Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Ja tam się specjalnie nie przyglądam, co pisze Yager - jak nikt nie narzeka, znaczy jest okej^^ Czytam jednym okiem wszystko co na czerwono, więc macie luzik :D

Księdzu, co do testu - oranybosze, wiesz, że przez chwilę zastanawiałem się, ile mam postów? :D

Co do nazwy ogra onufrego - hehe, mi tam tylko z jakimś glazurowaniem podłóg się kojarzy^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Widze że rozgorzała dyskusja na mój temat. Jako zainteresowany dodam swoje trzy grosze.

Pirimo.Xiądz ja wcale wszystkich nie ochrzaniam. Na razie ochrzaniłem tylko Onufrego i sądze że miałem dobry powód. Co do innych to najwyżej odpowiadałem na ich pytania i dawałem małe wskazówki (patrz wizytówka w NS) by nasza sesja stawała się z każdym dniem coraz lepsza. A najlepsze jest to że to skutkuje. Ja też z każdym postem prowadze chyba coraz lepiej. (moje pierwsze posty jako MG były tragiczne)

A co do przejmowania się to masz racje. Staram się by z grania wypływało jak najwięcej radośći. I nie wmawiaj mi że gdy ty byłeś MG to ci to wszystko wisiało. Bo ja i tak swoje wiem.

U was nic takiego nie ma?? Popatrz na składy obu drużyn u was sami weterani, a u nas nowi. Toż to norma że tutaj czasami ktoś coś zrobi źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Widze że rozgorzała dyskusja na mój temat. Jako zainteresowany dodam swoje trzy grosze.

Pirimo.Xiądz ja wcale wszystkich nie ochrzaniam. Na razie ochrzaniłem tylko Onufrego i sądze że miałem dobry powód. Co do innych to najwyżej odpowiadałem na ich pytania i dawałem małe wskazówki (patrz wizytówka w NS) by nasza sesja stawała się z każdym dniem coraz lepsza. A najlepsze jest to że to skutkuje. Ja też z każdym postem prowadze chyba coraz lepiej. (moje pierwsze posty jako MG były tragiczne)

A co do przejmowania się to masz racje. Staram się by z grania wypływało jak najwięcej radośći. I nie wmawiaj mi że gdy ty byłeś MG to ci to wszystko wisiało. Bo ja i tak swoje wiem.

U was nic takiego nie ma?? Popatrz na składy obu drużyn u was sami weterani, a u nas nowi. Toż to norma że tutaj czasami ktoś coś zrobi źle.

Jezu, litania jak księdza (sic!) proboszcza na mszy :) . Wyluzuj, dziadziu, bo ci wąsy odrosną :wink: .

Księdzu, co do testu - oranybosze, wiesz, że przez chwilę zastanawiałem się, ile mam postów?
To się dopiero nazywa "niewiedza"....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą postaci. Wy zdecydujcie czy wolicie obeznanego w sztukach walki Xanthosa, czy starszego człowieka, pokonującego wrogółw siłą... argumentów! Jeśli zdecydujecie bym miał nową postać, stworzę kartę postaci i przedstawię tutaj. Postać mam od dłuższego czasu (zgróbsza) obmyśloną, ale nie mogę się zdecydować, czy jej urzyć.. Tak więc decyzja należy do was!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Zastanawiam się nad zmianą postaci. Wy zdecydujcie czy wolicie obeznanego w sztukach walki Xanthosa, czy starszego człowieka, pokonującego wrogółw siłą... argumentów! Jeśli zdecydujecie bym miał nową postać, stworzę kartę postaci i przedstawię tutaj. Postać mam od dłuższego czasu (zgróbsza) obmyśloną, ale nie mogę się zdecydować, czy jej urzyć.. Tak więc decyzja należy do was!

proponuję Ci (poważnie!) zagrać jakąś ladacznicą schodzącą na emeryturę, taką malowaną, przytłustawą już 45 letnią lalę. to by była jazda! A jakie oryginalne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą postaci. Wy zdecydujcie czy wolicie obeznanego w sztukach walki Xanthosa, czy starszego człowieka, pokonującego wrogółw siłą... argumentów! Jeśli zdecydujecie bym miał nową postać, stworzę kartę postaci i przedstawię tutaj. Postać mam od dłuższego czasu (zgróbsza) obmyśloną, ale nie mogę się zdecydować, czy jej urzyć.. Tak więc decyzja należy do was!

proponuję Ci (poważnie!) zagrać jakąś ladacznicą schodzącą na emeryturę, taką malowaną, przytłustawą już 45 letnią lalę. to by była jazda! A jakie oryginalne!

Ogląda ktos "Drew Carrey Show"? Niech Xan zagra Mimi! :wink: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

proponuję Ci (poważnie!) zagrać jakąś ladacznicą schodzącą na emeryturę, taką malowaną, przytłustawą już 45 letnią lalę. to by była jazda! A jakie oryginalne!

Hmmm... masz dziwne upodobania ;)

Hmm, a kto ci powiedział, że właśnie takie lubie? :) Wolę subtelne, obnażone tylko w mojej obecności wątłe panienki, zjasnej karnacj... eh, dajmy sę spokój :D .

A tak na serio - czemu nie, Xan? Przecież NS nie jest na poważnie, nieprawdaż?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Xan, niech twoja stara postac zostanie...

A czemu?? Jakby sobie Xan wypalił jakąś megawypas postać (tu patrz: śmieszną) to by fajnie było... np. dziadek klozetowy, śmieciarz, bezdomny, trędowaty, mieszkaniec szpitala psychiatrycznego.. to by było coś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xan, niech twoja stara postac zostanie...

A czemu?? Jakby sobie Xan wypalił jakąś megawypas postać (tu patrz: śmieszną) to by fajnie było... np. dziadek klozetowy, śmieciarz, bezdomny, trędowaty, mieszkaniec szpitala psychiatrycznego.. to by było coś!

Mało Ci dziwnych postaci (patrz: np. moja :))?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Xan, niech twoja stara postac zostanie...

A czemu?? Jakby sobie Xan wypalił jakąś megawypas postać (tu patrz: śmieszną) to by fajnie było... np. dziadek klozetowy, śmieciarz, bezdomny, trędowaty, mieszkaniec szpitala psychiatrycznego.. to by było coś!

Mało Ci dziwnych postaci (patrz: np. moja :))?

Tak, ale Twoja jest, że tak powiem "mało ekstremalna". No o jest niby jeszcze taki Joosec, ale... nie ma np. dziadka klozetowego! :D (czyli to poważne niedopatrzenie, moga się np. tacy nam z klopami na chate władowac i co będzie?!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiądz myślałem że wasza drużyna robi sesjyjkę na poważnie. A poza tym po przeczytaniu twojej walki ze Strangerem mam dziwne wrażenie że czujesz pociąg do kibli i tego co zazwyczaj się w nich znajduje.

Wracając do NS: Boże! Czy ktoś wie kiedy wrócą k0nrad i Satanas?? Jak tak dalej pójdzie to będe musiał prowadzić pięć postaci i przeciwników. Hmmm a może niektórzy gracze poprowadziliby dwie postacie na czas nieobecności reszty???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xan, niech twoja stara postac zostanie...

A czemu?? Jakby sobie Xan wypalił jakąś megawypas postać (tu patrz: śmieszną) to by fajnie było... np. dziadek klozetowy, śmieciarz, bezdomny, trędowaty, mieszkaniec szpitala psychiatrycznego.. to by było coś!

Mało Ci dziwnych postaci (patrz: np. moja :))?

Tak, ale Twoja jest, że tak powiem "mało ekstremalna". No o jest niby jeszcze taki Joosec, ale... nie ma np. dziadka klozetowego! :D (czyli to poważne niedopatrzenie, moga się np. tacy nam z klopami na chate władowac i co będzie?!)

Ja sobie wyPRaszam! Jaki Joosec? Jaki Joosec? JooZec mości panie Joozec.... :wink::):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, nie tylko z Sesji RPG ludzi ubyło - czas wywiadówek nie sprzyja przesiadywaniu przed kompem. Nie wiem, czy Rada wcięło na dłużej, ale jeżeli ja zamilknę po pierwszym, to będziecie wiedzieli, co o tym myśleć^^

Poza tym mogę się przez najliższy czas mało udzielać - co jest związane z pracami na rzecz społeczeństwa... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Wiecie, nie tylko z Sesji RPG ludzi ubyło - czas wywiadówek nie sprzyja przesiadywaniu przed kompem. Nie wiem, czy Rada wcięło na dłużej, ale jeżeli ja zamilknę po pierwszym, to będziecie wiedzieli, co o tym myśleć^^

Poza tym mogę się przez najliższy czas mało udzielać - co jest związane z pracami na rzecz społeczeństwa... :wink:

Tjaa... ja mam dokładnie to samo. Jeśli jutro się nie odezwę, to znak, że moim rodzicą nie pasują oceny :D . I podobnie jak Cardinal mam kupę spraw na głowie, więc tak czy siak forum będę rzadziej odwiedzał.

Xiądz myślałem że wasza drużyna robi sesjyjkę na poważnie. A poza tym po przeczytaniu twojej walki ze Strangerem mam dziwne wrażenie że czujesz pociąg do kibli i tego co zazwyczaj się w nich znajduje.

POLIGON NA POWAŻNIE!!?? popukaj się w głowę. Pozatym nie pasuje ci coś do moich upodobań?? :D (co ja poradze, że większość krasnali to oblesie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem już zmienić postać, bo Glazurus mi się znudził i widzę, że jest zbyt potężny wiec zmiennie na coś mniejszego słabszego, ale zwinnego a więc:

Imię: Generał Grzegorz (no coments)

Rasa: Człowiek

Klasa: Wojownik( Inżynier z drugiej wojny światowej [zbyt dużo w ET gram :D])

Broń: K43 + GPG40 Wyrzutnia granatów, Granaty, Dynamit, Miny, Lornetka, Nóż, Luger (9mm)

Wygląd: Nosi wąsy ma 185cm wzrostu. Jest szczupły, ma jasny kolor karnacji skóry. Krótko przystrzyżone włosy.

Charakter: Inteligentny, jest znakomitym strategiem, Jest uparty i także bardzo spokojny dzięki temu jest znakomity w celowaniu z dalekiej odległości, w podkładaniu min, rozbrajaniu i tworzeniu pułapek, w szkole wojskowej miał same 6/6.

Historia postaci: Podczas II wojny światowej, gdy amerykanie rozpoczęli inwazje na plaże w Normandii, Grzegorz zaczął zaminowywać dalsze tereny aż ujrzał w górze lecącego kolesia i zaczął do niego szczekać z K43 + GPG40, ale ten gościu jednak żył i rzucił czymś prosto w Grzegorza a gdy go to dotknęło to właśnie znalazł się tutaj...

Oki Glazurus może zniknąć niewiem, w jaki sposób, ale na jego miejsce niech pojawi się moja nowa kochana postać….

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Dobra rada- informujcie rodzicow o ocenach na bieżąco! Wiem że to trudne, ryzykowne i wogóle chore, ale to naprawde działa! W ten sposob nie będą wkurzeni na was na wywiadówkach, i wogóle będa was kierunkowac do tego co macie poprawic a dadzą absolutny luz z ttym w czym jestemscie dobrzy. Tyle mojej porady.

Cardi- posuń akcję do przodu bo nie ma za bardzo teraz co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Broń: K43 + GPG40 Wyrzutnia granatów, Granaty, Dynamit, Miny, Lornetka, Nóż, Luger (9mm)

(...)

Według mnie to nie najlepszy walczyć TYLKO tą bronią. Przecież gramy w swiecie fantasy i skąd tam weźmesz do tego amunicję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem Cardi. Nic się nie bój. Fakt, że ostatnio była wywiadówka, ale z ocenami jest u mnie ok, niżej -4 nie schodzę...

Xan - ja chętnie bym zobaczył cieprowadzącego nową postać. Pzecież jeżeli uznasz, że gra ci się nią gorzej zawsze mozesz wrócić do starej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiądz jakbyś czytał dokładnie to byś wyczytał że sesja waszej drużyny (Cardiego) jest na poważnie i nie bardzo tam pasuje dziadek klozetowy albo Mimi (Drwe Carey jest super!!!)

Co do pstaci onufrego to spoko. Flaku ma granatnik ale nie czepiam sie o amunicje. Ale taka bron bedzie bezużyteczna w walce z czymś magicznym (ze Smithem także). Wszytsko ma wady więc moge to wykożystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Xiądz jakbyś czytał dokładnie to byś wyczytał że sesja waszej drużyny (Cardiego) jest na poważnie i nie bardzo tam pasuje dziadek klozetowy albo Mimi (Drwe Carey jest super!!!)

Ale mimo tego poligon jest dla jaj! Co ty oczekiwałeś, mentalnej walki (jak ja lubie te mentalne gry - Grafield :D )

Chłopaki, będę już do końca roku na forum! moi starzy są zadowoleni z moich ocen! Bóg mnie chyba jednak kocha... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheheheh jakoś mi sie udało dojść do kompika :D ale potajemnie.

Bede sie pojawiał na sesji sporadycznie (czyi jak rodziców w domu nie ma) no przynajmniej do 19 grudnia.W tym momenicie gdy twgo pościka pize moja rodzinka oddaje sie przyjemności zakupów w jakimą hiper markecie a ja pod pretekstem klasówki z chemii zostałem w domciu ale zanim zaczne sie uczyć skrobne pościka na NS-a. HEHEHE !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
eheheheh jakoś mi sie udało dojść do kompika :D ale potajemnie.

Bede sie pojawiał na sesji sporadycznie (czyi jak rodziców w domu nie ma) no przynajmniej do 19 grudnia.W tym momenicie gdy twgo pościka pize moja rodzinka oddaje sie przyjemności zakupów w jakimą hiper markecie a ja pod pretekstem klasówki z chemii zostałem w domciu ale zanim zaczne sie uczyć skrobne pościka na NS-a. HEHEHE !!!

heh, ja robie podobnie, tylko bardziej...hardcore'owo :D . Po prostu - moi starzy dość często wychodzą, ja zaś dość często zostaje. i zawsze dosiadam się do kompa, a na klasówkę idę nie nauczony :D .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...