarczy zaznaczyć

-Select i wybrać plik(gre) z rozszerzeniem .exe

-W pixel and vertex shader zanaczamy skip pixel shader version 1.1, 1.4, 2.0

Gotowe, wciskamy opcję RUN i gra uruchamia się za pomocą tego programu.Jeśli komuś z jakiejś przyczyny nie chce powtarzać tej samej czynności ciągle (a trzeba) może zaznaczyć opcję "save batch file" lecz nie jestem pewien czy to działa.Jeśli ktoś chce to od razy sciągnąc pod spodem link.

http://www.3dcenter.de/downloads/3d-analyze.php

to nie działa nadal gra nie chce wejść:/,wypróbowywałem to na LSW1 i pisało że Your machine coś tam coś tam nie ma Pixel and Vertex shader 1.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić na początku misji "Bitwa na Hoth"?

o ile dobrze pamiętam bo dawno w to grałem...

to musisz lecieć na dól mapki i tak będzie bomba(znajdować się będzie taka machina z klocków lego na ścianie zauważysz :P) (bomba pokazywała się chyba po zniszczeniu at-st ale to chyba albo strzelić w "machine" :P)

łapiesz bombę harpunem i wleczesz ją z powrotem na górę mapki i tam powinien sie znajdować wlot do jaskini.. i tam trzeba bombkę wypuścić która wybuchnie i stworzy przejście :) z bombami więcej takiej zabawy będzie ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób grać we 2 na jednym kompie? Bo brat grał na klawiaturze, podłączyłem pada, on wcisnął F2 i ja padem grać mogłem, ale on klawiaturą już nikim nie mógł sterować. A ja padem też nie wiedziałem jak uruchomić ludzika :/ Naciskałem każdy przycisk.

Pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Gra się liczbami (Czy przypadkiem nie pokićkali czegoś?) Mnie i brata to strasznie denerwuje. W końcu podzieliliśmy się na to że ja osłaniam brata który zbiera pieniądze Lego.

Mam jeszcze jeden mały problem. Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie jest "Power brick" W piątej części, W obu Bespinach?

Z góry dziękuje wszystkim.

Salvarior

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden, jak dobrze pamiętam jest na Sokole Millenium a drugi za X-Wingiem powinien być.

A komu (poza mną) udało się przejść grę na 100%, dodać sobie postaci z części pierwszej i zdobyć złotego klocka na superhistorii w części VI? Mi się udało z bonusem czasowym + 2 minuty superhistorię ukończyć, ale tam to trzeba mieć już nieźle opanowaną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dzisiaj zainstalowałem gre Lego Star Wars II i mam dosyć głupi problem. Mianowicie gram na padzie i gdy tylko zaczynam gre to pojawiają sie 2 postacie które 5 sec. później znikają.Próbwałem wybrac postać ale nic nie działa (tzn. tylko miga ale sie nie pojawia).Co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...