Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Ekhm... Taaak. Witamy albo i nie. Wybacz Manieq, ale przez pomyłkę usunąłem Twojego posta. Moja wina, bo się zagapiłem i biję sie teraz w piersi. Po prostu K0nrad napisał, żeby usunąć ostatnie zdanie Twojego posta, bo mu nie pasowało do koncepcji, a ja z rozpędu usunąłem całego. Dopiero później po przeczytaniu posta k0nrada dokładniej połapałem się, że on mówił tylko o ostatnim zdaniu.

Cóż, zdarza się, jeszcze raz cię przepraszam (wszystkich was, bo się przez to bałagan zrobił), ale mam nadzieję, że nie będziecie się bardzo gniewać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Spalić wszystkich heretyków. Nabić na szczoteczkę do zębów! Przypalać włosy pod pachami! Ogolić nogi łyżeczką :twisted: :twisted: :twisted:

Tylko teraz nie wiem komu to wszystko zrobić. Wybaczcie poniosło mnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też witam nowego. I zgadzam się że powinna być jakaś historia by reszta się dowiedziała co nieco o Uphamie.

I mam pytanie do k0nrada. Czy skończysz tą fabułe czy nie? Czy mam prowadzić to za ciebie??

Będę czekał na odpowiedź do wieczora a potem sam to poprowadze. Do tamtej pory będę pisał jako gracz.

PS.k0nrad jeśli chcesz to moge ci podarowac poniedziałek a ja zaczne we wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro chcecie historyjki to ją dostaniecie.Ale dlaczego wy mnie zmuszacie do myślenia no ale nic jak ma być to będzie...zaraz coś tu wysmarze...

Upham żył kiedyś jak normalny mroczny elf zajmował się na codzień

nużacymi czynnościami normalnymi dla mrocznych elfów czyli zabijaniem

grabieniem podbitych miast.Jednak kiedyś coś ruszyło go w środku i postanowił odpokutować swoje grzechy.Jakimś cudem dostał się do klasztoru i wiódł spokojne życie.W przyklasztornym ogródku chodował pomidory i dokarmiał nimi mieszkające niedaleko dziobaki, które niestety stawały się bezpłodne.Pewnego razu opat musiał wyjechać i powierzył Uphamowi opieke nad klasztorem.Jednak miał on żyłke hazardisty chciał

wspomóc klasztor ponieważ jego budżet mocno kulał, niestety nie wszystko poszło po jego myśli i chcąc niechcąc przegral w karty całe opactwo a jego klasztorni braciszkowie poszli pod młotek.

Upham postanowił opuścić niprzyjazne miejsce i zabrał ze sobą jedynego przyjaciel , który okazał się dziobakiem miał na imie Edward.

Życie zmusiło go do przyjęcia profesji skrytobójcy.Upham przystąpił do jednej ze sławnych gildi skrytobójców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy więc kolejnego zawodnika! :) Jak tak dalej pójdzie, to wrócę do myślenia nad utworzeniem trzeciej grupy NS^^ Tymczasem spróbujmy się jakoś połapać w tym co mamy...

Spalić wszystkich heretyków. Nabić na szczoteczkę do zębów! Przypalać włosy pod pachami! Ogolić nogi łyżeczką

Tylko teraz nie wiem komu to wszystko zrobić. Wybaczcie poniosło mnie

Cokolwiek piłeś/bakałeś - dwa razy poproszę! I z dokładką^^ Poza tym zapomniałeś o łaskotaniu w pięty i czytaniu Czerwonego Kapturka po skosie^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też witam nowego. I zgadzam się że powinna być jakaś historia by reszta się dowiedziała co nieco o Uphamie.

I mam pytanie do k0nrada. Czy skończysz tą fabułe czy nie? Czy mam prowadzić to za ciebie??

Będę czekał na odpowiedź do wieczora a potem sam to poprowadze. Do tamtej pory będę pisał jako gracz.

PS.k0nrad jeśli chcesz to moge ci podarowac poniedziałek a ja zaczne we wtorek.

No problem - dawaj poniedzialek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flakers

hehehe.....przyznać mi się tutaj kto lubi Bebopa :wink:

ya siem przyznam :P (o ile chodzi ci o cowboy bebop:P) a ja sciagm Dodo bo wrzucil mnie do lochu tylko za to ze powiedzialem mu ze popcorn w jego cyrku jest przeterminowany :lol: :lol: i wszadze mu w D&^% skrzynke melanitu(to taki material wybuchowy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

OGŁASZAM MINI-KONKURS! Skąd wziąłem imie 'Rax'? Do wygrania: skarpetki po wysmarowaniu lodami o smaku budyniu rybnego.

(Miałem to napisac tydzien temu ale jakos zapomnialem ^^)

Witamy koljengo nowego gracza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manieq widze że ostatnio sporo zmieniłeś w historii Uphama. Pierwotnie była całkiem inna.

Ale dalej żałuje że nie masz swej potężnej broni - ekskomuniki.

No ale to twoja postać więc robta co chceta.

k0nrad jak chcesz to dam ci poniedziałek na własność. Dzięki temu powinieneś skończyć z klownem DODO raz na zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0nrad, nie chcę nic mówić, ale jednak magia śpiewana to mój patent

No nie wiem, a przypominasz sobie kto zaśpiewał piosenkę Pewnej Bardzo Znanej Wokalistki aby sprowadzić Mastaha z kryształowej góry? No? Przypominasz? ;)

Owszem, pamiętam ten fakt, aczkolwiek jednak mój pomysł był trochę "inniejszy". Poza tym tak jakoś wtedy wyszło, że wymyśliłem to wcześniej, ale nie zdążyłem zastosować (wiem, powiesz, że nie ma na to dowodów, ale jednak moja postać od samego pojawienia się miała pewien problem z pewną Xięgą autorstwa Starrona Harrcartneya, co ma swoją wymowę jako jakiśtam dowód).

Tak więc twoje zarzuty nie mają uzasadnienia . Nie zastrzegłeś praw autorskich, a ja wymienilem cię jako "autora" tej qncepcji. Tak więc - peace?

Spoko! Wypalmy fajkę pokoju, "brader". Make peace not war :wink: . (zwłaszcza, że twoje typy w głosowaniu pokrywają się z moimi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek piłeś/bakałeś - dwa razy poproszę! I z dokładką^^ Poza tym zapomniałeś o łaskotaniu w pięty i czytaniu Czerwonego Kapturka po skosie^^

I do tego taśtanie na różowo. A tak żeby dobić to spienieżymy do brualnie :twisted: A najlepsze, że ja tak na trzeźwo. La la la la. Nie wierzycie? :? A to... a to... idźcie do lasu :lol: Bo narobiłem tam hałasu. Dobra kończę już, bo jeszcze coś mi przeskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne Brethil jak to tam było, ważne, że podjąłeś ideę śpiewania na NS i to mi się bardzo podobało. Cieszę się więc, że k0nrad ją przejął, tylko problem polega na tym, że jestem w innej drużynie i nie mam czasu, żeby czytać ich posty, tak więc nie wiem jak mu to wychodzi.

(Ale uczył sie od mistrza, więc na pewno świetnie ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

A tak wogóle czy wspomniałem że przez ten czas spędzony w wygoidnym kościele bardzo pogłębiła się (już i tak spora) naiwność Agnaara? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrego serca Yagera (yeah right! ) do końca dnia dzisiejszego mgować bedzie jeszcze k0ndor.

Czyżbyś wątpił w moją dobroś??? Jakbyś był w naszej drużynie to dopiero byś zobaczył jaki jestem miosierny!!! :twisted:

A pozatym nie z czytego serca tylko nie chciałem prowadzić fabuły k0nrada.

A ten mógłby się częściej pokazywać, i opisywać poczynania WSZYSTKICH krórzy coś robią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Yagerem, kOnrad powinneś więcej się udzielać to by bardziej ożywiło twój wątek czy tam fabułe [ nazywajcie to jak chcecie ]

ale co do twojego MG-wania nie mam zarzutów, całkiem fajnie prowadzisz sesje. No a jutro zobaczymy Yagera w akcji ciekawe co on tam wymyślił

w tym swoim zagmatwanym choym umyśle :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to nie fair mówiłęm że zgodze sie na ogra w okularach ale jesli neibedą sciagane wiec albo yager cofa posta albo ja zaraz wymysle coś piekeilnei dobrego by niechodzic w okularach.

Hej, spokojnie! Tylko bez gróźb. Takie rzeczy na gg mi załatwiać. - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ktoś mi może powiedzieć co się dzieje z Niziołką i Księdzem? Bez nich trudniej mi się prowadzi przygodę, bo zaplanowałem ją dla nieco większej grupy niż 4 osoby... :|

No i pytanko - co mamy zrobić z DODO? Na miejscu MG pozbyłbym się go ostatecznie, ale w końcu wiadomo, że nie ma nic gorszego niż mściwy klaun :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crorboidalny Carbonofilu czyżbyś mniewzywal ? Słyszałem dwa głosy ^^.......

Klękajcie narody ! Odnalazłem STARĄ 1 SESJĘ NA FORUM CDA ! !!!! :D jeśli kcecie to ja zamieszcze ^^..... jazda niebanalna aż miło się czyta ^.^ <rotfl>....... ŁIIIIIIIII ^.^ jak pokonamy Dido. (what, ? Le'Fromague) to mogęm cuś poprowadzić ^_- terzymajcie się Maytek koleżanki (a bo niby czyich :D_)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crorboidalny Carbonofilu czyżbyś mniewzywal ? Słyszałem dwa głosy ^^.......

Klękajcie narody ! Odnalazłem STARĄ 1 SESJĘ NA FORUM CDA ! !!!! :D jeśli kcecie to ja zamieszcze ^^..... jazda niebanalna aż miło się czyta ^.^ <rotfl>....... ŁIIIIIIIII ^.^ jak pokonamy Dido. (what, ? Le'Fromague) to mogęm cuś poprowadzić ^_- terzymajcie się Maytek koleżanki (a bo niby czyich :D_)

O mein gott :twisted: I ty się jeszcze pytasz??? Założy osobny wątek i tam go wklej!!! A wszyscy obowiązkowo niech idą sobie przeczytać. Stare dzieje Sesji. Ech to były czasy :D Niech żyje wolność, wolność i I Sesja :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...