Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

OK. Powróciłem po tygodniu przerwy w pisaniu na Sesji (ciekawe czy ktoś sie domyśli dlazcego)

Pewnie znowu żeś coś spalił, ty piroaniaku. :wink:

Jak dla mnie NS to taka książka, która nigdy się nie zamyka - każdy dodaje skrawek opowieści nowym postem, zaś mistrz gry panuje nad sytuacją.

A jak NS będzie miało 100 stron, poprawimy wszystkie posty trochę stylistyczne i ortograficcznie ( i tak żeby tworzyły spójną fabułę[zadanie dla masochistow :twisted: ]), a potem wydamy książkę za 20 zł., będącą bestsellerem, i każdy wspołautor (kto trochę dłużej wtrzymał się na sesji) dostanie 1% zysków... A książka napewno sprzeda się w milionach egzemplaży :D ! Na końcu będzie informacja: Jeśli chcesz mieć wpływ na drugą część, i przy okazji dobrze się bawić, wejdz na ... (tu link)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

HEh on niemoże być Cuthulu bo ja nim jestem :D Rhajbohrn kryje w sobie wiele tajemnic :D.....

LUDZIE PATRZCIE NA 1 SESJE HJEST WLKEJONA W TOPICKU O 1 SESJI

A jeśli chodzi o Anime i MAngę to zapraszam na

www.anime-nyuforum.prv.pl

50 centów za zamieszczenie reklamy^^

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że jak zaczynałem prowadzić (wtedy była tylko jedna grupa), to zaraz na początku Cardi wypalił mi z tym swoim Ghostem (do tego czasu wszystko było utrzymane w klimatach fantasy i było w miarę poważne) i zabił mi niezłego ćwieka. Ale później jakoś poszło;)
Nikt nie powiedział, że się ze mną łatwo gra :wink: Ale jak się nie ma co się lubi...^^ Chyba założę xięgę skarg i zażaleń na dzaiłania moich postaci :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się wcale nie żalę! Poprostu nie spodziewałem się futuryzacji NS, ale Ghost wprowadził nieco luzu i taki powiew świeżości. trzeba było coś wymyśleć, żeby i jemu dokopać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Księdzu, jasne :wink: Tyle, że jak widzisz staram się robić w miarę poważną sesję i naprawić taki fikołek jest dużo trudniej niż na normalnej NS :) No, ale gdyby bycie MG byłó łatwe, proste i przyjemne, to szybko by się znudziło^^ W sumie jest okej, nie bierzcie tego co powiedziałem za bardzo do serca, bo się sesja nudna zrobi. Po prostu od czasu do czasu pomyślcie, jakie będą konsekwencje waszych czynów.

No i ponawiam apel: pomagam sobie w niektórych sytuacjach rzutami kości. Chcecie, bym podawał wyniki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem? Mi to wszystko jedno. Ale chyba najlepiej, gdybyś podawał tylko te nieudane. A tak w ogóle to powiedz choć jakimi kościami rzucasz i na jakiej podstawie osądzasz, czy wynik jest pozytywny? Przecież nikt ci żadnych cech ani umiejętności nie podawał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo nie chce ci przeszkadzać ale szkielety walczą po twojej stronie. Zostały przyzwane przez Xaradasa który jest w naszej drużynie. No ale pewnie dobrze wiesz co robisz więc nie będę się czepiał.

Co do reszty to starajcie się nie pisać że kogoś zabijacie. To jest moja działka. FirE'owi jakoś przebolałem ale ja już sobie to odbije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No i ponawiam apel: pomagam sobie w niektórych sytuacjach rzutami kości. Chcecie, bym podawał wyniki?

Nie, myśle że tą sprawę pozostaw tylko dla siebie. To zepsuje ogólny klimat sesji NS, czyli zero liczb, zero kości tylko i wyłącznie wola MG. Ale oczywiście jeśli chcesz, możesz podawać te liczby - wiec jednak, że to niczemu ani nikomu w niczym nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he. Darek91 widze że załapałeś klimat naszej sejsyjki. Niniejszym kończe walke i z obawą stwierdzam że jest już niedziela. A więc pytam się CZY MOGĘ PROWADZIĆ DALEJ?? Pytanie kieruje do modków. Ale jeśli gracze mają coś przeciwko to proszę zgłaszć. Jeśli jest ktoś chętny na mistrzowanie (Xiądz wiemy że chcesz nie musisz tego pisać) to mogę odstąpić. Ale chciałbym się dowiedzieć czy mam prowadzić dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimizu, barbarzyńca w posturze elfa i wzroście krasnoluda-koszykarza rozgląda się niemrawo patrząc na innych bohaterów.

- Co, da [beeep], się tu dzieje? - wydusił po chwilę chcąc przypodobać się czarnym braciom - Co to za miejsce? Na czym ta gra polega? Argh!? "I co ja robię tu.... u-uuu.... Co ty tutaj robisz?"

Po czym oddał się kontemplacjom (tydzień ćwiczył tą minę) szepcząc jeszcze pod nosem w stylu obłąkanego dziecka:

- Tylko mnie nie bijta, że nie czytałem tych trzydziestuparu stron...

Trzeba było tu zapytać, nie w NS... nie dość że moderator, to jeszcze powiększa bajzel... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yager - a dlaczego ktoś miałby mieć coś przeciw? W końcu jeżeli i ty i drużyna dobrze się bawicie w takim układzie, to mistrzuj dalej. Na NS chodzi o dobrą zabawę i jeżeli twoje mistrzowanie spełnia ten warunek (no i oczywiście regulamin ;)) to dlaczego miałbys przestać? Jednym słowem niech decyduje drużyna - ustalcie między sobą, ko pomistrzuje dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Yager - a dlaczego ktoś miałby mieć coś przeciw? W końcu jeżeli i ty i drużyna dobrze się bawicie w takim układzie, to mistrzuj dalej. Na NS chodzi o dobrą zabawę i jeżeli twoje mistrzowanie spełnia ten warunek (no i oczywiście regulamin ;)) to dlaczego miałbys przestać? Jednym słowem niech decyduje drużyna - ustalcie między sobą, ko pomistrzuje dalej.

No w sumie. Mam plan: w sumie teraz grupy już są pełne, może nowych chętnych ładować już do 3 drużyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Dobra koniec szlabanu , i radze odrabiać lekcje

Ach witamy, witamy! Coś długo miałeś ten szlaban? Ile? Miesiąc? I za co? Pewno za szkołe, jak znam życie :) . Uff, jak dobrze, że mi się udało ominąć szlaban na neta - do końca mego marnego żywota będę dziękować za to bogu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie. Mam plan: w sumie teraz grupy już są pełne, może nowych chętnych ładować już do 3 drużyny?
Może... Ale drużyny najpierw muszą być przepełnione przynajmniej o 3 osoby. Jedna idzie wtedy na MG a przynajmniej dwie na graczy.
Eee...kiedy Mimizu doszedł? Ja cos przeoczylem?
Mimizu, regulamin mówię, regulamin^^ Jako modek powinieneś być tego świadom :wink:

Yager - show must go on^^ Jeżeli nikt z twojej drużyny nie ma nic przecwiko, to ja też nie mam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie. Mam plan: w sumie teraz grupy już są pełne, może nowych chętnych ładować już do 3 drużyny?

A może 3 drużyna byłaby rezerwowa? Będą mieli własną przygodę, a gdy w innej drużynie przestaną się odzywać z jakich powaodów, przeniosą się tam? To chyba kiepski pomysł... :( Sądzę, że na razie powinniśmy wyrównać liczbę osob w drużynach, i wepchnąć jeszcze trochę do starych (na wszelki wypadek), a dopiero potem myśleć o 3 składzie.

Dobra koniec szlabanu , i radze odrabiać lekcje

Czyżby jakaś (ż)aluzja do mnie? :wink:

P.S.

www.reddragon.pl

www.nationstates.net

No w sumie. Mam plan: w sumie teraz grupy już są pełne, może nowych chętnych ładować już do 3 drużyny?

Jak widzę zaczęliśmy kampanię reklamową tych świetnych onlineówek (2 poprzednie słowa możecie potraktować jako kawałek reklamy :wink: )? Myślałem, że tylko ja tak zrobię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za odp. myślałem że wszyscy będą mieć pretensje że prowadze więcej niż tydzień. Ale widze że nikt nie ma nic przeciwko. Co więcej komuś to się podoba (no dobra może przesadam).

Santanas fajnie że jesteś znowu. Mam jedną postać mniej do prowadzenia i to już będzie...szósta osoba która będzie coś pisać (ale Onufry i Feo trochę żadziej).

Widze że w NS wracają stare czasu że nikt niczym się nie przejmuje i dołącza się kiedy chce. Ach jak sobie przypmne moje wejście. Stare dobre czasy.

BTW. do której drużyny wciśniemy Mimiza (tak to się odmienia???) Bo Cardi robi sesje na poważnie więc może mu to trochę przeszkodzić.

BTW.(ponownie) te szlabany to prawdziwa zmora NS. Ja mam 20 wywiadówke więc się nie dziwcie jak przestane dawać oznaki życia.

PS.Onyfry zrobie coś z Glazuruse, może wtedy coś napiszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Ziomy!!! (;););))

Po pierwsze:

Bardzo ładnie proszę o nie nabijanie mnie na pal za tamtego posta na NS. Prawda jest taka, że wszedłem tam ze strony głównej CDA (tj. post z NS był jako ostatni) i nie sądziłem, że są jeszcze jakieś dodatkowe tematy o tym. :P Sorry.

Po drugie:

Mimo wszystko mam nadzieję, że ta ogromna dziura w d... (po wyciągnięciu pala) nie przeszkodzi mi z Wami zagrać. :P Moja postać przedstawia się mniej-więcej tak:

Imię:

Mimizu, chociaż znany jest raczej jako Val Cappuchino (Koledzy go tak nazwali. Nie wie co to naprawdę znaczy, więc przedstawia się tak, gdyż sądzi, że brzmi szpanersko)

Rasa:

Człowiek

Klasa:

Uważa się za barbarzyńcę

Broń:

Stary, krótki, powyginany, brudny, zardzewiały, na wpół tępy mieczyk znaleziony na jakimś wysypisku

Wygląd:

Chudy i niezbyt wysoki. Nosi długie włosy, bo nie chce mu się przycinać. Na czole ma wyciętą z puszki opaskę a'la Conan. Do tego chodzi w samych gatkach (z futra kota), pasie (zabrał ojcu) i butach (z defektu), by upodobnić się do swego idola Conana. Uwydatnia to jego "muskulaturę" (na minusie)

Charakter:

Bystry, ale nie myśli zbyt logicznie. Nigdy nie poświęcał zbyt dużo czasu na doskonalenie swego umysłu i teraz to wychodzi. Fajtłapowaty, ale dobroduszny. Głęboko wierzy w swoje niesamowite umiejętności.

Historia:

Rodzice nigdy go nie kochali. Zamykali go w stodole, gdyż wstydzili się go przed ludźmi (mieli czego). Tamże poznał krowę Kishiogurky. Wywodziła się ona z Japonii, a do Polski trafiła emigrując w czasie II Wojny Światowej. Jak każdy Japończyk dobrze znała się na sztukach walki, więc nauczyła Mimizu wielu różnych technik. On jednak nie był zbyt pojętnym uczniem, czego niestety nie był świadom. Zawsze był pewien, że poznał wiedzę tajemną i walczy jak nikt. Gdy w końcu uciekł z domu (rodzice go wyrzucili) postanowił stać się barbarzyńcą i walczyć o miłość i sprawiedliwość.

Czy to wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mimizu^^ Now's better - widzę że znajdziesz się na NS od razu. Yager wkręci twoją postać do gry i ogieńńń :twisted:

Coś mi się zaczyna zdawać, że NS staje się zbyt kontrolowane... Coś na wzór wariatkowa - niby wszyscy są kopnięci, ale panowie w białych kitelkach nad wszystkim czuwają^^ Chyba wielkimi krokami zbliża się Luzacki Tydzień, w którym wszystkie zasady zostaną złamane :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że może być. Teraz tylko poczekaj, aż jakiś MG wkręci cię do druzyny i voila! Możesz zaczynać. Podejrzewam, że tym kims będzie Yager, ale musimy poczekać na jego zgodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No Mimizu^^ Now's better - widzę że znajdziesz się na NS od razu. Yager wkręci twoją postać do gry i ogieńńń :twisted:

Coś mi się zaczyna zdawać, że NS staje się zbyt kontrolowane... Coś na wzór wariatkowa - niby wszyscy są kopnięci, ale panowie w białych kitelkach nad wszystkim czuwają^^ Chyba wielkimi krokami zbliża się Luzacki Tydzień, w którym wszystkie zasady zostaną złamane :twisted:

oj, tak jestem za tym :) . Już to sobie wyobrażam: totalnie głupie i zakręcpone posty, idiotyczne treści itp. Powrót do starego NS :).

MIMIZU - postać bardzo fajna, podoba mi się :wink:

Przypominam, że wciąż jeszcze zbieram zapisy do sesji Diaboła. Mój mejl: alangaard@wp.pl Szczegóły na "USTALAMY TERMIN I LUDZI"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...