Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawid1992

PSP

Polecane posty

Ale znasz nazwę ?

Chodzi mi konkretnie o taki program podobny do Frapsa :)

Że na przykład wcisnę kombinację R+L+Kwadrat i się nagrywa wideo lub robi screena :)

To przykład...

Czytałem gdzieś jeszcze, że ludzie używają emulatorów i grają w te gry z komputera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm psp temat rzeka :) psp jest nieocenione podczas wyjazdow mialem dwie sztuki pierwszego "fata" ktorego sprzedalem i zakupilem sobie juz bedac w hollandi "slima" żóltego edycja the simphsons i co sie okazalo ze slimy maja pewna wade przed ktora was przestrzegam moja konsolka przestala reagowac na przyciskanie najwarzniejszych klawiszy start i select ... porazka (co lepsze ze mojego wspollokatora psp po 2 dniach tez przestal dzialac select) nie wiem jak sie to ma do serii 3000

moim zdaniem najlepsza funkcja psp jest wifi w polsce ciezko to docenic ale w hollandi na kazdym kroku masz darmowe spoty (lub niezabezpieczone haslem "prywatne" sieci (: )

psp jako dodatek tak ale jako domowa konsola to niby gdzie masz w nia grac jak masz komputer w toalecie ? ...

(jedynie z kolegami ale to juz inna bajka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiva - jak szukasz gry na PSP z fajnym multi to polecam Resistance Retribution. Gra się nie nudzi, a na serwerach zawsze jest z kim grać (teraz średnio z 200 osób, najwięcej kiedyś to było z 850).

A jest już w tej nowej taniej serii ?

Bo raczej za grę na PSP stówy płacić nie będę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej to chyba z multiplayerem na PSP, w co nie pogram, to muszę mieć kolegę obok, żeby połączyć się AD HOC :(

Masakra, zamiast połączyć się do jakiegoś servera to musimy kupować grę sobie i koledze :P

Heh, to chyba patent, żeby zmusić ludzi do kupienia PS3. Tam mamy taki program, jak Ad-Hoc Party, który umożliwia nam po połączeniu PSP do "dużego brata" granie w trybie Ad-Hoc przez internet... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Są gry za darmo- Sony zorganizowało taką akcję, że jeśli ktoś kupił PSP Go w jakimś tam okresie, dostawał kupon na pobranie 10 określonych gier (na pewno było Vice City Stories, a pozostałych 9 nie pamiętam) z PSP Store. Taki tam pomysł na zwiększenie sprzedaży konsolki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi chodzi o to. To pójdą one na psp 3000?

Nie wiem, czy gry z pss nie maja zabezpieczen.

Ale jak nie maja to wszystkie gry przegrywasz chyba do folderu ISO na rootcie karty.

Ehhm, jeśli gość ma przerobioną konsolę, to może tak, choć i tak nie sądzę, że gry ściągane na GO będą działać na 3k. Niby jak? Chcesz te gry wrzucić na kartę? Wydaje mi się, że w GO można tylko trzymać gry na wbudowanej pamięci flash konsoli, a nawet, jeśli jest możliwość wrzucenia ich na kartę pamięci, to nie będą one przystosowanymi pod CFW obrazami ISO możliwymi do odpalenia na przerobionej konsoli. A nieprzerobione PSP 1000-3000 można odpalić grę jedynie z płytki UMD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...