Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Dobra, piszę krótko, bo czasu nie mam.

k0nrad, wkręć Flakersa do fabuły, ok? Try not to wipe him out, yup?^^ U mnie jużbrak miejsca, a grupa pierwsza cierpi na braki kadrowe. Może też uda się Wolva namówić do współpracy :)

Cardi: Czyżby nawiązanie do Throne of Bhaal (czy coś w tym stylu)?
Jak to mówisz, to rzeczywiście widzę, że trochę podobne... Ale nie miałem tego na myśli, kiedy tworzyłem grę :D
A Cardi Cardiolog Cardiofil może sięm swoim bg wypchać jakiś szmaciak w płytówce +4 na mojego 62 poziomowego Herosa z Fallouta w HPA ! Bwhahahahaha........ a co do mojego prowadzenia.
Ehh, ty ŻUKU^^ Ja niem uszę nic robić, bo tylko walę invisibility a potem paralyze i możesz mi naskoczyć i to ze dwa razy. Potem będę cię podgrzewał na patelni :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Chyba sie nie obrazicie że poprowadze was do miasta ale raczej nie memy zbytniego wyboru. Co do mojego MGowania to moge zacząć w każdej chwili, jednak jeśli k0nrad potrzebuje jeszcze paru dni to spoko, tylko daj mi znać.

PS.k0nrad ja nauczony doświadczeniami poprzedników prowadziłbym drużyne za rączkę po 1-2 dniach nic nie robienia...ale ty tu rządzisz (na razie)

PS2.Cardi juz ich posądziłem i dostaje 0,000001 centa za każdy sprzedany egzemplarz więc jeszcze pare miesięcy i będę bogaczem (taka suuuuper gra napewno sprzeda się w 1000000000000 eglemplarzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego gracza! Panie Flakers do dzieła :twisted:

Hehe - dajcie Feo poprowadzić drużynę i wrzućcie tam Flakersa. Od razu wczuje się w klimat NS. I nie jest to sadyzm. My na Sesji RPG też zaczynaliśmy od sesji prowadzonej przez Feo. Ach, gdzie te Nekromantki nekrofili? :twisted: Szkoda, że nikt tego nie zachował :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0nrad, nie chcę nic mówić, ale jednak magia śpiewana to mój patent

No nie wiem, a przypominasz sobie kto zaśpiewał piosenkę Pewnej Bardzo Znanej Wokalistki aby sprowadzić Mastaha z kryształowej góry? No? Przypominasz? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0nrad, nie chcę nic mówić, ale jednak magia śpiewana to mój patent (zastanowię się nad tym, czy jakoś cię ukarać za ściągactwo, ale na razie ci daruję, pod warunkiem, że zagłosujesz na "Brothers in arms" i coś Beatlesów na trójkowym topie. Spytasz - jak to sprawdzę? Ja już mam swoje sposoby 8):wink: ).

Nie ma sprawy - mogę zagłosować, zwłaszcza, że te typy pokrywają się (generalnie) z moimi. A co do "ściągactwa" - wiem, że to twój patent - nawet o tym wspomniałem:

Konrad ależ popychaj, bij, kop, martletuj ale byle by gra szła troche szybciej. Yager sądze że troche przyspieszysz tępo gry.

Doobra - if U want that.... na razie wkręciłem postac własną, wieczorkiem wkręcę Flakersa - teraz nie mam czasu. Hm. Tak czy siak nie zdążę zrobic tego, co zaplanowalem, ale mówi się trudno i żyje dalej. Yager zawsze moze pociągnąć mój wątek ^^. A jeśli WY się postaracie, to zdążę zrobić mecz w pilkę wodną ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

A nie mówiłem! Nie mówiłem! Mamy kolejny "natłok"! Team, fall back, fall back! Yes si... aarrgghhh!!!

A tak poza tym witamy nowego gracza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, tak mnie wzięło, że skoro już siedzę przy kompie, to popiszę trochę i na forum - referat nie zając, nie ucieknie ;). Jeśli macie czas, to piszcie na NS, moi gracze kochani! Przez najbliższe 45 min jestem dostępny :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna klęska urodzaju! Tak trzymać! Im więcej graczy, tym lepiej! Witamy Flakersa i resztę chętnych, whoever they are :D

Uwaga - jako, że prowadzę drugą sesję i walczę na poligonie, to Niewyraźny w NS może stać się *bardziej* niewyra(źny/zisty). A Feo trzeba wezwać - ten -_- by zrobił już total rzeźnię^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi, pisz coś w NS... Gracze pewnie już więcej nie wymyślą, wiec popchnij fabułe do przodu!
Proszę bardzo^^ Ale autora się nie pogania, muszę mieć czas, żeby mi wena przyszła. Raczej nie będzie więcej niż 1-2 moje posty na dzień, więc bez pośpiechu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cuz jakbyś konrat pchnoł grę do przodu już wcześniej to bys miął więcej czasu na dokończenai swojej fabuły

Hm. To chyba wina mojego stylu MGowania - stwarzania pozorów kontroli gry przez graczy. Wtewdy i wilk jest syty (gracze myslą, że maja wpływ na grę i nie widzą liniowości scenariusza) i owca cała (nie muszę wymyślać fabuły ad hoc). Tymczasem okazało się, że lubicie, jak się was ciagnie za rączkę, byleby coś się działo. Zorientowałem sie w tym ciut za późno i takie są tego skutki. A od początku pisalem, żeby wszzelkie sugestie głośno ogłaszać. A odezwał się jeno onufry, którego narzekania przyjąłem za lenistwo i wrodzoną ogrom przekorę ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clown DODO jest sługą agenta Smitha, którego mamy zniszczyć bo ma dług u nieżyjącego juz Ghosta w nagrode dzielimy się forsą.

:shock: MUHAHAHAHA. Jejku skąd wy macie takie pojehane pomysly[i tak ma być!]?! :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś bardzo ciekaw, to powiem jeszcze, że Agent Smith jest strażnikiem parku Jellystone, z którego Ghost podprowadzał turystom kosze piknikowe i teraz ściga złodziejaszka. Poza tym zakosił Ghostowi paręset woolongów, więc scigają sie teraz nawzajem. I jeśli myślisz, że to są najbardziej poronione pomysły to się mylisz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Poza tym zakosił Ghostowi paręset woolongów, więc scigają sie teraz nawzajem. I jeśli myślisz, że to są najbardziej poronione pomysły to się mylisz ;)

hehehe.....przyznać mi się tutaj kto lubi Bebopa :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... <Cardi podnosi się z ławki ze spuszczoną głową> jak zwykle to mój pomysł^^ Klaun DODO przyszedł mi na myśl po oglądnięciu Humbuga (odcinek z Archiwum X), Ghost to moja była postać, a woolongi jak woolongi^^ Paręset? Ich było 300.000.000! :D Najlepsze jest to, że jakoś wszystko zeszło na manowce, a Ghost powrócił pomóc Niobe wyleczyć się z kaca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych członków NS ja tu jestem nowy i mało kto mnie zna [ no są takie elementy co mnie znają Yager i Onufry dla ścisłości ale co będe o nich mówił bo po co to komu ] :twisted:

Narazie co do przebiegu sesji się nieudzielam.

A jak by ktoś niewiedział to ja tu nowy jestem :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sorki że tak bez pukania wepchałem się na sesje z dobre 2 godz przed tym postem napisałem na sesji swój a że dopiero teraz sprawdziłem wcześniejsze strony dyskusji o NS a tam jak byk że treba tu zaprezentować postać no to prezentuje :

Imie: Upham

Rasa: Mroczny Elf

Płeć: Mężczyzna

Broń: Łuk, noże do rzucania,sztylet

Cecha Spec.: potrafi przyzywać dziobaki

Atak specjalny : strzela specjalną zaczarowaną strzałą, która ma na grocie wyryty napi "PATRIOT"

No i to by było tyle napewno jeszcze coś wymyśle ale na dalsze umiejętności pewnie wpłynie przebieg sesji. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups. No dobra, manieq. Chciałem cię poinformować, że nie wchodzimy samowolnie na NS, musi to zrobić obecny MG - do północy dnia dzisiejszego JA :). No, ale że wejście niespecjalnie mi zawadziło i było zgrabne, to wybaczam - znaj łaskę pana ;). Witamy serdecznie nowego gracza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...