Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawid1992

PSP

Polecane posty

Nie będę ci tłumaczył czemu, nie biorę tego nazbyt do siebie , bo sam jak przeczytałem to parsknąłem śmiechem, napisałem bo może o tym ktoś słyszał, także o co ci chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to najbardziej odpowiedni temat, ale zaryzykuję. Miałem dzisiaj problem z połączeniem z play station store z poziomu konsoli. Nie udało mi się zalogowaćpróbowałem bodajże 6 razy. Hasło zdaje się być właściwe, połączenie z internetem także - z przeglądarki udało mi się załadować onet. Wiecie czy była jakaś awaria na play station store, czy znacie jakieś inne wyjaśnienie? (kicałem pięć przystanków tramwajem do miejskiej biblioteki, więc trochę się zezłościłem).

Kolejne pytanie, mniej związane z tematem. Czy potraficie powiedzieć ile zajmują dema z play station store? I czy ktoś z Was używał darmowych hot-spotów free-hotspot.com? (działają w pomorskich bibliotekach między innymi) Wiecie jakiego transferu mogę się spodziewać?

Te informację są mi potrzebne, bo chcę oszacować ile czasu będzie trwało pobranie paru dem przez wi-fi (optymistycznie zakładam, że następnym razem, pss nie odmówi współpracy :) )

Z góry dzięki za pomocne informacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer tym lepszy, im bliżej źródła się znajdujesz. Wszystko zależy od jakości wysyłanego sygnału. A waga demek to różnie, czasami to kilka mega, a czasami 200 (te większe produkcje), ale takie wysokie to już jednak rzadkość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat byłem dzisiaj względnie blisko, nie więcej jak 8 metrów od routera (czy przez co tam idzie sygnał), konsolka pokazywała 82%. Trochę posurfowałem (facebook działa dobrze, na demotywatorach nie mogłem przerzucić strony) ale na psstore i tak nie udało mi się zalogować. Macie pojęcie co jest grane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,może taki post już był:

Otóż zamierzam kupić psp 2000 używane (z przeróbką) może mi ktoś powiedzieć jaki będzie soft dogodny do tychże warunków i na którym działałyby wszystkie gry najważniejsze (god of war , seria gta,gran turismo,ac,loco roco,patapon... ? Z góry dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da się jakoś przestawić klawisze w psp? Bo kupiłem crash bandicoot 3: warped w playstation store i szybkie bieganie jest ustawione pod "analogiem wciśniętym w prawo", gdy strzałkami się steruje postacia i tak sie nie da grać :/ jest jakiś legalny program do przestawiania klawiszy? (bo prawy i lewy trigger mozna swobodnie zagospodarować, nie wiem czemu tak idiotycznie jest te sterowanie ustawione)

EDIT: Dzięki Shad0546 i Kagex, bo obaj mi udzieliliście pomocy, tylko jeden tu, a drugi na blogach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam psp 2004 już ponad 2 lata i jestem zadowolony z wyjątkiem jednego mam ją przerobine nie n stałe ( przez chikhena)

i gdy wgrałem polskie menu to przeróbka się nie włącza I LIPAAAAAAAA :P

Mam router i gram sobie np. w medal of honor heroes 2 przez neta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy da się jakoś przestawić klawisze w psp? Bo kupiłem crash bandicoot 3: warped w playstation store i szybkie bieganie jest ustawione pod "analogiem wciśniętym w prawo", gdy strzałkami się steruje postacia i tak sie nie da grać :/ jest jakiś legalny program do przestawiania klawiszy? (bo prawy i lewy trigger mozna swobodnie zagospodarować, nie wiem czemu tak idiotycznie jest te sterowanie ustawione)

Programu działającego na nie przerobionym sofcie na 99,99% nie ma. Jeżeli chodzi o autorskie programy, działające na przerobionym sofcie to chyba też takowego nie ma. Więc nie wiem czy da się to jakoś przedstawić. Może z poziomu gry? Ale chyba nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pełen ekran ustawia się:

Home -> Other Settings -> Screen Mode -> Full Screen.

Dopiero teraz dokładnie sprawdziłem, bo gram w Diablo I, które odkurzyłem na strychu. Magia CWF na 3k :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! :wink:

Ogólnie jestem tu nowy ale znam sie troche na wspołczesnej elektronice i mam pytanko.

Czy warto sobie kupić PSP jak mam juz bardzo dobry komputer z 4 rdzeniowym prockiem i kartą ATI HD 4... bo nie chce mi sie sprawdzać. Mam plany z tym sprzecikiem. Raczej troche sobie bede oglądał filmy. mam durzo płyt dvd wiec przerobienie ich formatu na mp4 to dla mnie pikuś.

Poradźcie czy naprawde warto bo moge sobie nazbierać na coś bardziej przydatnego w życiu.

ps. Nie jeżdze zbyt często na wakacje :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić sobie PSP, ale nie wiem czym różnią się wersje 3004 od pozostałych, czyli 3003, 3002, 3001 oraz 3000 czy np. na konsoli 3004 nie będe mógł grać w gry na 3002? Proszę o szybką odpowiedź, Z góry thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! :wink:

Ogólnie jestem tu nowy ale znam sie troche na wspołczesnej elektronice i mam pytanko.

Czy warto sobie kupić PSP jak mam juz bardzo dobry komputer z 4 rdzeniowym prockiem i kartą ATI HD 4... bo nie chce mi sie sprawdzać. Mam plany z tym sprzecikiem. Raczej troche sobie bede oglądał filmy. mam durzo płyt dvd wiec przerobienie ich formatu na mp4 to dla mnie pikuś.

Poradźcie czy naprawde warto bo moge sobie nazbierać na coś bardziej przydatnego w życiu.

ps. Nie jeżdze zbyt często na wakacje :smile:

IMO jest sens kupna PSP tylko wtedy, gdy dość często ruszasz się z domu (bo chyba nie przesiadujesz w nim całymi dniami?^^), mając przy okazji czas wolny (długie jazdy pociągiem, tramwajem?). Wtedy pomysł oglądania filmów na konsolce/pogrania w gry/posłuchania muzyki/co tam jeszcze da się robić wydaje się dość sensowny. Jeśli jednak zamierzasz oglądać filmy w domu, to raczej wybrałbym do tego celu kompa/TV niż handhelda. Nie dość, że wygodniej to jeszcze w lepszej jakości.

Zadaj też sobie pytanie, czy interesuje cię jedynie oglądanie na nim filmów, czy zamierzasz też zainwestować w gry itp. Bo kupno PSP do samego oglądania filmów mija się z celem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nezumi09

Jeśli masz masz zamiar oglądać filmy i nie wyjeżdżać gdzieś daleko np. jakaś długa podróż autokarem. To wg. mnie lepiej oglądać filmy na komputerze bo jednak jakość się rożni i to bardzo.

@KacProL

Ostatnie numerki są oznaczeniem na jaki rynek była przeznaczona masz tu listę z Wikipedii:

PSP-3000 ? Japonia

PSP-3001 ? USA

PSP-3002 ? Australia

PSP-3003 ? Wielka Brytania

PSP-3004 ? Europa

PSP-3005 ? Korea Południowa

PSP-3006 ? Hongkong

PSP-3007 ? Tajwan

PSP-3008 ? Rosja

PSP-3009 ? Chiny

Niestety sam osobiście nie wiem czy ruszą z innymi numerkami, ponieważ ja widzałem tylko 3004.

Pozdrawiam

Shad0546

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym rozni sie wersja PSP 3001 od 3004? Czy w 3001 nie mozna uruchamiac europejskich gier? Czy w 3001 jest mikrofon?

Post miałem kasować, ale mam napad dobroci, więc go zostawię. Tak ciężko jest spojrzeć wyżej? 5 postów wcześniej Shad0546 wyjaśniał znaczenie numerków przy PSP... - Fel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Otóż mam zamiar zakupić przenośną konsolkę PSP. Mam już PS3 slim 250gb i mam dylemat.

1.Jaką wersję PSP kupić?

2.Czy przerabiana konsolka może się bez problemu łączyć z ps3?

3.Co sądzicie o PSP go?

To na razie tyle. Proszę o pilną odpowiedź.

Za 2 pytanie zgarniasz ostrzeżenie. Nie życzymy sobie tutaj pytań związanych z przeróbkami.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...