Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Gość the_Stranger

Niech to... onufry... troszke nie po mojej myśli ten krasnoludek-zdrajca ale niech ci będzie... Jednak na przyszlosc staraj sie OGRaniczac swoja role do roli gracza- spoko, na fabule mozesz wplywac, ale w nie az takim stopniu (no dobra, skad niby masz wiedziec co to spowoduje wiec nevermind)

Aha, tak, MAM ulozony plan Szkoda tylko ze do soboty nie zdaze... dzienx klopot ze daajesz czas do poniedzialku, nie omieszkam skorzystac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Ksiądz666
Aha, tak, MAM ulozony plan Szkoda tylko ze do soboty nie zdaze... dzienx klopot ze daajesz czas do poniedzialku, nie omieszkam skorzystac

Ej, co to ma znaczyć! Tak nie ma! JA MG-owałem 5 dni (od niedzieli do pt - nawet mniej niż miałem) i też nie zdążyłem dokończyć fabuły, a on tak po prostu dostaje o 3 dni dłużej!?!?!? Nie ma tak - albo w sobote zaczyna nowy MG, albo kłade takie granie i odchodzę z NS. Albo konkurujemy uczciwie, albo wogule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Rany, jak przedszkolak który obraża się ze nie dostal lizaka... k0nrad powiedzial ze da mi czas do poniedzialku, wiec nie zamierzam nie korzystac z okazji. Zreszta, sprawe mozna poddac pod glosowanie jezeli wiekdzej ilosci osob to przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
ja jestem zatym by przedłużyć do poneidziałku MG stranga

(może małe głosowanko kto jest za :D:D)

Nie może być! to jest nieuczicwe! Nie dość, że miał o wiele łatwiej o demnie, to jeszcze tak po prostu ma dostać 3 dni! Tylko dlatego, że fabuły nie dokończył! Powtarzam po raz kolejny: ja także nie dokończyłem fabuły, więc z jakiej racji n ma mieć więcej czasu odemnie!

Nie ma bata - jestem kategorycznie na NIE i Stranger kończy dziś (i tak ma już dzień więcej odemnie - ja zacząłem w niedziele, skończyłem w Pt.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Poczatkowo mialo byc rowno tydzien, a ze zaczalem w sobote myslalem ze skoncze w sobote. A ze mgowales 5-6 dni... rzeczywiscie, cos tu nie gra, nie zwrocilem na to uwagi. Przykro mi ze nie udalo ci sie dokonxczyc przygody, mi znajac lajf tez sie to nie uda. Ale to zalezy od k0nrada, bo to on dal mi te dodatkowe pare dni.... a wiec: k0nrad! moje mgowanie mialo sie zakonczyc w sobote lub piatek. Ty powiedziales ze zaczniesz w poniedzialek. Cz to niedopatrzenie z twojej strony czy dales mi wiecej czasu umyslnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Rany, jak przedszkolak który obraża się ze nie dostal lizaka...

Weź się przymknij z laski swojej. rozumiem, że brakowało Ci tego przysmaku w dzieciństwie, jednak nie musisz swoich kompleksów wciągać na forum i w dodatku kamuflować moją osobą.

k0nrad powiedzial ze da mi czas do poniedzialku, wiec nie zamierzam nie korzystac z okazji

Tak? Dziwne, bo napisałeś w poprzednim poście, że nieomieszkasz się skorzystać z okazji. więc się zdecyduj.

mialo sie zakonczyc w sobote lub piatek

Tak właściwie to Twój czas mija dziś (a raczej minął) dziś, kochasiu :wink:

Ja proponuję, żeby o tym Cardi zadecydował - w końcu to on wymyślił konkursik na MG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
no ztego co widze to ty ksiądz lubisz sie bardzo kłucić a niemugłbyś chociarz raz darować. stranght jeszcze nawet sie nierozgrzał a pozatym kłopot sam powiedział ze daje czas do pn strangowi

NIe daruje! Bo to jest nieuczciwe, żeby coś takiego jak STRANGER (ble!) dostawało jeszcze 3 DNI! I tak już będzie prowadził 2 dni dłużej odemnie. Tak być nie może - a zdanie k0nrada mnie nic nie obchodzi. Da mu te dwa dni w taki sposób, że będzie i tak MG-ował tyg., tylko że nieco później!? JA też się przez pięć dni nie zdążyłem rozgrzać i nie obchodzą mnie żale Strangera. I ja także nie dokończyłem fabuły - dlatego twoje argument nie mają żadnych podstaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że spór jest zacięty, ale ja stane po stronie Strangera, jak miał być tydzień to bedzie tydzień. A Xiądz mógł walczyć o swoje jak mu kazali odstąpić posadke. Dla mnie najlepiej by było żeby k0nrad dokończył sprawe Czarnych Magów, ale w swój sposób a nie Strangera. A to dlatego bo już mam wymyśloną jako tako fabułe co by drużyna mogła spotkać po zabiciu Magów.

Co do rady Cardiego to dzieki ale stosuje to od 2 tyg.

Już sie nie moge doczeac mojego eMGieowania (jesli wam nie przeszkadza ze bede raz albo czasem jakims cudem dwa razy dziennie na forum), ciekawe czego sie doczepicie. Pewnie sie zemscicie i bedziecie sie czepac wszystkiego.

PS.k0nrada nie bede sie czepac

PS2.Nie chce wiecej wrogów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety! Dostałem szlaban na net! :cry: :cry: :cry: Radyan: udzielam ci pozwolenia na traktowanie mojej postaci jak NPCa do czasu mojego powrotu (czyli do przyszłego piątku)! Żegnajcie (na tydzień)!!! :cry: :cry: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No widze że spór jest zacięty, ale ja stane po stronie Strangera, jak miał być tydzień to bedzie tydzień.

Chyba po mojej stronie, Yager :) . Z dalszej części Twojego postu wynika, że jesteś za tym, aby to k0nrad dokończył fabułę Strangera (tak jak ja Cardiego - :wink: ). Coś Ci się pomyliło.

To jak będzie z tym Strangerem? Decydujcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ludzie! Peace, pax, pokój! Wyluzujcie trochę z tym MGowaniem. Każdy z was jeszcze będzie miał niejedną szansę na to.

I kolejna propozycja: połączenie na powrót druzyn. Teraz, gdy nie będzie Xana istnienie naszej druzyny staje pod znakiem zapytania. Myślę, że z powodzeniem możnaby znowu grać w jednej druzynie. Jeżeli zgadzacie się, to powiedzcie, to szybko zakończę sprawę Gaara i nastąpi scalenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - tłuszcza rzuciła się na MGowanie :wink: Żartuję oczywiście, bo takie coś jest potrzebne - w końcu nie można ciągle grać tak samo. Ale ja tu wpadłem na mały offtopic - choć nie do końca...

Tak sobie wspominam początki Sesji RPG i myślę o pierwszej sesji prowadzonej przez Feo. Niestety przepadła ona z winy jakiegoś nikczemnika. Ale tęsknie ciut do takiej formy, zwłaszcza, że nie mogę normalnie brać udziału w NS. Może jakiś śmiałek zdeycduję się przygotować coś takiego na następny tydzień? Ja nie mam zbytnio czasu na przygotowania ( trzy koła w przyszłym tygodniu ), ale z miłą chęcią pogram. Skoro się tak palicie do MG na NS może ktoś chętny się znajdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Hehe - tłuszcza rzuciła się na MGowanie :wink: Żartuję oczywiście, bo takie coś jest potrzebne - w końcu nie można ciągle grać tak samo. Ale ja tu wpadłem na mały offtopic - choć nie do końca...

Tak sobie wspominam początki Sesji RPG i myślę o pierwszej sesji prowadzonej przez Feo. Niestety przepadła ona z winy jakiegoś nikczemnika. Ale tęsknie ciut do takiej formy, zwłaszcza, że nie mogę normalnie brać udziału w NS. Może jakiś śmiałek zdeycduję się przygotować coś takiego na następny tydzień? Ja nie mam zbytnio czasu na przygotowania ( trzy koła w przyszłym tygodniu ), ale z miłą chęcią pogram. Skoro się tak palicie do MG na NS może ktoś chętny się znajdzie...

Hehe, jakbyś luknął na ustalamy termin i ludzi to zauważyłbyś, że reklamowałem się już jako MG do sesji Diablo, Stranger - do ShadowKeepa. Niby Farfocel miał prowadzić Vampirka ale z nim się nie można dogadać :wink:.

Co do połączenia drużyn - proponuę, aby pozostały dwie drużyny, ale zrobić małą roszadę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiądz: Nic mi sie nie pomyliło, chodzi mi o to że Stranger powinien prowadzić do niedzieli (czy tam poniedziałku), a k0nrad p[owinien dalej prowadzic jego fabułe (Stranger chyba jej nie skonczy w 2-3 dni). Tzn zadnych skrotow fabuly. Niech bedzie tak jak sobie to zaplanowal Stranger (chyba ze k0nrad sam rozwine muśl o Magach) ale pod innym kierownictwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, ale nie tragicznie... Takie rotacje MG są potrzebne. Może wprowadzają nieco zamieszania, ale są doskonałym testem dla wszelakich zdolności przywódczo-opisowo-elokwencyjnych^^ Zdaję sobie sprawę, że tydzień to mało na przeprowadzenie własnego pomysłu, ale jak się nie ma co się lubi... A dwa tygodnie to już IMHO za dużo.

Na razie próbuję zapamiętać wątki z poszczególnych tygodniowych pod-sesji. A kiedy ponownie wejdę na stanowisko, postaram się je zebrać do kupy i wreszcie zakończyć całą fabułę pokazowąbitwą na pomidory i karpie w oleju :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Xiądz: Nic mi sie nie pomyliło, chodzi mi o to że Stranger powinien prowadzić do niedzieli (czy tam poniedziałku), a k0nrad p[owinien dalej prowadzic jego fabułe (Stranger chyba jej nie skonczy w 2-3 dni). Tzn zadnych skrotow fabuly. Niech bedzie tak jak sobie to zaplanowal Stranger (chyba ze k0nrad sam rozwine muśl o Magach) ale pod innym kierownictwem.

NIc mnie nie obchodzi fabuła Stranger! Ja też swojej nie dokończyłem, a jego jest conajmniej nudna jak flaki z olejem.

Radyan, jak rozumiem w twoim teamie są jeszcze miejsca? Jeśli tak to się przenoszę, bo z naszą drużyną zaczyna się za dużo dymu robić. To nie ma sensu. MG zmieniają się co tyg., bezprawie i wogule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xsiądz zaczynasz nudzić jak ja. Przecież tego nie da sie wytrzymać. A do tego zabierasz mi chleb. Zapamiętaj sobie ta ja jestem Mr.Wie-wszystko-ale-jak-przyjdzie-co-do-czego-no-siedzi-cicho

A co do nudnej fabuły Starngera to przynajmniej ją ma, ja w twoim prowadzeniu niczego takiego sie nie doczekałem (może dlatego że Niewyraźny wszystko ci spartolił ale to i tak twoja wina) :twisted:

A pozatym moze k0nrad by sie wypowiedział czy woli dalej prowadzic to co zaczol Stranger czy zaczac od poczatku cos calkiem innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ufff... chyba uda mi sie skonczyc fabule w sobote (!). Szkoda tylko ze mocno okrojona, ale coz zbyt ambitna nie jest i moze kiedys ktos do niej wroci... ewentualnie k0nrad bedzie kontynuowal, jezeli spodoba mu sie motyw z wampirami.

Aha, "jeszcze tej nocy" oznaczalo nie TEJ nocy w naszym czasie. Ta noc jescze bedzie kontynuowana jutro, wiec prosze bez zadnych postow "Gdy nastaje ranek, XXX poleruje swoj orez i..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jakbyś luknął na ustalamy termin i ludzi to zauważyłbyś, że reklamowałem się już jako MG do sesji Diablo, Stranger - do ShadowKeepa. Niby Farfocel miał prowadzić Vampirka ale z nim się nie można dogadać :wink:

Aaa... No racja. Wpierw powinienem tam zajrzeć, ale czemprędzej lecę to naprawić :wink: No i zapraszam wszystkich chętnych :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...