Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość Ksiądz666
Czy mozecie powiedziec jakie sa ostateczne sklady bo zaczynam tracic orientacje???

Jeżeli jesteś w skaładzie Radyana czekasz, aż się zacznie jego sesja ale z tego co mi się wydaję, jesteś u Cardinala więc uczestniczysz w poważnej sesji :D . I piszesz na zielono :D . Zobacz sobie, kto pisał na zielono to będziesz wiedział, z kim jesteś :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A do jakiego AAAAAcośtam wracasz bo go nieznam ? Ślij na MEILA !

A ty mi najpierw prześli karte postaci do diabołka ty, wygarbowany rybolocie jednojajowy :lol: .

No ty jogurtobrokacie o smaku wiśni kapuścianej nie podksakuj bo odgryze si mały palec od twoich wielgachnym żółtych stóp ! ŚLij POstać @

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No ty jogurtobrokacie o smaku wiśni kapuścianej nie podksakuj bo odgryze si mały palec od twoich wielgachnym żółtych stóp ! ŚLij POstać @

To ty zrob to pierwszy bo będę zmuszony waćpanowi umyć niemytego ogóra przed kiszeniem go między jądrami :D .

Ślijże tą postać, czyżbyś na nią pomysłów nie miał? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie powiedziec jakie sa ostateczne sklady bo zaczynam tracic orientacje???

Jeżeli jesteś w skaładzie Radyana czekasz, aż się zacznie jego sesja ale z tego co mi się wydaję, jesteś u Cardinala więc uczestniczysz w poważnej sesji :D . I piszesz na zielono :D . Zobacz sobie, kto pisał na zielono to będziesz wiedział, z kim jesteś :wink: .

Albo to ja jestem głupi, albo Ty. ;) Czemu zdaje mi się, że to MY (z sesji "dałnowatej") piszemy na zielono, a oni (z "poważnej") na niebiesko??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie powiedziec jakie sa ostateczne sklady bo zaczynam tracic orientacje???

Jeżeli jesteś w skaładzie Radyana czekasz, aż się zacznie jego sesja ale z tego co mi się wydaję, jesteś u Cardinala więc uczestniczysz w poważnej sesji :D . I piszesz na zielono :D . Zobacz sobie, kto pisał na zielono to będziesz wiedział, z kim jesteś :wink: .

Albo to ja jestem głupi, albo Ty. ;) Czemu zdaje mi się, że to MY (z sesji "dałnowatej") piszemy na zielono, a oni (z "poważnej") na niebiesko??

Tu się zgadza, Mimizu :). Ale P_aul pisze na zielono bo jest w sesji Radyana :). Mam nadzieje, że kłopot (huh - wspomnienia wiecznie żywe ;)) został rozwikłany raz na zawsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu w zasadzie tak tylko, żeby "złapać" Cardinala (bo coś go nie widzę, tam gdzie ostatnio pisuję).

1. To akurat do ogółu - wygląda na to, że już mnie na tej sesji nie uświadczycie :cry: . Miałem zamiar udzielić się przez te 2tygodnie świąt, ale jak zobaczyłem, że nic nie rozumiem i mało kogo znam to mina mi zrzedła i zrezygnowałem. Tak więc - raczej nie (no, może w wakacje, jak mi się zachce).

2. Cardinal - czy przypadkiem nie widziałem ostatnio tekstu w pewnym czasopismie podisanego ksywą"Cardinal"? Wiesz może cosik na ten temat? Czy jednak miałem majak senny, związany z tęsknotą (podświadomą) za widokiem twej ksywy :wink: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brethil - dobrze widziałeś. Ja też się zdziwiłem ;)

A do reszty - moja sesja jest niepoważna i piszemy na zielono. W sesji biorą udział wszyscy ci, którzy piszą na zielono. Teraz jasne? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brethil - noo... cóż, chyba po prostu trafił się wyjątkowo słaby rocznik, skoro puścili mój tekst^^ To był przypadek, pewnie już się nie powtórzy. No ale to byłem ja, co tu ukrywać 8)

I jeszcze jedno - ja żyję! Tylko, że mnie nie widać, w końcu niewyraźny jestem a wczoraj miałem spotkanie z Feanorem, huh, huh^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zaburzyło to twoje poczucie rzeczywistości i jesteś tak dogłębnie wstrząśnięty że aż niemożesz pisać :D

NAjlepszą terapią bedzie 7 godzinny maraton ckliwych filmów z Mikołajami w roli głównej :B :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To akurat do ogółu - wygląda na to, że już mnie na tej sesji nie uświadczycie :cry: . Miałem zamiar udzielić się przez te 2tygodnie świąt, ale jak zobaczyłem, że nic nie rozumiem i mało kogo znam to mina mi zrzedła i zrezygnowałem. Tak więc - raczej nie (no, może w wakacje, jak mi się zachce).

Hmm... Faktycznie, wiele się zmieniło od Twojej ostatniej wizyty na NS. Paru ludzi odeszło, sporo osób dołączyło sie do naszej gry. W zasadzie każdy zmienił postać. Ale myślę, że zawsze będziesz tutaj mile widziany i mam nadzieję, że przy iwększej ilości wolnego czasu powrócisz do NS. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Raydan, napisz coś na NS bo w sumie stoimy nadal w miejscu

Wielkie sorrki, ale ostatnio brak mi czasu. Wiecie, orgnizowanie Sylwestra, na dodatek ze zdrowiem cienko. Ale postaram się do nadrobić. Bądźcie cierpliwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze, tylko tydzień nie wchodziłem na forum a tu już takie zmiany. Jak zwykle ominęło mnie najważniejsze. Mam nadzieję że nie przeszkadza wam że wproszę się na niebieską sesję. Jakoś poważna sesja bardziej mi odpowiada.

A prezentu sobie nie odpuszczę ....

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

jak dostanie 4 karty postaci. trochę to potrwa... popatrz, ile ja już czekam na karty postaci do sesji diabołka :D .

(Ty zmumifikowany ultrachomikmanie poddany mikropromieniowaniu termojajowych obrotów termicznych ŚLIJ KARTĘ! <czyli feanorze :D>.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę że u was święta jeszcze nie minęły, Feo dostał własny topic... Koniec świata jest bliski!!! Jak tak dalej pójdzie to zacznie mówić ludzkim głosem, a tego byśmy chyba nie chcieli.

:twisted: Już teraz ciężko z nim wytrzymać.

BTW: Kto się zgłosił do jego pokręconej sesji??

I czy są jeszcze miejsca??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Jeżeli sesje Radyana nazywasz tą dla jaj, to ja w niej jestem :D. chociaż walczę, żeby ona byla poważna bo sam temat fabuły jest poważny.

Feanor mówiący ludzkim głosem? JEZUUUUUU!!!!! Nie chciałbym wiedzieć, oc on tam naprawde do nas mówi :shock: :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Feanora to masz 100% racji. Gdybyśmy go rozumieli to by nam pewanie mózg zkisiło na beton...a tak to jesteśmy bezpieczni.

A jeśli chodzi o moje pytanie to chodziło mi o sesje Fea...

Czy są jeszcze wole miejsca, i kto już się zaklepał??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o moje pytanie to chodziło mi o sesje Fea...

Czy są jeszcze wole miejsca, i kto już się zaklepał??

Chyba są... skoro potrzeba jeszcze 4 kart postaci... Zdaje się, że Cardinal zajął już sobie miejsce.

Qrczę... I co ja mam zrobić? Nie napiszę przecież, że sam odzyskuję przytomność. Niech ktoś miły reanimuje Buddy'ego :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie z tą moją sesją - w takim składzie nie ma szans na powagę. Zresztą niedługo zacznę prowadzić Kampanię RPG i wolałbym sobie trochę odetchnąć i poprowadzić coś luźniejszego... Więc będzie trochę bardziej jajcarsko, ale nadal w klimatach 2WŚ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SĄ JESZCZE WOLNE 3 MIEJSCA ! DAWAĆ KARTY I NIEGADAĆ !

I uważajcie bo ty ultrasonografuczny wykrywaczu anomali mamograficznych czyli księzu 999, Przemówie do ciebei głosem bestii i jak niedasz karty to ten kto da zajmnie twoje miejsce CArdi ty też ślij wiem ze był sylwek ale trza się sprężąc ja się obudziłem dzisiaj ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie z tą moją sesją - w takim składzie nie ma szans na powagę. Zresztą niedługo zacznę prowadzić Kampanię RPG i wolałbym sobie trochę odetchnąć i poprowadzić coś luźniejszego... Więc będzie trochę bardziej jajcarsko, ale nadal w klimatach 2WŚ.

Kampanię będziesz prowadził??? Zbawco!!! :) At last Naprawdę Poważna Kampania RPG W Bardzo Ciekawym Systemie Autorskim (NPKRPGWBCSA :P). Muahahaha! Hahaha! :D Jupiiii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbawco? Spokojnie z tytułowaniem ;). Więcej szczegółów w wątku o Kampanii. I rozumiem, że bierzesz udział? Jak tak, to podrzuć kartę postaci, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...