Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OpanujSzok

Problem z Kartą Graficzną/Gpu Shader 2.0-3.0

Polecane posty

Witam wczoraj działało wszystko poprawnie na komputerze grałem w gry typu Mass Effect 2 Pes 2011 itd po czym komputer mi się zresetował myślałem że to nic poważnego więc nie włączałem go ponownie tylko poszedłem spać (była ok. 1.00 w nocy) Dzisiaj włączam komputer i chciałem zagrać w Pes 2011 lecz wyskakuje komunikat o Gpu Shader po czym gdy klikam Ignoruj wyskakuje błąd wysyłaj/Nie wysyłaj. Testowałem również inne gry herosy5,Mass Effect itd lecz w każdej grze wyskakuje jakiś error itd.

Moja karta graficzna: nVidia GeForce 210 512mb.

Sciągałem najnowsze stery windows sprawdzała itd ale w trakcie sprawdzania windowsa wyskakuje że mam urochomić ponownie komputer i spróbować ponownie.

A gdy zresetuje komputer to wszystko przebiega pomyślnie lecz później gdy ma instalować te Sterowniki, Shadery itd wychodzi wszędzie : Niezainstalowane

Jedyna gra która odpala: Counter Strike lecz gdy wchodzę do gry wyskakuje: Connecting problem lecz net działa.

Proszę o szybką pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że Karta Graficzna sprawdzała to z Windowsem.

Czym mogę odinstalować te sterowniki?

Jak sprawdzić dokładnie zasilacz? Chodzi mi o markę itd nie o moc ;) rozkręcam komputer i muszę wyciągnąć zasilacz czy jakimś programem itd można sprawdzić model zasilacza itd?

Jest taka możliwość że karta graficzna się spaliła?

Dodam że jak siedzę na necie to działa płynnie tylko problemy z grami.

Karta Graficzna ma max 1rok A gdy zresetuję komputer i instaluje stery to wyskakuje:

Sterowniki: Niezainstalowane

Physix: Niezainstalowane

I reszta tak samo

post-317733-1314692634_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Intel Core (2) Duo 1.8ghz

Ram: 1.5gb DDR2

Karta Graficzna: nVidia GeForce 210 512mb

Zasilacz: LCT-350ATX 350W Producent: Logic

Jeśli czyszcze tym Driver Cleanerem to wchodzę w niego i klikam do clean i oczyścił mi? jeśli nie to proszę o jakąś mini instrukcję co zmienić itd:) z góry dziękuję i proszę o pomoc z tym Gpu Shader :(

Tutaj screen:

post-317733-1314697101_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czyszcze tym Driver Cleanerem to wchodzę w niego i klikam do clear i już po robocie?

Tak, ale wcześniej musisz wybrać jakie sterowniki chcesz wyczyścić.

Jest taka możliwość że karta graficzna się spaliła?

Zasilacz masz fatalnej jakości i może on to spowodować, ale w tym przypadku taka rzecz miejsca nie miała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśńie nie mam jak wybrać mam tylko tą 1 opcje jak klikam na tą strzałkę aby rozszerzyć i wybrać to nic nie wyskakuje;/

Wiem że ten zasilacz fatalnej jakości w końcu ma już prawie 5lat;/

Czyli jak na razie jedyna opcja kupić inny zasilacz.?

Ok sprawa z tym Cleanerem rozwiązana dla mojej karty graficznej jaką opcje wybrać? wykłą nVidia? czy coś innego:(? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...