Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Dla każdego coś miłego. Można raz tak, a raz tak. Można robić mix. A może ktoś wymyśli trzecią drogę :?: Nowa jakość. A tak poza tym to NS jest jednym z bardziej aktywnych wątków. I chwała nam za to :!:

Feanorze - Czekamy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Asz, muszę się wreszcie odnieść do tego, co chris napisał o prowadzeniu za rączkę... Miałem wczoraj napisać odpowiedź do NS, ale nie zrobiłem tego z wiadomych względów... Sobie skopiowałem tylko to co napisałem wtedy. Dzisiaj to po prostu wkleiłem bez zmian, dlatego wyglądało to tak, jakbym zamierzał robić swoje bez względu na to, co zdziałała grupa... Tyle wyjaśnienia.

Feo, ty nas oszczędź!! Ja mam dość stresów na co dzień! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to NS jest jednym z bardziej aktywnych wątków. I chwała nam za to :!:

I to przy naprawdę niewielkiej liczbie piszących ( i limicie postów)! Wprawdzie NS nie może się jeszcze mierzyć z gigantami takimi jak "Przecieki" (do nr 7/03 - 21 str. w circa 3 dni! Sic!) czy "Pytania do Redakcji", ale patrz poprzednie zdanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh Renesans przeżyjecie jak zmienie awka a z mózgu zrobi się wam jesień średniowiecza jak podpis zmienie .....

Już za tydzień wszystko powróci do normy ...... KUZYNIE WYJADĄ HAHAHAHAHAHHAHA <pac!>

Bosh, już się boję... Nie!!! Nie wstawiaj zdjęcia swojego śniadania jako awatara, błagam!!!! (piszę: śniadania, bo gumowey qrczak na obecnym awku, to chyba obiad, nie?? ;) ) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postać też miała być poważna... Moja postać jest poważna ale czasem potrzeba trochę absurdu (jakoś nikt nie zwrócił uwagi na to że po walce ze świecącymmówiłem pijąc miksturę leczniczą [spróbujcie cpić i jednocześnie coś mówić :) ]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Dobrze dobrze, teraz zrobimy jak chcecie małą podmiankę, Ci którzy dotychczas byli komiczni staną się śmiertelnie poważnie i na odwrót :D myślę że ciekawie by to wyszło, jak myślicie??

Feo... ja już kilka Twoich Avatków widziałem więc zaskocz mnie teraz czymś zupełnie nowym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[']Dobrze dobrze, teraz zrobimy jak chcecie małą podmiankę, Ci którzy dotychczas byli komiczni staną się śmiertelnie poważnie i na odwrót :D myślę że ciekawie by to wyszło, jak myślicie??

To by się narobiła poważna sesja, strasznie poważna. Ale gdyby tylko kilka osób :?: Albo sam Feanor. Oj, Feo chciałym na poważnie poczyatć :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyan --> nieżle, każdy mówi że nie słucha Disco-Polo, ale jak przyjdzie co do czego każdy umie coś zanucić bardzo interesujące.

Co do propozycji K3rm!']['a --> hmm nie mam już granatów i jak ja popełnie drugie samobójstwo co? Popmysł nie przejdzie bo nie sądzę, że ktoś pisałby specjalnie z jajem jak masz poczucie humoru zawsze coś śmiesznego napiszesz, jak nie masz to nie wiem jak byś się starał nic śmiesznego z tego nie powstanie. Niech każdy zajmie się odtwarzaniem postaci, tak jak chce. Dbajcie też o pisanie z charakterem (??), jeśli jestech chaotyczny-zły to nie pomożesz przejść babci przez jezdnie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że trudno pisać nie w swoim stylu. To też zreszta zależy od nastroju, pogody, czasu wolnego na myślenie, aktualnych kontaktów (nie napisałem "stosunków", bo jeszcze się komuś skojarzy :wink: ) z dziewczyną/kobietą/inne, weny twórczej. I od mnóstwa innych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że trudno pisać nie w swoim stylu. To też zreszta zależy od nastroju, pogody, czasu wolnego na myślenie, aktualnych kontaktów (nie napisałem "stosunków", bo jeszcze się komuś skojarzy :wink: ) z dziewczyną/kobietą/inne, weny twórczej. I od mnóstwa innych rzeczy.

Hehe. Od tego to zależy wiele rzeczy, ale czasem trzeba je odsunąć. Poza tym niektórzy są ponad to :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Od tego to zależy wiele rzeczy, ale czasem trzeba je odsunąć. Poza tym niektórzy są ponad to :wink:

Niektórzy czyli kto? A padnięta strona? A vis maior? A "zostań jeszcze parę godzin" z pewnych ust?

O ile pamiętam, "niektórzy" też lubią poezję. Czyżbu "niektóry" to Qbuś?

(strasznie to wszystko poważnie i płaczliwie zabrzmiało,choć nie tak miało być, ale taki dziś zmulający dzień)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - ostatnio taka sieczka( zwłaszcza jeśli chodzi o ilość postów), a dziś mały ruch w biznesie (nawet nie czuję, kiedy rymuję :wink: ). Czyżby niedziela dniem wolnym od pracy? (nie powiem, że mi to nie pasuje, chwila oddechu się przyda, mogłem przynajmniej w spokoju przeczytać zaległe posty)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Niedziela jest dlageto taka kiepsa ponieważ jak padnie serwer to nie ma kto go zrestartować... Ogólnie ten serwer = shit :evil:

Co do mojego postowania: Zobaczycie teraz troche mojego humoru, którego jak dotychaczas nie ujawniałem... mam nadzieje że sie spodoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[']Niedziela jest dlageto taka kiepsa ponieważ jak padnie serwer to nie ma kto go zrestartować... Ogólnie ten serwer = shit :evil:

Co do mojego postowania: Zobaczycie teraz troche mojego humoru, którego jak dotychaczas nie ujawniałem... mam nadzieje że sie spodoba :)

Co do serwerów - święta racja. Przez ten weekend miałem łączność z CDA wczoraj gdzieś tak 11:00 - 13:00 i teraz po południu :evil: . Po prostu zgroza.

A na prupki (jak mawiał Kazik) humoru czekam z wielką ciekawością.

k0nrad - z tym O i 0 - niezłe, niezłe, gratuluję czujności :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Ci niektórzy :wink: Zdecydowanie to nie ja. Jestem prawie zawsze w dobrym humorze, ale i mi czasem coś doskwiera. Jestem tylko człowiekiem. A tymi "niektórymi" chciałem namącić trochę wody :twisted:

Serwer i mi zaczyna działać na nerwy. Od czasu do czasu to ok, ale to co się ostatnio dzieje to już horror :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer rzeczywiście daje popalić. To już przesada.

Nie chciałbym, aby ktokolwiek pisał, gdy mu coś doskwiera - jeżeli masz pomysł na trochę humoru, to jak najbardziej, ale lepiej dać poważny post niż produkować się na siłę. Z własnego doświadczenia wiem, że to widać i nie wygląda to rewelacyjnie. A niedziela... hej, kończy się podobno lato (nie kalendarzowe, ale pogoda coraz gorsza), więc należy łapać trochę słońca póki się da (niektórzy nazą mnie hipokrytą, ale cóż :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal - "Mechaniczny Łomotacz Odłupujący Turnie albo Przyjacielski Nieorganiczny Elektrycznością Uruchamiany Mechaniczny Atrybut Tudzież Ynteligentny Czerpacz Ziemi "Yahoo". W skrócie MŁOT PNEUMATYCZNY." - nie powiem, bardzo dobre. A jak tak dalej pójdzie, to wypadnie zrobić Qńqrs na najlepsze rozwinięcie skrótu K.O.N.S.T.A.N.T.Y.N.O.P.O.L.I.T.A.Ń.C.Z.Y.K.Ó.W.E.C.Z.K.A. :lol: :wink::P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz więcej miodu? Proszę bardzo - gratulacje z okazji 1000postów!

(niech żyje wazelina :wink: )

(jak widać już mam lepszy humor. Ale też bez przesady, taki zły to nie był. Głównie serwer mnie wqrzył)

Gdybacz to (niestety) nie mój patent (jeszcze z liceum) i wcale nie był na siłę. To ta sama para kaloszy co rabarbar w żelu (a jeszcze trochę tego jest).

(nie wiem czemu, ale dzisiaj WYJĄTKOWO lubię nawiasy :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChRis: co do tego disco, to jakbyś miał rodzeństwo słuchające tego na okrągło to , to , to nie życzę Ci tego.:) Na dodatek mieszkamy w jednym pokoju. Ech, szkoda gadać. To co zaprezentowałem to malutka cząstka tego co huczy mi w pokoju pół dnia.

Z innej beczki: serwer rzeczywiście daje popalić, ale można się przyzwyczaić, najgorsze, że pada zawsze wtedy, gdy chcę wejść na forum - złośliwość przedmitów martwych.

Co do skrótu to jestem w połowie, utknąłem na "ń" ale coś wymyślę.

A każdy rzeczywiście powinien pisać w zależności od nastroju. Jak ktoś bedzie chciał byc śmieszny na siłę, to wyjdzie z tego pewnie jakiś gniot - ni to śmieszne, ni poważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...