Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

NieEeEEee @_@ Nie wolno sobie samemu odnajdować rzeczy - tzn. wolno, ale znowu MG wolno stwierdzić w takim przypadku, że przedmiot jest przeklęty i wywołuje rozwolnienie. Zdjęcie klątwy kosztuje 30mln woolongów albo wyprawę w Góry Zatwardziałe^^

Różnica między D&D2 a D&D3? BG1 i 2 oparte są na drugim, gdy NWN jest już na trójce^^ Jeżeli nie wiesz nic o tych grach, zapytaj jeszcze raz :D

Brethil! Come alive with p**** generation!^^ C.K. Dezerterzy :D

Cardi - też uważam, że powinno być kilka tematów "NS-owych", każdy dla innej grupy (właśnie z powyższego powodu). Wiem, że zachodzi problem w sytuacji, gdy ktoś chciałby zmienić grupę, ale to chyba dałoby się jakoś rozwiązać (i tak nie wiem, czy każdy czyta, co się dzieje gdzieindziej )
No tak, ale przez większą część czasu wystarczała jedna sesja. Na razie nie ma jeszcze wielkiego zamieszania. Poza tym pomyśl co by się stało gdyby nagle paru ludzi przestałoby pisać - jeden z wątków leżałby odłogiem, a Qnik czuwa^^ Niestety, jako moderatorzy odpowiadamy przed adminami, a oni życzą sobie, by nieużywane wątki były kasowane.
Poza tym - czy nie macie wątów, gdybym w NS-ie wpisał jakiegoś swojego posta? Ofkoz nie zaburzającego w żaden (no p.r.a.w.i.e. żaden ) sposób przebiegu rozgrywki
Mielibyśmy wąty gdybyś go NIE napisał! Wal! :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No to wlasnie tak napisalem, i nie bardzo mi pasuje co robi 666. Ja tu grzeczny jestesm i picu z tego mam a on sobie amulet na rozwolnienie znajduje, JA PROTESTUJE!!!

A co do D&D to BG i ID znam ale w NWN nie grałem wiec pytam jesze raz!

Czym sie rozni 3ed od 2ed D&D??

Jak tego jest duzo to slijcie na maila. Plizzzzz [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brethil! Come alive with p**** generation!^^ C.K. Dezerterzy :D

Mielibyśmy wąty gdybyś go NIE napisał! Wal! :D

Wreszcie jakaś porządna zachęta!

A co do Brethila to smutno nam bez jego piosenek

Obyś jeszcze do nas wrócił.

Life is hard i tak NAPRAWDĘ to mogę wrócić pewnie dopiero na jakąś dużą przerwę w zajęciach (no nie wiem, najbliższa to grudzień, ale jak na Sylwka wyjadę "za gromnicę" :wink: to pewnie też nie. A ferie zimowe odpadają, bo przy sprzyjającym terminarzu(czytaj: zdaniu wszystkich egzaminów w pierwszym podejściu :D ) będę ich miał max. tydzień :cry: (niestety, ale poza urokami, które tak opiewa Qbuś, życie 100udęckie ma też nieco ciemnych stron...).

Aaaaa, Brethil, juz pamietam twoja postac!! Ty byles, ups sorx, jestes tym kaplanem ktoremu liscik spadl z nieba ze niby wrociles do swojej ukochanej! Wielkie dzienx że zwolniłeś posadę młodszym (tzn. mnie)

Brawo za pamięć! Jednak widać, że młodyś chłopie, bo wszelkie płyny nie wyżarły jeszcze twego mózgu. (Wiecie o tym, że pięćdziesiątka wódki, to śmierć ok.50000 komórek w mózgu???) Ale nie zwolniłem wcale ci miejsca, tylko tak jakoś się złożyło, że mój kapłan poczuł powołanie :wink: do życia rodzinnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zamiast osobnych wątów do NS, mogłyby (ponownie) wystąpić kolory! Powiedzmy, team Radyana kolor niebieski (jeśli moja propozycja się przyjmie, rezerwuję dla tego teamu niebieski kolor [chyba że inni członkowie drużyny zaprotestują]), Strangera zielony itd. Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Obu drużyn naraz? Ja? ABSOLUTE POWER? :twisted: JESTEM ZA! :twisted:

Eh, napisze cos kolo 19... mialem cos napisane juz o 14, konkretnie cos chyba na niecale dwie kartki A4... i h... invalid_session, for przestalo dzialac i wykasowalo mi text... no omal sie nie załamałem, chciałem całe to forum w cholere rzucić, bo nie tylko miałem frenzy (super-wene) ale dodatkowo pisalem to niecale 30 minut... szlag mnie trafia jak o tym pomyśle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No ale co dadzą kolory, chyba że Ci chodzi o to, żeby np. Stranger był MG obu drużyn.

Nie jest to za dobry pomysł, szczególnie ze Cardi myśli już o zrobieniu trzeciej drużyny. Jeśli chodzi o kolory to jest genialny pomysł i jestem jak najbardziej za.

mialem cos napisane juz o 14, konkretnie cos chyba na niecale dwie kartki A4... i h... invalid_session, for przestalo dzialac i wykasowalo mi text... no omal sie nie załamałem, chciałem całe to forum w cholere rzucić, bo nie tylko miałem frenzy (super-wene) ale dodatkowo pisalem to niecale 30 minut... szlag mnie trafia jak o tym pomyśle...

Ojej, bidulek :lol: . Ja tam już się nauczyłem (na własnych doświadczeniach - trzykrotnie wykasowany tekst na 2 a4) że takie posty trzeba pierwiej w Wordzie pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ok - odtąd stosujemy kolory. Mój team ma kolor niebieski jak proponował Xan. Dla drugiej drużyny niech wybierze MG. Acha, pamiętaj Stranger, żeby fragment textu odnoszący się do mojej grupy pisać na niebiesko, a fragment do Twjej tym drugim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stranger widze że ty coś tam nieźle kombinujesz, ale na razie robisz dokładnie to samo co Xiądz tylko w mniejszym stopniu. Piszesz wielkie posty klimatycznie opisujace wszystko - no to super ale na razie nie mamy zbytnio nic do roboty (chociaż u ciebie wynika to z zaistniałej sytuacji a u Xiędza... przemilcze to), chociaż w porównaniu z Xiędzem to i tak jest dobrze. Pare poprawek i twoje eMGieowanie bedzie jednym z lepszych.

A co do mojej postaci no to sie chyba jednak nie pobawie jako wiewióropająk.

PS.JA jestem Yager, moja postać Artorius - zapamiętaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
(chociaż u ciebie wynika to z zaistniałej sytuacji a u Xiędza... przemilcze to)

CO?!?!?! Nie wiem czy zauważyłeś, ale specjalnie napisałem ostatniego posta, żeby Stranger nie musiał kończyć mojej fabuły, czego niestety ja nie dostałem od Cardiego. Między innymi dlatego też nie mogłem dokończyć swojego wątku. Pozatym Stranger ma łatwiej, bo jest drugi i wszelakie uwagi na temat mojego MG-owania nie zostały mi powiedziane wcześniej i on może teraz wziąść to pod uwagę podczas swojego MG-owania.

Klimatyczne? - hmmmm... zastanawiające... :)

P.S Ja Ci dam Raithena, Anga... Stranger :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ni chodzi mi o walke tylko o całokształy. Najbardziek mnie wpieniła ta twoja walko z jeżem. Ty sobie wlaczysz a my sobie stoimy, nic nie moglismy pisac, wlaczyc sie , po prostu NIC.

A co do opisow to po porostu obydwaj fajnie opisujecie otoczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Spokojnie, fabule opracowalem tak abyscie mieli swobode- to jest, jak by to ujac, wstep i jestescie przypadkowymi swiadkami czegos wiekszego. A z Głównym Wątkiem będziecie mieć do czynienia tak cczy inaczej, ale jak go roziwążecie- wasza sprawa.

Ang...

Oo masz szczęście że nie dokończyłeś bo inaczej przestałbym jako MG być bezstronny :twisted: I co masz do Raithena? Twoja stara xywka, czemu ci sie teraz nie podoba :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Oo masz szczęście że nie dokończyłeś bo inaczej przestałbym jako MG być bezstronny I co masz do Raithena? Twoja stara xywka, czemu ci sie teraz nie podoba

Nie zadzieraj, dobrze Ci radzę :) .

Stranger, czy ty oby na pewno czytałeś CAŁEGO mojego posta na NS?!?! Jakbyś zauważył to pisałem tam o przemianie w rządną krwi bestie za pomocą Beelzebuba. Specjalnie nie kończyłem, czy mi się udaje, czy też nie, żebyś ty o tym zadecydował. Jednak ty postanowiłeś to olać. Cudownie stary, po prostu pięknie.

Ja też zgłaszam skargę - w poście nie ma ani słowa co się dzieje z Niewyraźnym... Chyba, że Stranger pisał tego posta wcześniej i go po prostu wkleił.^^

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Stranger widze że ty coś tam nieźle kombinujesz, ale na razie robisz dokładnie to samo co Xiądz tylko w mniejszym stopniu. Piszesz wielkie posty klimatycznie opisujace wszystko - no to super ale na razie nie mamy zbytnio nic do roboty.

No właśnie stranghter pisz co karzda osoba robi bo np w ostatnim poscie napisałeś co robi połowa drużyny a o mojej postaci to prawie nic :evil:

PS.Glazurus to moja posać :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, coś ty się taki roszczeniowy ostatnio zrobił, Księdzu? Nie powiesz mi chyba, że forum to twoja jedyna rozrywka? :roll: Spokojnie, nie popędzaj Strangera, on też jest nowy jako MG a podsumowanie zrobimy dopiero pod koniec tygodnia. Tymczasem daj człowiekowi pisać jak chce i kiedy chce. Tobie też do rozgrywki się nie wtrącaliśmy.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiądz i ty sie takimi rzeczami przejmujesz, ty mi swoim ostatnim postem tak zepsules koncepcje ze nie wiem, ale jakbym sie mail za kazdym razem przejmowac ze ktos mi cos zepsuje, MG nie odpowie, to bym nie piał tyklo siedział w zakładzie dla obłąkanych.

Na nastepną walke to sobie chyba siąde bo onufry wszystkich rozwali. Przecież każdy może unikąć ciosów szybkiego, zwinnego, lekkiego, wygimnastykowanego araba-cyrkowca, no ale niemożliwa przecież jest ucieczka wielkiemu, ociężałemy, obolałemy, niezgrabnemu, wściekłamu, wolnemu ogrowi. Przecież to jest normala postać rzeczy. Chodzi mi o to że magowie bez trudu radzą sobie z Artoriusem i czterema gryfami (i to jakimi) a Glazurys wycina połowe w pień. Suuuuper.

PS. Może Glazurus bedzie osobną drużyną, przecież on jest najmądrzejszy, najsilniejszy, najpotężniejszy, żądzi całym światem i wogóle jest naj naj naj. A my moglibyśmy w końcu sami powalczyć.

PS2.Prosze o jakieś słabe strony ogra albo Artorius zamieni sie w różowego flaminga-zabójce-maga-wojownika-złodzieja-kapłana-wyjadacza pasztetów-barda itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli, bo chyba nie rozumiem.

Chodzi ci o Ns, czy o poligon?

Jeżeli o NS, to MG powinien zadbać, żeby każdy z członków drużyny mógł się wykazać i dawać mu odpowiednich przeciwników (patrz na moją drużynę ;)) a serio, to jak masz w druzynie mistrza szpady powinieneś stworzyć mu możliwość walki z innym mistrzem szermierki, który byłby dla niego takim samym wyzwaniem jak dla wątłego złodzieja jakiś mały, ale szybki potworek.

Jeśli chodzi o poligon, to od oceniania walki są sędziowie, tak że nie martw się - walka będzie sprawiedliwa, bo pod uwagę bierze się pomysł, a nie skutek (bo wymyśleć jakiś unik wcale nie jest trudno - gorzej wymyślić taki atak, żeby przeciwnik już nie wymyslił niczego sensownego aby ten atak odeprzeć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienapisałem że kosze wszystkich :D napisałem że kosze po 1,2 magów itak po chwili znikłem w lesie wiec meilisci czas pozatym sam widziałes ze taka fikuśna błyskawica położyłą mojego naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj ogra :lol:

PS. Yager skoro móisz o moim ogrze naj naj naj to moze bym go nazwał Jezus :D:D pozatym mam pingle a czary to raz na dzień (góra 2) urzywam bo aż tak poteżny neijestem:P:P

PS1. No wsumei ten flaming to pasował by ci byłby taki jak ty :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ehh, coś ty się taki roszczeniowy ostatnio zrobił, Księdzu?

Eh, to prawda, tak samo mam w szkole. teraz dosłownie każdy mnie wkurza, nawet moi starzy :) . Nie wiem czemu tak, ale po prostu byle co mnie wnerwia. W sumie kiedyś klasa, którą lubiłem, została przeze mnie znienawidzona. Może zły wpływ Strangera? :wink:

Nie powiesz mi chyba, że forum to twoja jedyna rozrywka?

Niestety chwilowo tak. Dosłwonie nie mam w co grać. W Pool of Radiance zaciąłem się, w Morrowndzie stałem się ofiarą strasznego błędu a Europa Universalis mi się przeżarła i jest już dla mnie za prosta (na najtrudniejszym poziomie i agresywności wrogów ustawionej na "wściekły" po pół godziny małym księstwem zdobyam pół europy :) ). No i co tu robić?

Spokojnie, nie popędzaj Strangera, on też jest nowy jako MG a podsumowanie zrobimy dopiero pod koniec tygodnia. Tymczasem daj człowiekowi pisać jak chce i kiedy chce. Tobie też do rozgrywki się nie wtrącaliśmy.^^

Czemu nie? Jak ja MG-owałem to na forku prawie cały czas byłem i z zapartym stolcem czekałem na posty graczy. A on się prawie wogule nie przejmuje.

No właśnie, NIE WTRĄCALIŚCIE mi się. Tylko Yager na początku. I to było tyle. A jego cały czas się naprowadza :)

Ja też byłem nowy jako MG, i co z tego? :wink:

Xiądz i ty sie takimi rzeczami przejmujesz, ty mi swoim ostatnim postem tak zepsules koncepcje ze nie wiem, ale jakbym sie mail za kazdym razem przejmowac ze ktos mi cos zepsuje, MG nie odpowie, to bym nie piał tyklo siedział w zakładzie dla obłąkanych.

Którym postem? Przecież i tak napisałeś co chciałeś i niezgodnie z moją koncepcją.

Mam propozycję - niech Yager poMGuje. Bo na razie się wymądrza, ochrzania wszystkich w około a sam mało robi.

Na nastepną walke to sobie chyba siąde bo onufry wszystkich rozwali. Przecież każdy może unikąć ciosów szybkiego, zwinnego, lekkiego, wygimnastykowanego araba-cyrkowca, no ale niemożliwa przecież jest ucieczka wielkiemu, ociężałemy, obolałemy, niezgrabnemu, wściekłamu, wolnemu ogrowi. Przecież to jest normala postać rzeczy. Chodzi mi o to że magowie bez trudu radzą sobie z Artoriusem i czterema gryfami (i to jakimi) a Glazurys wycina połowe w pień. Suuuuper.

Cośty się nagle tego Glazarusa czepił? Z tego co wiem o jego walce Stranger nawet nie wspomniał, dlatego też są to tylko twoje domysły.

PS. Może Glazurus bedzie osobną drużyną, przecież on jest najmądrzejszy, najsilniejszy, najpotężniejszy, żądzi całym światem i wogóle jest naj naj naj. A my moglibyśmy w końcu sami powalczyć.

PS2.Prosze o jakieś słabe strony ogra albo Artorius zamieni sie w różowego flaminga-zabójce-maga-wojownika-złodzieja-kapłana-wyjadacza pasztetów-barda itp. itd.

Nie widzę przeszkód, znajdzie sę chętnych do grania z nim i chętnego MG. Jest LUZIK.

Panowie, może skończymy się wreszcie kłócić? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wystarczy dostać szlaban na 3 dni i już się człowiek nuie może w niczym połapać ;). Stranger!! Błagam!! Mniej klimatu, więcej konkretów!! Jak widzę taką krowę na cały ekran 17'' (w 1024*768) to mi się odechciewa czytać... no i nie przeczytalem :P. Pisz nawet 3 linijki, ale na maxa treściwe i konkretne! Rozumiem, że trwa jakaś walka z Czarnymi Magami... dobra, Kłopot już rzuca się w wir walki ^^.

Brethil - Big thnx za Kijek!!!

Yager - i tak ci gwizdnę ten dywan ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Hmm wystarczy dostać szlaban na 3 dni i już się człowiek nuie może w niczym połapać ;). Stranger!! Błagam!! Mniej klimatu, więcej konkretów!! Jak widzę taką krowę na cały ekran 17'' (w 1024*768) to mi się odechciewa czytać... no i nie przeczytalem :P. Pisz nawet 3 linijki, ale na maxa treściwe i konkretne! Rozumiem, że trwa jakaś walka z Czarnymi Magami... dobra, Kłopot już rzuca się w wir walki ^^.

? Długie posty są genialne! Stary, przecież w porządnych sesjach chodzi o wypasiony klimat. Gdyby tak jak ty myśleli autorzy książek, ich dział miałyby po 12 stron!!! Czemu nie chce Ci się czytać? Ja to robię z dziką chęcią, szczególnie, gdy ktoś piszę fajnie o sensownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's not about this, Ksiądz - ja lubię czytać i czytam praktycznie non-stop.

Ale NS to nie jest zwyczajna sesja, a poza tym jak masz 30 min dziennie przy kompie, to wolisz czytać konkrety, hę? Na zwykłej sesji "live" klimat to IMO najważniejsza rzecz, ale inaczej czyta się takie krowy przy braku czasu, inaczej słucha z ust MG, a jeszcze inaczej czyta z książki...

Tak więc mój zarzut wynika jeno z braku czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...