Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Hulk

Polecane posty

gdy wgrałem se gre hulk (demo) to ile jest tam etapów bo ja tylkograłem w 1 :evil: (to chyba był etap treningowy :? )

Chodzi mi o to, że gdybym miał pełną wersję tej gry to zanudziłbym się po kilku misjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DareDevil13
gdy wgrałem se gre hulk (demo) to ile jest tam etapów bo ja tylkograłem w 1 :evil: (to chyba był etap treningowy :? )

Chodzi mi o to, że gdybym miał pełną wersję tej gry to zanudziłbym się po kilku misjach.

yy wiesz ja tego niemuwiłem do ciebie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksowa grafika może sę spodobać każdemu, jednak po kilku minutach gra po prostu zaczyna nużyć :? . Napewno znajdzie swoich fanów, jednak ja napewno nie będe jednym z nich. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksowa grafika może sę spodobać każdemu, jednak po kilku minutach gra po prostu zaczyna nużyć :? . Napewno znajdzie swoich fanów, jednak ja napewno nie będe jednym z nich. 8)

Nie rozumim. Przecież autorzy zrobili wszystko żeby gra się nie nudziła!

Pełna interakcja. Poza tym totalna demolka, nie pytasz tylko bijesz.

Ta gra to coś jak Serious Sam - grasz tylko dla relaksu.

Mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pelna i sie z deczka zawiodlem!

Ciagle to samo tylko co jakis czas inny bossik. Nic tylko ciagla naparzanka (niektorym to sprawia przyjemnosc) w innym miejscu, no i co jakis czas przeciwnicy tez sie zmieniaja.

Moja ocena : 610

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelomowa to ona chyba nie jest.. Zla tez nie.. Taki sredniak.. Gralem w demo i bylo ciekawe.. Najlepsze to odbijanie strzalow czlogu.. Ale zabawne ;) .. Ogolnie to 7/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelomowa to ona chyba nie jest.. Zla tez nie.. Taki sredniak.. Gralem w demo i bylo ciekawe.. Najlepsze to odbijanie strzalow czlogu.. Ale zabawne ;) .. Ogolnie to 7/10 :)

Jak przejdziesz cala gierke i sie Ci sie nie znudzi to jestes dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko widzialam u kuzynki i wynika z niego, ze gra jest taka sobie.

Troche mozna porozwalac, zgniesc, poszczelac jakimis zielonymi promieniami... To chyba nie dla mnie...

Do tego widok dziwny, ale wstawki ladne :)

Widok rzeczywiście dziwny.

Czasami nie wiedziałem jaki klawisz nacisnąć aby pójść w odpowiednia stronę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde lubie te naprawde fajna giere. (chyba widac :lol: )

Jestes tu nowy wiec pozwol, ze cos Ci wyjasnie. Po pierwsze argumentuj! Nastepna wazna rzecz to postowanie. Nigdy wiecej nie pisz postow jeden pod drugim. Poprostu dopisuj swoje przemyslenia przy uzyciu takiego malego buttona "Zmien". To nie jest zbyt dobry sposob na szybkie nabicie liczby postow. Co najwyzej mozesz dostac ostrzezenie.

I przeczytaj sobie dzial "Ostrzezenia", bedziesz wiedzial czego tu nie mozna robic i za co karamy. - Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka mnie dość, szybko znudziła, mimo tego, że lubię bezmyślne młócki, np Crimsonland :). Komiksowy klimat jakoś do mnie nie przemawia.

A jeżeli o Hulka chodzi, to kojarzy mi się z czymś innym: była u nas w szkole taka panna na którą wszyscy mówili Hulk (przypominała go budową ciała, nawet chodziła w zielonej koszulce czasem :). Ale to już off topic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[']one word: KISHKA!

To milo, ze mamy podobne zdanie. Jeszcze lepiej byloby gdybym mogla przeczytac chociaz jeden argument za "nie" dla tej gry.

Chodzi o beznadziejny widok, ktory powoduje ze postacia struje sie beznadziejenie? A moze o grywalnosc, ktora wysokich lotow nie jest?

Napisz cos wiecej, bo kilka postow wyzej pisalam o argumantacji, a Ty teraz wyskakujesz z takim krotkim postem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Amadrienia :). bardzo madrze piszesz. Rzeczywiscie, wiele osob tutaj pisze po prostu: "gra jest fajna", badz "gra jest do kitu", nie podajac argumentow. Tez bede innym zwracal na to uwage.

No to juz dawno tak robimy i czas najwyzszy zebys sie dolaczyl ;) Poprostu dopisuj sie do postow delikwentom, tak jak ja to robie :twisted:- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.... dobra skończcie już z tym samozachwytem i podlizywaniem się modkom :)

Mi jakoś widok nie sprawiał zbytnich problemów, wg. mnie kamera operuje dość dobrze ukazując to co gracz powinien zobaczyć.

Sterowanie też nie jest najgorsze.... nie wiecie gdzie biegniecie? przerzućcie się na pacmana, tam wszystko widać :P i wiecie gdzie idziecie.

Faktem jest, że po pewnym czasie (gdy już się odkryje wszystkie kombosy itp. ) gierka może się znudzić.

Bardzo fajnym pomysłem są etapy gdzie gramy jako Bruce Baner, tylko że pomysłem trochę za mało wykożystanym, powinno tego być trochę więcej.

"Jednym" słowem - gierka, którą przeszedłem i nie ciągnie mnie jakoś aby do niej wracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna. Ach, jak można sie wyżyć :twisted: . Chociaż uważam że X-Men 2: Wolverine,s Revenge jest lepsze. Ta gra pomaga gdy sie wraca ze szkoły :) . Przydałaby sie możliwość zmiany żołnierzy na nauczycieli :D . wtedy byłoby super :lol:

Kolejny post z serii: "X jest super, Y jest denny" tylko napisany w nieco urozmaicony sposób... Argumentuj wypowiedzi - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...