Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość FirE
P_aul > Przez nieokreslony czas, najprawdopodobniej nie bede mógł uczestniczyc w NS. Bede sie starał pisac ale nie wiem jak czesto [z drugiej strony akcja jakos gwaltowie nie pedzi do przodu :wink: ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

oki niechaj tak bedzie :] tylko jeszcze kilka ptan mam :]

1) czy ty bedziesz dawal jakies PD`ki :?:

2) jesli juz sie postac rrozwinie to my zadecydujemy o rozdziale punkcikow na umiejetnosci i ew Perki czy jak :?:

3) wogole jaka ty masz koncepcje rozwoju naszych postaci :?:

4) jak wygladac bedzie walka (tak mniej wiecej)

5)i gdzie ta cholerna akcja sie toczyc bedzie :?: (westland or Poland :?:)

6) odnosnie broni i sprzetu czy amunicja bedzie limitowana :?: (prosze powiedz ze..... TAK :!: )

7) wykaz sprzetu jest na www.fallout3.net w dziale o odpowiedniej grze (F2, FT) pod sprzet (to pewnie wiesz ale ja tak tylko dla przypomnienia :])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D..... niemartwcie się..... expa będę przyznawał wg widzimisie :D...... a perki hm co z perkami......... mniej więcej się orientuję kto i kiedy może wziąść..... czemu nie :D...... Tylok wiesz niewgłębiajmy się tak w mehanikę to jest NS ^^.... poważne ale NS...... Akcja oczywiście "gdzieś" w hameryce :D hehe ale was wpakuje.... A co do walki to w tórach oczywiście :D piszecie co robicie i monstery piszą co robią... a amunicja alimitowana a jakże ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

spoko nie musisz sie orientowac wszystko jest na www.fallout3.net

PD`ki wg widzimisie....

sie jazda szyuje ale przydalobysie kilka inncy osob dobrac :]

juz siem biore za pisanie historii swojej postaci a potem zainstaluje FT:BOS

i zrobie sama postac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers
Rób Rób :]........ podpowiem ci :D gróbo się ubierz.....

oj ty cos kombinujesz, nie podoba mi sie to :wink:

grubo sie ubrac ?? czyzbys chcial mnie rzucic w nuklearna zime czy na Alaske ?? przyznaj sie ze na Alaske bo w zime na nuklearnej pustyni westlanda nie wierze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panienki ! wdziewajcie swoje barbażynskie przepaski na pryszczae tyłki ! Już ruchy..... ale z was panienki ! jak nieumiecie pisać na klawiatruzre to se Mentatsy zażyjcie ! gogogo !

Poczytuję nazwanie tutaj obecnych "panienkami" za komplement dla tychże osób, prawda, Panie Feanorze? :twisted:

Kartę gracza(a nawet graczki :D )postaram się przesłać do niedzieli.

A tak w ogóle-miło mi Cię witać z powrotem, Onufry^^

Sesje są:

1)Zawieszona średniowieczna(MG:Ksiądz666)

2)Zawieszona Gasnące Słońca(MG:Cardinal)

3)dopiero uruchamiana sesja Fallouta(MG:Pan Feanor)

4)sesja chyba P_ula(nie wiem dobrze, bo nie czytałam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers
Sa jeszcze wolna miejsca na sesyjke Falloucika ? jezeli tak tom jest chętny. Do kiedy wysylac karty postaci.... hę ?

mniej wiecej dosylac do konca tego tygodnia (tak jak sie wszyscy zadeklarowali tzn ja i niziołka :wink: )

ahaz a karte postaci 2 czesciowa :] (juz to chyba czytales ale przypomne dla potomnych :wink: ) 1 czesc to opis postaci tesxtowy (historia itp. niekonieczne )2 czesc to karta postaci robiona w Falloucie 2 albo Fallout Tactics (tzn robisz w grze i screen, a potem do Pana_Feanora na poczte wysylasz :])

tak to mniej wiecej ma wygladac

-----> Onufry --> miejsce jest a jak dokonanie karty w ten sam sposob :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć fikuśnego pomocnika :D róbcie co pisze flakers.. możecie przysłać do końca tygodnia kciałbym ruszyć ^^ (a w środe wujeżdzam na wicieczke to zawiesimy na chwilę) oczywiście niezmienia to faktu że dołoczyć można potem też.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

spox ja po prostu lubie falla wiec wiadomo jak rusza sesyjka to pomagam jak moge :wink:

mam nadzieje ze na poczte dotarla moja karta :)

ahaz 2 pytania :)

1] jakim kolorkiem piszemy ??

2] dlaczemu stronka podana w twoim profilu Panie Feanorze nie dziala :?:

3]Fallout RooX !! Gauss Gun uuuuuuuu akuku :) (SMG macie pecha wedrowcy nadciagam nawet nie wiecie kiedy was zgladze :D )

4]daj jakas zagadke gdzie nas rzucisz :P (prosze :roll: :roll: )

====

kurde ale zajawe chycilem (jakby to powiedzial mooj moondry kolega :wink: )

====

5] Life free, be free, die free......

6] a Keitaro ma pecha (spotkal Motoko)

7] a Naru jest taka slodka (a ja mam ja na tapecie :D tylko ciemu ona ma takie śmutne oćka :?: :(

8] Jak ktos orientuje sie w Dune to wie o co chodzi gdy powiem ze gram FEDAINEM :)(tak mniej wiecej)

* a jak ktos nie wie to powiem ze to wojownik pustyni (noz + snajperka i skradanie)

====

o kurde ale sie rozpisalem :D ale cooz jak nie ma edycji postow to wole duzo w jednym napisac niz potem pisac 50 :)

wiem ze pisanie o anime tu nie przystoi ale nie moglem sie powstrzymac :)

mam nadzieje ze niczego nie zapomnialem, a jak tak to napisze kolejnego dlugiego posta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko majstry, chciałbym wziąc udział w NS, tutaj mam zapostować moją postać, podać jakieś tam atrybuty, ekwipunek, bleble? Yes? I P_aul prowadzi, yes?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *P* Flakers

majster my tu 2 sesje obecnie mamy

:arrow: sesja P_aula , ktory tu wogole nie zaglada jak chcesz dolaczyc to musisz do niego na gg pisac

:arrow: i sesja w Pana_Feanora (under construction), jesli chcesz dolaczyc to jak ma powstac postac masz jakies 4 posty wczesniej :]

dziekuje za uwage mamlasy :D

====

wiedzialem ze czegos zapomne :)

tylko ze teraz nie pamietam czego :(

ahaz juz chyba pamietam :)

:twisted: :twisted:

kiedy zaczniemy przygode ?? bo nie mam ani co ani gdzie pisac zeby dac uplyw mej wenie tworczej :)

to jednak nie to mialem napisac moze do jutra se przypomne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja zacznie się jutrro rano bo mamy 2 graczy :D....... Jupi ^^ a nasz kolor..... CZARNY ^^....

Wieć tak NAru jest słodziudka :D.... gdybym ja ......

Ale i tak Mutsumi rządzi ta dziewczyna jest genialna ! GENIALNA !ARBUZY I KOTATSU....... ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII......

Ale i tak najładniejsza jest Motoko ^^ już ja bym jej pokazał jak się mieczem walczy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flakers (IMO bardzo ciekawa i fajna xywka!), to ja dzięki, z Sesji Pana_Feo nie skorzystam, ponieważ taki schizol nie jestem:::::DDDDDD Zresztą Fallouta nie mam na kompie obecnie i nie mogę zrobić drugiej części karty postaci. :P

Wezmę udział w sesji P_aula, na razie napisałem mu na GG, ale chyba go nie ma obecnie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że niejesteś ANdrutem ! bo bym cię zjadł..... jakbmógłbym zrobić z Fallowej seshi shiz sesje >?<........ czyu ja jestem niebieski >?<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że niejesteś ANdrutem ! bo bym cię zjadł..... jakbmógłbym zrobić z Fallowej seshi shiz sesje >?<........ czyu ja jestem niebieski >?<

Sądząc z avatara, to chyba na pewno nie jestem pewien TAK. :D

Andrut :D Kiedyś takie pytanie było w Milionerach, jak można zastąpić wyraz wafel! I prawidłowa odp, to wlaśnie był andrut. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawiło mnie czy podczas mojej nieobecności panuje tutaj taka sama zwariowana atmosfera :D a tu się okazuje że NIE, bo jest jeszcze bardziej pokręcona :D

andruty, schizy, teleturnieje, arbuzy, majsterkowanie, looz ^__-__^

JA jak pierwszy raz wszedłem tutaj, to myślałem, że sie przestraszę... A jak zacząłem czytać Feanorowe NS to po prostu sikałem ze śmiechu. Hej, Feo wkręć mnie do gry! :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...