Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Radyan

Co moge powiedzieć? Wstęp bardzo mi się podoba, miejmy nadzieję, że dalej będzie równie dobrze. A pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze, więc będzie w porzadku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Sorka Yager, okazało się, że miałem źle zapisany twój mail w adresach i mailer daemon postanowił, że nie dostarczy ci wiadomości ;] Wysyłam wstęp w tej chwili :)

Kolor - whatever, grunt żeby było rozróżnienie. Coobeck - uwaga. ;]

Ehm...Odpowiedzi na mail "wstęp..." pisać na NS?
Tak. Tylko ruchy, które robicie poza wiedzą reszty składu - do mnie na maila. :)

Festiwal mojego czepialstwa znajdziecie na NS ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Yager, okazało się, że miałem źle zapisany twój mail w adresach i mailer daemon postanowił, że nie dostarczy ci wiadomości ;] Wysyłam wstęp w tej chwili

Wstęp jest już u mnie a poczynania mojej postaci na NS...

Tak. Tylko ruchy, które robicie poza wiedzą reszty składu - do mnie na maila

Czyli jak rozumiem możemy korzystać z informacji (łatwo dostępnych) które zostały napisane w odpowiedzi na poczynania innych postaci?? Np. Czy mogę założyć że jak kupię gazetę to znajdę w niej to samo co Rad i nie czekać na identyczną odpowiedź??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość logiczne - przecież nie tylko w jednym egzemplarzu gazety jest ten nagłówek ;).

Hm... Cuś mi się wydaje, że wszyscy zmierzają w to samo miejsce :D. A jedynymi statkami mogącymi lecieć do systemu Vittra są statki wojenne i znajdujące się w prywatnych rękach :). Zainteresowanych zapraszam do hangaru R-31 ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi mam prosbe mianowicie na NS sa moke 3 posty najnowsze usun dwa z nich mianowicie jeden w ktorym kupuje gazete i drugi w którym ide do portu.

Tych w których ide do portu sa dwie sztuki i tak wiec zostaw jedna.

Sorki ze zrobilem smietnik ale jak wysylam posty to mi jakies DEBUG mode wyskakuje i nie wim czy mi posty wysłało czy nie.

Jeszcze raz sorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz ty %$#@+#^$% #& &%$%@*!!!! Pięknie nas wpakowałeś, nie ma co! Ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, nie zdziw się, kiedy w jakimś dziwnym zaułku w systemie witra pojawi się nagle tuzin Braci Wojennych z nakazem natychmiastowej egzekucji twego jestestwa. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek – Im trudniejsza sytuacja tym lepiej... Jak dla mnie atrakcyjność sesji wzrosła kilkunastokrotnie :D

Ps. Czy ktoś wie co się dzieje z forum...DEBUG MODE tak mi nie przeszkadza, ale przez to każdy wysyła po kilka postów :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste... P_aul ma powazne problemy z internetem (przejsciiowe i nie wie kiedy je rozwiaze... Ale spoko, sesje mam zamiar nadal prowadzic. Przepraszam wszystich graczy, ale nie moglem nawet ich ostrzec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Buczacz

Panowie(i panie jeżeli takowe są w tym dziale),nich mi ktoś powie kto jest aktualnym MG.W regulaminie pisze ,że mam się skątaktować z aktualnym a ja nie wiem kto to jest :oops: .Za pomoc dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...