Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Nierobienie boskich sztuczek jest również w moim interesie. Lubię nieprzewidywalność doprawioną odrobiną suspensu, a nigdy nie osiągnę tego moją postacią, jeśli odkryje wszystkie karty. Zresztą, wszechświata ani planety wysadzić i tak bym nie umiał...

Mogę ci później na maila wysłać pełniejszy opis tej postaci, jeśli sobie tego życzysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A wtedy znowu będziesz się musiał męczyć z dziwną postacią... Ale spox- tym razem mam inny pomysł, do tego chyba mniej groźny dla mistrza i łatwiejszy do kontrolowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, obserwuję sobie ten topic i obserwuję i w końcu postanowiłem coś napisać ;). Mam nadzieję, Fea i Cardi, że mój Scyzoryk (w ramach akcji "więcej absurdu, mniej logiki") się wam spodobał :) . Ale i tak nic nie przebije owoców ze słoika Feanora (za dużo Monty Pythona, hę?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedynie, czy ciągła egzystencja mego 3ciego w dniu dzisiejszym postu na NS jest objawem życzliwości i zrozumienia ze strony MGów, czy też ich nieobecności na forum??? :wink:

Było powiedziane, że jak komuś od czasu do czasu zdarzy się napisać 3 posty dziennie to nic się nie stanie, byleby nie było to za często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - 3 mogę być, ale tylko od czasu do czasu. Wszystko z umiarem. A tak ogólnie to sorki, że odpowiadam raczej niezbyt często, ale ostatnio mam sporo zajęć. Poza tym czasem trzeba odpocząć. NIemniej będę się starał choć raz dziennie coś napisać do NS. May the lemur be with you :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie powróciłem. Odmieniony. Teraz dopiero się zacznie. Ponad tygodniowa przerwa w forumowaniu dała mi tyle energii, że teraz się strzeżcie.

Brawo. Cardi powrócił :twisted: Pozwolił sobie co prawda na operację plastyczną ( vel avatar ), ale i tak strzeżcie się dziew...oje :wink: Czekamy, co też uczyni nasz kardynał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Qbuś, dlaczego nie odpowiedziałeś mi na GG?? Bo chyba z Tobą o tym co napisałem powinienem rozmawiać, prawda?? A jeśli nie dostałeś tamtego mesejdża bo tak też mogło sie zdarzycto powiedz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na gg nie siedzi Qubuś ale jego rodzinka lub maskotka (pluszowy jesiotr) a jakże rodzina nie umie klawaiatury obłsugować to niemogła odpisać :wink: za to pluszowy lemur umie ale on nie potrafi rączkami ruszać więc tu jest kolejny problem do rozwiazania dla producentów zabawek niebezpiecznych ®

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak widać, chciałem się dołączyć (podobno każdy może, więc świeżo upieczony hobbit forumowy chyba też, no nie?). Trochę jestem zagubiony w tym wszystkim. Mógłby mnie ktoś oświecić, kogo tu mamy? (w sensie składu osobowego postaci biorących udział w przygodzie). Będę wtedy wiedział, kogo np. brakuje (czyżbym zauważył sugestię, że kapłana?). I ogólnie parę ogółów :wink: (najlepiej na maila, co by nie zaśmiecać forum rzeczami, które wszyscy wiedzą. Chociaż z drugiej strony małe "demko" dla innych niezorientowanych by się przydało). Wiem, że jestem wygodny, ale czytanie dziesięciu stron sesji trochę mi zajmie, zwłaszcza, że czas mam zwykle tylko przed południem (no chyba że mam wolny wieczór, albo wcześniej - czyli przed północą :lol: -z niego wrócę)

(Mała uwaga: jak widac lubię nawiasy :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie powróciłem. Odmieniony. Teraz dopiero się zacznie. Ponad tygodniowa przerwa w forumowaniu dała mi tyle energii, że teraz się strzeżcie.

Brawo. Cardi powrócił :twisted: Pozwolił sobie co prawda na operację plastyczną ( vel avatar ), ale i tak strzeżcie się dziew...oje :wink: Czekamy, co też uczyni nasz kardynał...

I kto to mówi, osoba, która zdążyła w ciągu tego tygodnia zmienić się z boga w etykietę piwa guiness a potem umarła (od tego piwa, może?):twisted:

Brethil - najlepiej byłoby, gdybyś przeczytał trochę postów wstecz, choć widzę, że klimat już złapałeś... Po dwóch dniach będziesz już znał wszystkich :) Ja za jakiś czas, gdy znowu się wczuję, mam zamiar odciążyć trochę biednego Qbusia, przynajmniej na tyle, żeby nam tu nie fiknął... I gdzie jest Smutny, btw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra:

cwp_chRis: barbarzyńca - tropiciel, niezastąpiony w bliskim starciu

Xan: Xanthos, wędrowca, walczy katanami i jest mistrzem w rzucaniu nożami

Pan_Feanor: niziołek, którego imienia i tak nie zapamiątasz więc nie podaję, książę murzyńskich niziołków, był kiedys czarnym smokiem, ale MG się nie podobało, więc juz nim nie jest :), walczy czym się da np. owocami, nikt nie wie co kryje się w jego worku

KOnrad: niziołek Kłopot, upierdliwy, ale pożyteczny i zabawny, walczy trującymi nożami łomem i kto wie czym jeszcze

Ja: Carghul, eks - paladyn (nie znosi gdy się go teraz nim nazywa:)) pół wilkołak, ale drużyna zdecydowała się pomóc, walczy młotem bojowym, uwielbia mineralną

Poza tym jeszcze Cardinal, Asthner i Kermit (sorry, ale nie napisze tej ksywki z pamięci) - nikt na razie nie wie kim są i jakie mają zamiary wobec reszty.

No, z grubsza to tyle :)

Jak widzisz brakuje kapłana i maga - taka mała sugestia :);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca, tropiciel, kupiec od siedmiu i ćwierć boleści, gdzie on to pomieści...

Ja ci dam. Co to nie powiem bedzie mały suprise ale uważaj, złe moce już sie czają za tą zniewage, a każda zniewaga krwi wymaga. Ponadto ekwipunke jest już zalożony. Mikstury sie chowa i sa one dla druzyny wiec je nie nosze, a reszta dostal muł do tachania. Maga mamy już wynajętego. Wiec niewątpliwie kapłan by sie nam przydał.

I nie robcie operacji plastycznych co dwa dni. :P :-$

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan_Feanor: nikt nie wie co kryje się w jego worku

Eenno, sorry, ale to mój Annaehl z Brethilu miał mieć plecak, w którym są wszystkie najpotrzebniejsze "szpargały"( © cwp_cHris)! Przecież przygotował go sobie, przeczuwając, co się stać może (a stać się tak musiało - 3tygodnie bez żony, która wyjechała do sanatorium w Ciee Ho Ceen Quu). To jego pamiątka po latach młodzieńczych! Ukradł go, jak go wyrzucili ze szkoły kapłanów (dawali taki jak się ją skończyło, ale przecież nie mógł tyle czekać. 33lata? I ten celibat?). Jest magiczny!

Ale tak całkowicie to kapłanem on nie jest. Parę rzeczy w życiu robił, kilka koni zjadł ( żab też :wink: ).

(Poza tym jeszcze nie wymyśliłem, co w tym plecaku mam :) )

No i co, może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra:

cwp_chRis: barbarzyńca - tropiciel, niezastąpiony w bliskim starciu

Xan: Xanthos, wędrowca, walczy katanami i jest mistrzem w rzucaniu nożami

Pan_Feanor: niziołek, którego imienia i tak nie zapamiątasz więc nie podaję, książę murzyńskich niziołków, był kiedys czarnym smokiem, ale MG się nie podobało, więc juz nim nie jest :), walczy czym się da np. owocami, nikt nie wie co kryje się w jego worku

KOnrad: niziołek Kłopot, upierdliwy, ale pożyteczny i zabawny, walczy trującymi nożami łomem i kto wie czym jeszcze

Ja: Carghul, eks - paladyn (nie znosi gdy się go teraz nim nazywa:)) pół wilkołak, ale drużyna zdecydowała się pomóc, walczy młotem bojowym, uwielbia mineralną

Poza tym jeszcze Cardinal, Asthner i Kermit (sorry, ale nie napisze tej ksywki z pamięci) - nikt na razie nie wie kim są i jakie mają zamiary wobec reszty.

No, z grubsza to tyle :)

Jak widzisz brakuje kapłana i maga - taka mała sugestia :);)

maga nie brakuje : k3rm!'][' (Kermit) ponownie jest Raistlinem, tyle że... ciut zmuienionym (tak przynajmniej przypuszczam - popraw mnie, jeśli się mylę, Żabko :) .)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - z dotychczasowego przebiegu NS można wywnioskować, że gracze bardzo przywiązują wagę do rasy swej postaci i starają się dobrze je odgrywać - to przecież niziołki (tudzież nisiołki - black halflings) są najbardziej rozrywkową i lubiącą zabawę rasą...

Cardi - twój podpis (I'm back and I'm BADDER and BETTER than ever.) mnie przeraża - za dużo Terminatora się naoglądałeś??? Dotychczasowy opis (czerwone swiatełko, wygniecenie na patelni która rąbnęła cię w łeb) w pełni na to wskazuje... :shock:

WE DON'T WANT ANOTHER INVINCIBLE BNOC!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tym razem moja postać będzie jak najbardziej życiowa... chocaiż to jest ZŁE określenie... Hmm, Terminatora 3 jeszcze nie oglądałem i się na to nie zapowiada, ale z tym strzałem było blisko. Pewnie teraz każdy zdaje sobie sprawę, kim będzie moja postać. Blisko Termiego, ale nie do końca.

Hmm, a kapłanem jakiego boga bedzie Brethil? To może być ważne, bo jeszcze się okaże, że służy Nurglowi czy innemu Khorne'owi i kaplica :twisted: Przepraszam, czy do świątyni Cyrica tędy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Ello, moi drodzy! k0nrad masz racje co do mojej postaci. Pozatym uważam że maga już macie w teamie, choć go dłuuugo nie było słychać... a to za sprawą tego że szykuję powrót w wielkim stylu... ale do tego potrzeba mi pomocy GM'a :D Tak więc mag już jest zaklepany, a najbardizej brakuje kapłana!!!

Parę rzeczy w życiu robił, kilka koni zjadł ( żab też ).
Czyżby jakaż (ż)aluzja :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...