Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamyk11b

Niepoprawny: Minecraft 1.8

Polecane posty

Kiedy wyjdzie wersja 1.8 bo miała być 28 siepnia a nie ma.

A kto ci to powiedział, że 28, hę? Jeb mówił, że chcą zrobić 1.8 w ciągu tygodnia. Nawet jeszcze NPC'ów nie dokończyli, tak samo jak spraw związanych z levelam. Dlatego bardzo prawdopodobne, że zagrasz we Wrześniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nudzi ci się? To moduj Minecrafta. Ja mam juz 11 modów naraz i jest o wiele ciekawiej. Co do 1.8 to lepiej by było gdyby Notch opóźnił jego wydanie i żeby juz były NPC niż jeśli dodawał by po kolei, w kolejnych 1.8.X. Jak pomyślę, że znów będę musiał wgrywać te wszystkie mody...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodawaniem nowych bloczkow i wyostrzaniem "fizyki, realizmu" ale do jasnej ciasnej, lewelowanie i questy??? Po co ?. Od tego mam Mody a nie pelnego MC. Mam tylko nadzieje ze jak bedziemy lewelowali to nie bedziemy musieli rozdawac statystyk i skilli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 miało być dzisiaj (a w sumie wczoraj bo już po północy) a przełożyli na jutro (czyli dzisiaj? damn it! z 12 na 13 września przełożone), ale patrząc na historię tego patcha, możemy się spodziewać go za parę dni/tygodni.

Z jednej strony chce już grać, ale z drugiej, wole, żeby wydali patcha później, niż później mieli wydawać 10 fix patchów i do każdego trzeba będzie jeszcze raz mody ściągać...

Ciekawi mnie tylko ile jeszcze ten silnik Javy wytrzyma takich dużych patchów, bo już teraz zdarza się, że MC się wywala (chyba, że gra o stawianiu klocków będzie wymagała kompa, który by utrzymał dwa odpalone Crysisy na max detalach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...