Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piecho3

Co wybrać: Wildfire S, Xperia X8, Galaxy Mini, Wave 533

Polecane posty

Witam!

Szukam dla Siebie pierwszego telefonu z systemem operacyjnym nieco bardziej rozwiniętym niż w 3110C Z bardziej zaawansowanych urządzeń przenośnych to używam iPoda Touch 2g 8gb iOS 4.2.1 JB by Redsnow. Telefon biorę po podpisaniu/przedłużeniu umowy w Plusie/ Plusie dla firm. Oto co mam do wyboru:

-HTC Wildfire S - Mój faworyt, lecz najdroższy

-Xperia X8 - starszy model, kiepskie wykonanie, aparat i mniejszy ekran

-Galaxy Mini - mała bateria i niestandardowy, kiepski wyświetlacz

-Wave 533 - Jedyny z tego zestawienia na Badzie - system o którym praktycznie nic nie wiem.

Powiem tak. Chce szybko, wróć, sprawnie działającego multimedialnego telefonu. Nie interesują mnie portale społecznościowe, ale na WiFi pewnie posiedzę. Obsługa Flasha też by się przydała (tego taczka nie ma, tylko YT działa i filmy obsługiwane przez QuickTime).

Z tego co się orientuję to Galaxy mini i Wildfire S mają takie same procesory. HTC póki co nie jest złamany (oby do czasu...) a na takim standardowo z Samsunga Ace wycisnęli 800MHz. Rozumiem, że w skomplikowane gry 3D nie pogram, ale też nie o to chodzi. To ma być jednak telefon, a nie konsola. HTC ma więcej ramu (aż 1/2Gb, w iPodzie 128 Jednak dobrze zoptymalizowany system też robi swoje). Poza tym, z tego co widzę to wsparcia dal Galaxy mini raczej nie będzie później...

Co Do X8 to kosztuje prawie tyle co Wildfire S, więc wolę raczej tyle dołożyć.

Proszę o jakąś poradę w wyborze.

Dodaję, że raczej inne tel. nie wchodzą w grę.

Dokładam cennik/listę telefonów w PDF: http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2011...irm-z-22-07.pdf

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrząc się na cennik- najlepszy będzie Wildfire S- nowy Android, flash, HTC Sense, aparat lepszy od tego z X8. Następny to SE X8- dobry telefon, ale mniejszy ekran i starsza wersja systemu. Galaxy Mini nie ma co brać pod uwagę- tragicznej jakości wyświetlacz i gorsze osiągi od telefonów wyżej. A co do Wave'a 533- na badę jest mało aplikacji, system ten jest mało popularny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze opinie. Będzie trochę kombinowania aby wybrać HTC (bo przecież bez pakietu internetowego nie mogę go wybrać gdy przedłużam umowę, więc pewnie będzie trzeba podpisać na firmę...). Mam jeszcze możliwość wzięcia LG P500, jednak wolę HTC mimo wyższej dopłaty.

Jak będzie z płynnością emulacji z PSX na WFS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...