Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Mimizu sorka że jeszcze cie nie wkręciłem ale miałem problemy techniczne. Teraz to naprawie. Co do twojej postaci to dodaj jeszce z 30 lat, i będziesz mógł ją nazwyać Cohen Barbarzyńca :D

No to dobra biore się do roboty. Mój chory umysł wpadł na pomysł całej kampanii więc BE WARE NORMAL PEOPLES!!!(ale na szczęście tutaj takic nie ma)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A więc zdaję się, że już jestem w grze. Dzięki! :)

Sorry, że jestem upierdliwy, ale czy moglibyście mi pokrótce wytłumaczyć JAK mam grać oraz streścić "historię"? Czy dobrze jarzę, że są dwie niezależne drużyny? Czy tylko mi się zdaje, czy kolor drużyny wyraża się kolorem czcionki? Wytłumaczcie mi, proszę. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki Yager ze wlepilem posta po tobie ale pisalem na gg bys zie wstzrymal ale sie okazalo ze zapuzno i wyslalem przypadkowo posta po tobie. Ten post ma byc przed twoim.

PS.Odczep(niepowiem brzydko :roll: ) sie Yager od mojego slodziutkiego OGRA bo cokolwiek wymyslisz to itak zrobie wszytsko by powrucilo do normy wiec to tylko opuzniolo by towje MG-owanie wiec zajmij sie tym co sie dzieje a nie robieniem ziazia mojemu OGROWI.

PS2 ja jakos neidowierzam temu ze dopadneimy wrescie tego smitha bo gra tak szybko sie nei zakonczy 8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
PS.Odczep(niepowiem brzydko ) sie Yager od mojego slodziutkiego OGRA bo cokolwiek wymyslisz to itak zrobie wszytsko by powrucilo do normy wiec to tylko opuzniolo by towje MG-owanie wiec zajmij sie tym co sie dzieje a nie robieniem ziazia mojemu OGROWI.

Nie wiem, czy Ci to na dobre wyjdzie.. jeśli będziesz robił to umiejętnie, może i tak, ale znając Ciebie ciężko ci będzie. Prędzej czypóźniej wywalą Cię za antyspołeczność NS i będzie... pomyśl nad tym. Zresztą MG może zrobić WSZYSTKo z Twoim ogrem. Zawsze zostaje Ci jeszcze team Cardiego (noi ewentualny 3) :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że jestem upierdliwy, ale czy moglibyście mi pokrótce wytłumaczyć JAK mam grać oraz streścić "historię"?
No, to proste - zwyczajnie piszesz co robi twoja postać. Everything possible, włącznie z wyhodowaniem sobie trzeciej ręki na nosie i pozbyciu się trądziku młodzieńczego :D
Czy tylko mi się zdaje, czy kolor drużyny wyraża się kolorem czcionki?
True... Tajest. Na razie trafiasz do czerwonej, bo tam najlepsze rotfle odchodzą... Po prostu wziąłem się w garść i robie 'full powaga' sesję. Niełatwe, to niełatwe, ale staram się^^

Flakers - bardzo proszę, byś nie używał obelżywych słów w stylu [beeep] or something. Ani to śmieszne, a niektórych razi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onufry nie no ty to wszystko zepsujesz. Jak zobaczyłem twoje "dzieło" to się normalnie załamałem. Jak chcesz coś napisać to czytaj poprzednie posty. Artorius nie żyje już od tygodnia. A poza tym to JA jestem MISTRZEM GRY.

I jeśli chcesz żeby twoja postać mogła używać czarów (bo tylko tyle straciłeś przez zbicie okuklarów-BTW to TY je zbiłeś więc miej pretensje do siebie) to musisz wymyśleć coś naprawdę dobrego. Pomijam fakt że zrobiłeś coś czego jako gracz nie mogłeś zrobić. Ale cała sytuacja którą wymyśliłeś jed baaaardzo nieprawdopodobna (czyt. niemożliwa) z takich oto powodów:

-rozmawialiście ze Smithem w jego pałacu

-Artorius nie żył więc nie mógł próbować cię powstrzymać (ten i wyższy argument to tylko rozbierzności)

-potężny mag, władający potęzną mocą i baaardzo mądry, nie mógł rozbić okularów (sic!!!)

-przekazał CAŁĄ swą modrość komuś komu nie można ufać (a nie jesteś zbyt charyzmatyczny)

-byłeś pozbawiony magicznych mocy a wyraźnie napisałeś że TY przyzywasz golema (co więcej potężnego golema) to TY skupiasz się na kosie zmieniając ją (jest to rodzaj magii-nawet nie rodzaj-to jest magia)

Tak więc nie moge pozwolić by takie coś zostało w sesji. Tak więc prosze modków o wykasowanie posta onufrego (NS - 19 Lis, 21:24) a onufrego o przemyślenie swojego postu przed wysłaniem go.

PS."wymyśleć coś naprawdę dobrego" to w praktyce oznacza że pewnie nic mnie nie przekona żebyś mógł używać czarów. Zauważ że:

-stracenie zdolności magicznych to mało w porównaniu z tym co MOGŁEM ci zrobić

-przez całą grę użyłeś czarów 2-3 razy

-jesteś jedną z najpotężniejszych postaci w grze

-ciągle wymyślasz sobie nowe zalety

-nie masz prawie żadnych wad (jedyne - pifo-ale ty używaż tej słabości jako zalete), wygląd i okulary których już nie ma)

-dotąd walczyłeś tylko kosą która sama w sobie jest mocna

Tak więc powtarzam, nie upieraj się przy czarach. To ma być zabawa więc nie bierz tego sobie do serca. Porówanj Glazurusa z innymi postaciami. Daj się bawić innym

PS2.No teraz mi ulżyło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się dobiłem na sesje !! coś ostatnio pecha miałem bo stronka często w rozsypce była.No ale widze że sesja nabrała rumieńców.

Przepraszam za moją nieobecność na sesji, jednak już dzisiaj znowu moge prz4stać uczestniczyć w sesji bo mam wywiadówke :cry: i prawdopodobnie zostane odcięty od kompa na jakiś miesiąc (łłłłeeeeee)

więc prosze Mg-ma o prowadzenie mojej postaci !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No nareszcie się dobiłem na sesje !! coś ostatnio pecha miałem bo stronka często w rozsypce była.No ale widze że sesja nabrała rumieńców.

Przepraszam za moją nieobecność na sesji, jednak już dzisiaj znowu moge prz4stać uczestniczyć w sesji bo mam wywiadówke :cry: i prawdopodobnie zostane odcięty od kompa na jakiś miesiąc (łłłłeeeeee)

więc prosze Mg-ma o prowadzenie mojej postaci !!

hehe, kolejny, któremu grozi kara powywiadówkowa :) .W sumie nie chwaląc się i też. Starsza idzie w poniedziałek do szkoły, ale u mnie z ocenami tak źle nie jest, więc... może się jakoś obejdzie.

Patrzcie - najpierw rodzice nas rodzą, a potem karają! Bez sensu! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się dobiłem na sesje !! coś ostatnio pecha miałem bo stronka często w rozsypce była.No ale widze że sesja nabrała rumieńców.

Przepraszam za moją nieobecność na sesji, jednak już dzisiaj znowu moge prz4stać uczestniczyć w sesji bo mam wywiadówke :cry: i prawdopodobnie zostane odcięty od kompa na jakiś miesiąc (łłłłeeeeee)

więc prosze Mg-ma o prowadzenie mojej postaci !!

hehe, kolejny, któremu grozi kara powywiadówkowa :) .W sumie nie chwaląc się i też. Starsza idzie w poniedziałek do szkoły, ale u mnie z ocenami tak źle nie jest, więc... może się jakoś obejdzie.

Patrzcie - najpierw rodzice nas rodzą, a potem karają! Bez sensu! :cry:

A moi rodziciele juz byli na pierwszej wywiadowce :D Jeszcze tylko jedna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yager, moglbys mi napisać kto jest w drużynie czerwonyvh? Bo ja sie troche pogubilem. Wiesz, jaki user i imię postaci.

PS. jakbys napisal profesję to bym sie nie obrazil :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Aha, mam pytanie Cardi - jakoże mnie pewien czas nie było, możesz mi wytłumaczyć, gdzie się znajdujemy (bo że w mieście to wiem, ale na jakich terenach) i co to są te dymy za miastem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No way, Księdzu! Czytaj sam, nie ma bata! To nie lektura, tu nie ma streszczeń. Żadnych dróg na skróty - chcesz grać, czytaj wszystko, bo i tak na sesji piszę *najbardziej skrótowo jak się da.*

Do wszystkich - jeżeli po dłuższej nieobecności wracacie na sesję, to poświęćcie się i przeczytajcie wszystkie posty, jakie doszły dla waszej grupy od czasu, gdy ją opuściliście! W ten sposób będzie dało się uniknąć takich schiz(m)...

Aha, a propos wywiadówek - u nas jest 1 grudnia. Grudzień pewnie będzie u mnie Month of Darkness, a sam hołupcoki wywijać będę^^ W sumie pewnie zostanę wydziedziczony, ale co tam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No way, Księdzu! Czytaj sam, nie ma bata! To nie lektura, tu nie ma streszczeń. Żadnych dróg na skróty - chcesz grać, czytaj wszystko, bo i tak na sesji piszę *najbardziej skrótowo jak się da.*

Nie ma banana, jak to mówi Garfield :) . Oj dobrze wiesz, żę nie mam czasu na czytanie wszystkiego tego! :)

Aha, a propos wywiadówek - u nas jest 1 grudnia. Grudzień pewnie będzie u mnie Month 

Tak, tylko że ty masz o tyle dobrze, że chodzisz do liceum (studiujesz?) i w sumie rodzice już tak się o oceny nie czepiają. A u nas w gimnazjum jest gorzej - po prostu taką żeźnię potrafią zrobić, że czacha dymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle myślisz^^ Ja w domu mam taką rzeźnię, że Sarajewo i Okinawa razem wzięte to przyjacielska herbatka o piątej... A jak powiedziałem - na NS piszę i tak skrótowo jak się da. JAk nie przeczytasz co tam jest, to nie będziesz wiedział, bo tutaj skrótu na trzy strony robił nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
To źle myślisz^^ Ja w domu mam taką rzeźnię, że Sarajewo i Okinawa razem wzięte to przyjacielska herbatka o piątej... A jak powiedziałem - na NS piszę i tak skrótowo jak się da. JAk nie przeczytasz co tam jest, to nie będziesz wiedział, bo tutaj skrótu na trzy strony robił nie będę.

No cóż... u mnie oznacza to kilkugodzinnym wykładem na temat nauki właśnie zakończone albo karą na kompa, ale na internet... Czyli dobrze nie jest panowie, dobrze nie jest :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzac ja knyple(??)zaczynaja sie zastanawiac nad ucieczka. W koncu sa uczulone na sierc.

Jest to cytat z NS. Chciałem zapytać, czy gracz może, tak jak powyżej, wpływać na działania wrogów/NPC? Myśałem, że tylko MG ma takie urawnienia. Bardzo ładnie proszę o wytłumaczenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jestem po przeklętej wywiadówce i jakimś cudem mam dostęp do neta. Alleluja. Jak wnioskuje z opisu mańka na gg pewnie u niego nie jest tak różowo.

FirE, twoje życzenie zostaje spełnione:

(schemat-user,imie postaci,rasa,profesja)

-Ty,Joozek,kośmita,idiota

-Mimizu,Mimizu(ależ orginalnie :D ),barbarzyńca(no może nie do końca)

-Ja,Ivan,człek,druid

-Onufry,Glazurus,ogr,wojownik

-Manieq,Upham,drow,łucznik (chyba)

-Pan_Feanor,Rhajbhorn,niziołek/czarny smok/pluszak,patrz Joozek ( :D ) ale miły

-Satanas,Xaradas,człowiek(???),nekromanta

-k0nrad,Buddy,człowiek,bard

No i to chyba wszyscy.

PS.Mimizu, takie rzeczy to sobie możecie pisać. Ale jest granica której nie możecie przekraczać. Denerwuje mnie tylko coś takiego co Onufry odstawia. Gdyby jego post został to mógłby być przykładem jak NIE należy pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

= "ksiądz 666"hehe, kolejny, któremu grozi kara powywiadówkowa .W sumie nie chwaląc się i też. Starsza idzie w poniedziałek do szkoły, ale u mnie z ocenami tak źle nie jest, więc... może się jakoś obejdzie.

Patrzcie - najpierw rodzice nas rodzą, a potem karają! Bez sensu!

Noi stało sie dostałem szlaban (ku***) na kompika( tego posta to potajemnie pisze) i nie będzie mnie przez jakiś miesiąc więc prosze MG-ma o prowadzenie mojej postaci ku chwale i sławie to tyle co mam do powiedzenia.

P.S : Ksiądz ja juz mam to za sobą ciebie to czeka w poniedziałek nie zazdroszcze ci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
P.S : Ksiądz ja juz mam to za sobą ciebie to czeka w poniedziałek nie zazdroszcze ci.

Eh, z jednej strony patrząc nie mam takich złych ocen, ale za to z drugiej są słabe... nie wiem co to będzie. Jedno jest pewne: mam jeszcze weekend, a wnim 20 GODZIN Z M&A!!! Gotuj się Stranger na nieprzespaną noc w cytrynce :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jestem po przeklętej wywiadówce i jakimś cudem mam dostęp do neta. Alleluja. Jak wnioskuje z opisu mańka na gg pewnie u niego nie jest tak różowo.

FirE, twoje życzenie zostaje spełnione:

(schemat-user,imie postaci,rasa,profesja)

-Ty,Joozek,kośmita,idiota

-Mimizu,Mimizu(ależ orginalnie :D ),barbarzyńca(no może nie do końca)

-Ja,Ivan,człek,druid

-Onufry,Glazurus,ogr,wojownik

-Manieq,Upham,drow,łucznik (chyba)

-Pan_Feanor,Rhajbhorn,niziołek/czarny smok/pluszak,patrz Joozek ( :D ) ale miły

-Satanas,Xaradas,człowiek(???),nekromanta

-k0nrad,Buddy,człowiek,bard

No i to chyba wszyscy.

PS.Mimizu, takie rzeczy to sobie możecie pisać. Ale jest granica której nie możecie przekraczać. Denerwuje mnie tylko coś takiego co Onufry odstawia. Gdyby jego post został to mógłby być przykładem jak NIE należy pisać.

Ja ci dam idiota, ja ci tu dam! Robiony byl na wzor pseudo paladyna tylko..hmm....nie grzeszacego rozumem :wink::)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Jak dla mnie Yager za bardzo przejmujesz się sowją rolą. Cały czas gogś ochrzaniasz, piszesz nie wiadomo co... jezu, u nas takich bajerów nie ma.

Onufry - już nazwa twjego ogra mi się nie podoba, zbyt podobna do Lazarusa z Diablo I. Nie więcej pomysłowości (wzorować się możesz Alangaardem :lol: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Yager za bardzo przejmujesz się sowją rolą. Cały czas gogś ochrzaniasz, piszesz nie wiadomo co... jezu, u nas takich bajerów nie ma.

E tam - Yager jest OK. Jest miły dla nowych i prowadzi fajną historyjkę. Nie widzę powodów, by na niego narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Yager za bardzo przejmujesz się sowją rolą. Cały czas gogś ochrzaniasz, piszesz nie wiadomo co... jezu, u nas takich bajerów nie ma.

E tam - Yager jest OK. Jest miły dla nowych i prowadzi fajną historyjkę. Nie widzę powodów, by na niego narzekać.

Jest ok. k0nrad tez byl dobry[wczesniejszy MG]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...