Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raju

LEGO STAR WARS II

Polecane posty

cholera, utknalem w levelu 1, jest miejsce, gdzie sie kapia dwaj szturmowcy, zabija sie ich i cos trzeba z dzwinganiami zrobic ;/. wie kto jak to przejsc?
Na lewo masz takie same drzwi, a tam będzie panel dla robota (lub dźwignia - nie pamiętam dokładnie), a wtedy otworzy się ten zamknięty za szkłem i będziesz mógł przejść dalej. :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rada dla posiadaczy kart graficznych bez shader'ów: Program 3D Analyze, umożliwia by gra nie wymagała różnego rodzaju shader'ów.Wystarczy zaznaczyć

-Select i wybrać plik(gre) z rozszerzeniem .exe

-W pixel and vertex shader zanaczamy skip pixel shader version 1.1, 1.4, 2.0

Gotowe, wciskamy opcję RUN i gra uruchamia się za pomocą tego programu.Jeśli komuś z jakiejś przyczyny nie chce powtarzać tej samej czynności ciągle (a trzeba) może zaznaczyć opcję "save batch file" lecz nie jestem pewien czy to działa.Jeśli ktoś chce to od razy sciągnąc pod spodem link.

http://www.3dcenter.de/downloads/3d-analyze.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem posłuchać waszej rady i kupiłem LSW 2. Instalacja pięknie, wolno ale jednak, póżniej jakiś niebieski pasek wyskakuje i się kilka razy ładuje. Jestem niecierpliwy i wyłączyłem go za pomocą menadżera zadań a był podpis o braku odpowiedzi w tej aplikacji. No ale dalej, automatycznie instaluje się DirectX i koniec, restart i uruchamiam. Dobra, jest słynne "Dawno, dawno temu w innej/odległej galaktyce" i d**a. Jest muzyka nie ma obrazu ale pomijając to włacza się menu gł. i co: i znowu d**a są napisy i właczyć się też da, ale po co skoro obrazu nie ma. Ląduje w knajpie w Mos Eisly( chyba bo nie widze ale po instrukcji i muzyczce wywnioskowałem) i co widze: d**a do Potęgi trzeciej. Widze tylko niebieskie bąbelki i się poruszać mogę bo jak wciskam W to się bąbelki przemieszczają. Ma ktoś pomysł o co chodzi, e-maile mile widziane ale i odp na forum też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:

Prosiłbym o pomoc w znalezieniu klocków mocy z etapów:

1. ep. IV- lvl 6 (Atak Rebelii)

2. ep. V-lvl 2 (Ucieczka z bazy Echo)

3. ep. V- lvl 5 (pułapka w mieście chmur) (na tym szczególnie mi zależy bo to wykrywacz zestawów czy co tam tam jest)

4. ep. V-lvl 6 (zdrada nad Bespinem)

Ponadto byłbym wdzięczny za:

a) podanie mi solucji z rozpisanymi wszystkimi zestawami i klockami mocy INNEJ niż ta z GOL-a Gry on-line) bo tam jest płatna

LUB:

B) podanie sposobu na obejście płatności solucji na GOL-u (jeśli jest to mozliwe ;])

@Fenek i Strażnik93 nie piszcie 2 postów pod rząd :P

@Problem Strażnika93 jak przerwałeś coś w czasie instalacji to ja się nie dziwie, że ci błędy wyskakują :]. Popieram Qwertisa a zamiast wyłączać cokolwiek zrób sobie herbatkę i poczytaj CDA ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kodów dla niecierpliwych :D Gra jest świetna, przeszedłem obie części i muszę przyznać, że świetnie się bawiłem :D

PEJ821 - Tusken Raider

JAW499 - Jawa

YDV451 - Sand Trooper

NAH118 - Greedo

UCK868 - Beach Trooper

BEN917 - Ben Kenobi's ghost

VHY832 - Bespin Guard

WTY721 - Bib Fortuna

HLP221 - Boba Fett

BNC332 - Death Star Trooper

TTT289 - Ewok

YZF999 - Gamorean Guard

NFX582 - Gonk Droid

SMG219 - Grand Moff Tarkin

YWM840 - Han Solo with hood

NXL973 - IG-88

MMM111 - Imperial Guard

BBV889 - Imperial Officer

VAP664 - Imperial Shuttle Pilot

CVT125 - Imperial Spy

UUB319 - Lobot

SGE549 - Palace Guard

CYG336 - Rebel Pilot

EKU849 - Rebel Trooper from Hoth

GBU888 - Skiff Guard

NYU989 - Snow Trooper

PTR345 - Stromtrooper

HHY382 - The Emperor

HDY739 - TIE Fighter

NNZ316 - TIE Fighter Pilot

QYA828 - TIE Interceptor

UGN694 - Ugnaught

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik93 -> Te paski także pokazują postęp w kopiowaniu plików. Wystarczy sprawdzić, że ilość wolnego miesjca na dysku nadal maleje...

Smyrdek -> Mam nadzieję, że nie używałeś kodów w tak fajnej (i dość prostej!) grze! :wink:

Oczywiście że nie użyłem kodów.Kody psują całą zabwę, przynajmniej w tej grze :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie użyłem kodów.Kody psują całą zabwę, przynajmniej w tej grze :D

XD to po co je podajesz ;].

Pomógłbym i ktoś z moim problemem ;/? Bo mój brat się strasznie niecierpliwi i mówi że mu potrzebne te klocki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? u mnie na P4 2,6, 1gb ram i Radeonie 9800pro gierka smiga idealnie, ale jak jest pierwszy chapter epizodu IV to zaraz po uwolnieniu r2d2 jak otworze nim drzwi to gra sie wylącza i pokazuje się mój ukochany komunikat o tym żę program niedziała poprawnie i że musi zostać zamknięty, ale mogę (UWAGA) WYSŁAĆ RAPORT O BŁĘDACH!!!!!!! łał ciekawe co mi to da, bo juz 5 razy wysylalem i nic..... HELP!!! pomyslcie co wy byście czuli po władowaniu ponad stówy w błoto....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...