Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra wesoła drużynko narazie jak mozna nie piszczei postow w ns :P

Dlaczego bo i tak wiekszosc wykozystala dzisiejszy limit a jak sie uda to umiescimy tu maly suprise ale na to potrzebuje klarownej sytuacji i nikt nie moze sie dopisac do ns bo zrobi sie balagan. Oczywiscie gm moze miec cos przeciwko temu i moga byc nici wiec dam znac pozniej, a tym czasem szykujcie sie na duza storyyy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś innego ale wyszło mi coś takiego. :| No mówi się trudno jak chcecie rzucać mięsem to prosze bardzo. Nie prosiłem się dowódca dostałem to odgórnie i musiałem podjąć decyzje. Jak to się mówi raz na górze raz na dole jak sie nie podoba z miłą chęcia oddam dowodzenie w rece innego gracza. Czekam na krytyke i propozycje !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ża(bo)luzja...

Poza tym kapłonem, tfu! Kapłanem jest półnagi milośnik uciech cielesnych, odgrywany przez Brethila

Tylko jak kapłon mógł uprawiać miłość z kobietą... A, przepraszam :twisted:

Co ty w ogóle planujesz Chris, mógłbyś nas wtajemniczyć? Nie chciałbym wraz Qbusiem tak poprowadzić rozgrywki, by twój pomysł spalił się na panewce...

Robocopem też nie będę... Wkrótce mam zamiar zrobić jakieś starcie, by dało się wprowadzić Raista w rozgrywkę, moją postać zresztą również.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale moja opowieśc powinna być zaraz po piorunie, przed chrisem, ale zanim napisałem, to niestety chris mnie ubiegł. Poza tym jakość dwa razy mi się tamten post wysłał, więc niech ktoś jednego skasuje, bo miejsce przecież zajmuje. Gwoli ścisłości - mój "kapłan" nie tak do końca jest kapłanem. Tzn. chciał być, ale mu nie wyszło. W zasadzie nie służy żadnemu bogu, religię traktuje instrumentalnie (ale najbliższa mu jednak Natura, to jego żarliwa modlitwa spowodowała piorun ,który spalił Konstantego).

Ja to już chyba dzisiaj swój limit już wykorzystałem, no nie? Zresztą i tak do północy nic pewnie nie napiszę, bo idę oddawać się uciechom cielesnym :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nic wielkiego macie mala probke tego w ns. Chodzi o to zeby droga byla opisana przez jedna osobe i niech nie robie tego gm, bo gubionych przedmiotow i poprzewracanuch postaci mamy juz dosc. Bynajmniej ja, wiec wpadlem na pomysl to tak na poczatek aby byla jakas spojnosc histori i podroz opisana w jednym poscie. Nastepnie jak zwykle zrobimy rozrube na gorze wsadzi sie Rastliego i olbrzymiego wedrowca, pozniej znowu opisze sie droge do wilkolakow, tam znowu zadyma i opis dorgi do maga i tam zadyma co dalej. Napewno cos sie wymysli. W ten sposob historia jest w miare czytelna a raczej byla by. gdyby nie post Brethila :D (dobry ale nie majacy nic wspolnego z tym co ja pisalem wyzej :D). Ponadto jak komuś sie to nie podoba niech mnie zmieni bo dowodcy sie powtarzam ale nie prosilem ktos mi to dal nawet juz nie pamietam kto, a jedenascie stron nie che mi sie przegladac w poszukiwaniu jednego zdania. :P. Jak bede planował cos wiekszego to dam znac na gg, bez obaw samobojca nie jestem. Jedynie przestalem być barbem i jestem od teraz lowca. TO na dobry poczatek jak bedzie szlo tak dalej to moze cos wam skrobne na gg, ale nie wiem. wszystko zalezy od reszty ekipy czy pomysl sie spodoba. I jeszcze jedna uwaga. nikt nikomu nie kaze czytac wszystkich postow ale kilka ostatnich mozna. ponadto to jest ns wiec absurd jest tu mile widziany, jednak ten post Brethil mimo ze na prawde dobry nie pasi mi tam za bardzo ale to moje zdanie. :D szkoda ze nie mozna edytowac postow znaczy sie my nie mozemy modki moga, bo ktorys z nas by cos zmienil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga. Znikam na niecały dzień, a tu taka rzeźnia. Witam nowego gracza, mam nadzieję, że się spodoba. Cieszę, że znowu jest Cardi, bo już robiło się ciężko i będę mógł ciut odsapnąć. Ale widzę, że Wy nie próźnujecie...

Widzę też, że co niektórzy nadrabiają rozmiarem :wink: Zbyt mało postów to piszemy na trzy strony :?: Rozumiem Twój zamiar Chris, ale nawet mnie się nie chce czytać takich molochów. Poza tym to jest chyba zbytnie narzucanie swojej woli, ale jeśli inni to akceptuje to wtedy ok by me. Tylko troszkę krócej, ładnie proszę :wink:

Jeśli będziesz planował coś poważnego to wal na GG. Przeważnie siedzę niewidzialny, ale nie przejmuj się. Jeśli pomysł będzie ciekawy i wplecie się w story to pójdziemy na układy... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro Qbuś postanowił wejść ze Śmiercią i Pimpusiem na pole gry, to zaczyna mi się wydawać, że znowu będę musiał robić za czołowego przeciwnika... Niech i tak będzie, mam już pewne doświadczenie. Gdybym chciał pomagać drużynie, to namnożyłoby się za dużo dobrych bohaterów... A tak przynajmniej można na kimś skupić gniew :twisted: Skoro Qbuś prosi u zluzowanie, to nei ma sprawy, od teraz ja poprowadzę przez moment przygodę. Co prawda jeszcze nie do końca czuję całą sprawę, więc jeżeli popełnię jakieś błędy - oops, sorki, niezamierzone albo z lenistwa! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Jak na mój rozum to trop chRis nie zginoł(wybaczcie ew. błedy) tylko zniknął (podobnie jak mój mag) na jakiś czas, prawda?? POzatym namieszaliście strasznie na NS, tu sie pojawia w dzień gościu z kosą i nagle jest noc a z nieba leci fireball!? Wyprostujcie to troche bo zaczynam sie gubić :?

jego żarliwa modlitwa spowodowała piorun ,który spalił Konstantego
jak mogłeś odebrać mi tę przyjemność ubicia maga???... argh!! [-X

Cardi, ja czekam na motyw wprowadzenia naszych postaci, tylko uprzednio napisz mi co planujesz na GG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NS - już nie. Za duży bałagan. Zero spójności. GM robia co chcą nie patrząc na ruchy graczy. Radyan wpadł na pomysł w realizacji poważnej otwartej sesji, z kartami postaci, levelami, rzutami koścmi. GM nie zostane bo nie czuje się najpewniej, mam za to pomysł na realizacje głównej osi zabawy jak dowiem się kto, będzie GM podeśle mu projekt jak się spodoba to chociaż tak będe mógł jakoś pokazać się na forum.

Ponad to pomysł, z opisem drogi przez jednego gracza nie przypadł wam do gusty choć tylko Qbuś się wypowiedział, ale jak coś się niepodoba to daje spokój sobie z tym i nie ciągne tego dalej. Widać potrzebujecie nowego leadera. Nawet mój hełm +2 do charyzmy nie pomógł.

BTW. Nikt nikomu nie każe zajmować się czymś na co nie ma czasu. Długość postów to sprawa, chyba nie istotna bo przeczytanie go nie zajmie wiecej niz 2 minuty. Ale spoko wole nie pisać wogule niż pisać posty jedno zdaniowe.

Jeszcze raz życze dużo szczęścia w dalszej podróży i może jeszcze gdzieś się spotkamy. W inne, przygodzie innym życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Mnie tam sie twoje długie posty podobały bo były "z jajem", nie wiem czego chce qbuś. Dlatego tak ubolewam nad stratą jednego z fajniejszych bohaterów... Co do mnie to podoba mi sie NS bo jest właśnie taka a nie inna :) Troche bałaganu jest - fakt ale da sie wszystko posprzątać... sam bym to zrobił, ale nie mam "uprawnień" :evil:

W każdym razie też bym z przyjemnością zagrał w poważnąsesję z levelami, karmą itp.

No cóż chRis, może jeszcze przemyślisz to czy chcesz odejść z rozgrywki... szkoda by było stracić trop'a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wygląda na to, ze chRis czuł się po prostu zbyt obciążony (?) koniecznością "prowadzenia nas za rączkę" pod nieobecność MGów, czyż nie?? przeszkadał też mu chaos panujący na NS... Ale to było od początku jasne, ze będzie full improwizacja i "jaja" - poniekąd miały być to atuty NS. IMHO jak ktoś chce sesji "na poważnie", to powinien zapisywać się na osobne sesje prowadzone na Forum RPG - NS ma byc taką właśnie odskocznią, pełną absurdu (choć bez przesady) i ociupiny bałaganu, czy raczej w tym wypadku - twórczego nieładu...

IMO sesja rozwija się calkiem zgrabnie, wejście Qbusia ze Śmiercią szarżującym na Pimpusiu po prostu mnie rozwalilo - Qba: jeśli zrobisz ze Śmierci dobry użytek, to może być super :). Tylko bez numerow z kasowaniem postów w ramach "cięcia" słów kosą :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad to pomysł, z opisem drogi przez jednego gracza nie przypadł wam do gusty choć tylko Qbuś się wypowiedział, ale jak coś się niepodoba to daje spokój sobie z tym i nie ciągne tego dalej. Widać potrzebujecie nowego leadera. Nawet mój hełm +2 do charyzmy nie pomógł.

BTW. Nikt nikomu nie każe zajmować się czymś na co nie ma czasu. Długość postów to sprawa, chyba nie istotna bo przeczytanie go nie zajmie wiecej niz 2 minuty. Ale spoko wole nie pisać wogule niż pisać posty jedno zdaniowe.

Odnoszę wrażenie, ze chris poczuł się nieco urażony i niedoceniony, a ja np. uważam, że skoro nie można pisać ile się chcę razy dziennie, to lepiej rzadziej, a lepiej. (nie wiem czy rozumiecie to zdanie. Trochę dziwne mi wyszło. Ale liczę na waszą inteligencję :wink: )

Opis drogi drużyny prze jednego gracza - czemu nie, jeśli drużyna zrobiła wszystko w danym miejscu i zaczyna zmulać, chociaż jak ktoś chce jeszcze coś przed wyruszeniem w drogę dodać/zrobić, to później wychodzą takie kwiatki, jak z tym moim spóźnionym i nie na miejscu postem (ale wystarczy go przeczytać PRZED chrisem i już jest wszystko w porządku, jak mniemam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NS ma byc taką właśnie odskocznią, pełną absurdu (choć bez przesady)

Coś mi się wydaje, że to lekka aluzja do mnie (czyżbym sie mylił?). Dobra, na przyszłośc będę starał się hamować. A jak by mi to nie bardzo (hamowanie się) wychodziło, to mnie doprowadzajcie do porządku subtelnymi uwagami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...