Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Ksiądz666
Stawy mam 2 i do tego za małe na tego typu rozrywki :D pozostaje długi na sałą szyję nabijany gwoździami pod prądem pieszchoch z gwoździami ^^ wtedy ten długowłosy pajać nie przyjdzie..... <aaa nadchodzi......... :wink: >

Uważaj, żebyś na swojej drodze nie spotkał bezimiennego psychiatry w długim, białym fartuszku... wiec, że twój koniec jest bliski; nadchodzę - więzień zakładu pychiatrycznego...

Yelonek - muhahahaha. Przy odrobinie szczęścia zje Cię vjeloreckin, oświadczam ci to.

Co wy na to, żeby do sesji wprowadzić postać (NPC) chomika? Czy top nie ubarwiłoby rozgrywki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

W swoim życiu miałęm wiele chomikoof, na ich temat przczytałem kilogramy litelatury, nic mnie w nich nieździwi.. natomiast ty Ksiaże wyglądasz jak byś chciał iść do słoiczka ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
W swoim życiu miałęm wiele chomikoof, na ich temat przczytałem kilogramy litelatury, nic mnie w nich nieździwi.. natomiast ty Ksiaże wyglądasz jak byś chciał iść do słoiczka ^.^

Do słoiczka! Łii! :D ile się płaci za taką wycieczkę?

Aha. Jest już II część wojny Fallout vs. Baldurs Gate! Zajmuje ona mniej niż dotychczas (około 1 mb) i poprzednią też ze Strangerem skunwertowaliśmy. Bierzcie więc odbydwie części: EPIZOD I

EPIZOD II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Tak, popieram że tępo można by było przypieszyć^^

PS. Radze sluchac ma maksymalna glosnosc, bo mikrofon Ksiedza jakos tak dziwnie chodzi.

Ale porzyznasz, ze efekty dzwiekowe nietuzinkowe^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaniwe lepszy jest Epizod drugi. Heh wstawka z Cardim faktycznie fajna chociaż bardzopodobał mi się złowiezczy smiech "hehehe wyrwałem ci miecz" :D Noi końcowa seria z karAabinu miód. Ale jakosc dzwieku jest taka sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

1. Moj mikrofon jest dobry, przestań się pan czepiać (lepszy niż Twój) :D

2. II epizod też mi się bardziej podoba :D .

3. Czekajcie na część III :D .

4. NOOOOOOOOOOORF!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mikrofon kosztował 19,90 i nagrywa 3 razy lepiej niż twój..... a zamiast karabinu wstawił bym serie RKM'u z kingpina ma taki "sexowny" dźwięk, dosłownie czuć ciężar broni ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem siłę tego posłuchać... Szkoda, że nie dałem sobie nicka Cardinal teraz bym was po sądach ciągał :P To jest zdrowo kopnięte, ale myślałem, że przejdziecie z argumentów słownych do bojowych a tu z miejsca na całego fajting :D Pogibane^^ Ale jakość słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yelonek

Księdzu.... Za moją kurę grozi powieszenie!! Rządzam jej z powrotem oraz helikoptera i miliona dolarów w używanych banknotach! A jak nie... już wiesz co :P Szczegóły sobie objaśniliśmy :P

Ps. Thx za rozwiąznie problemu z moimi syfiastymi colorkami 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok powróćmy więc do nurtu NS :D Feanorowe Ns rozwija się cały czas a gracze (poza krótkimi przestojami na fabułą) narzekać chyba nie maja na co ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrumpf... Oficjalnie informuję, że zawieszam grę na NS na czas bliżej nieokreślony... Albo przeniosę się na inną sesję. po prostu druga Kampania (a tak w przybliżeniu odbieram sesję Księdza) jest zbyt... hm.. męcząca ^^. Wolałbym coś bardziej jajcarskiego. P_aul - są jeszcze jakieś miejsca u Ciebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

otóż... jest problem. niestety, na dniach nie będę miał netu co oznacza, że nie będę mógł już prowadzić mojej sesji. Są 4 wyjścia:

- w trybie doraźnym zakończę ją

- ktoś ją odemnie przejmie

- sesja zostanie zawieszona

- CUT, czyli po prostu koniec sesji... niestety, gorzej sytuacja przedstawia się z sesją diablo, ale to już na odp., topicu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż... jest problem. niestety, na dniach nie będę miał netu co oznacza, że nie będę mógł już prowadzić mojej sesji. Są 4 wyjścia:

- w trybie doraźnym zakończę ją

nie tylko nie to ....... chlip chlip

- ktoś ją odemnie przejmie

Nie sądze aby ktos podjoł sie tak karkołomnego zadania, no chyba ze ktos z tu obecnych dobrze zna okres XV wieku w zadawalającym stopniu.

- sesja zostanie zawieszona

Jakaś ludzka propozycja....... a na jak długi okres czasu jezeli padnie na ten wariant ??

niestety, gorzej sytuacja przedstawia się z sesją diablo

Nawet nie mów że ją tez chcesz zakończyć ( gdyby jeszcze nie była rozpoczęta mógłbym to nazwac Aborcją ).

Księdzu postaraj sie cos wuykombinowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej sesji zawsze sa miejsca ;). Inna sprawa ze nie jest ona smieszna, tylko zupelnie normalna i powazna (chyba ze kogos smiesza moje bledy ortograficzne :D ). Co do likwidacji sesji Ksiedza, to jestem gotow przyjac czesc duszyczek pragnacych przygod do lepszego, bo zielonego swiata ;). Wzor karty postaci byl pare stron temu ;) poszukajcie sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, od poniedziałku poprowadzę nową sesję w klimatach normalnych, lecz z czasowymi przerzutami na dziwaczne. Wszystcy zainteresowani niech rzucają swoją pomysły co do świata, w którym chcieliby grać - będzie to:

Shadowrun

Cyberpunk2020

Legenda 5 Kręgów

Który system zyska najwięcej głosów, w tym zagramy. Zgłoszenia tutaj, kolorem sesji będzie czerwony. Częstotliwość postów - 1/dzień. Minimum chętnych: 4 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Legenda 5 Kręgów ma miejsce w świecie, który przypomina nieco średniowieczną Japonię - Rokuganie. Samuraje,, gejsze, pagody, orientalny klimat, epickie pojedynki, kilka klanów o różnych zainteresowaniach, kodeks bushido, honor i chwała. Do tego nieco fantasy w stylu duchów, demonów, artefaktów i Tego Złego - Lu Fenga, który tylko czycha by zmieść całe życie z powierzchni ziemi...

Bynajmniej nie jest to bezmyślna sieczka jak w przypadku D&D, gdyż trzeba cechować się w grze wyrachowaniem, własnym kodeksem honorowym, kulturą i znajomością etykiety.

Krótko mówiąc - lepiej nie nastawiać się w tym przypadku na siekaninę, lecz raczej na wykorzystanie własnych komórek.

Aha, muszę też wspomnieć, że nie posiadam ani jednego podręcznika do ww. systemów, więc będzie to wolna interpretacja, a sama sesja będzie story-tellingowa... ale czego się spodziewaliście po NS :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

ja! Ja! JA! Uwielbiam cyberpunka. Jakbyś jeszcze Cardi prowadził w Fading Suns to byłbym w siódmym niebie. Ale jestem ugodowy chłopak więc zgodzę się na wszystko. Oczekuje dobrej zabawy. Kiedy mam stworzyc postać, i czy są jakies zasady jej tworzenia?

Hmmm.. Właściwie kiedys mógłbym zrobić jakąś miłą sesyjkę w FS... Kto wie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...