Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Radyan:

Już wcześniej zadałem ci to pytanie ale mogo umknąć twej uwadze. Co się stanie z przysługą jaką Artorius miał oddać magowi za zwiększenie mocy kryształu. Po usilnych nampwach poszedłem za drużuną Cardiego (na NS jest rozejm co??) (hehe i chwała mi za to że się zgodziłem) i teraz nie mam dostępu do Gaarowych części ciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

rozumeim że stronka neidziałała przez 2dni i dopiero co 3godz działa ale sprzydało by sie nadrobic ten stracony czas więc myśle cardi że wstaneisz z samego rana i napiszesz coś ciekawego 8) tosamo do reszty druzyny ruszać sie juz stronka działa juz aż 3godz!!!!! :lol: :lol: :lol:

Z reguły dopisuję nowy ciąg, gdy padną trzy posty do gry, albo stanie się coś przewracającego akcję do góry nogami... Czekam jeszcze aż Yager i K0nrad dorzucąswoje trzy grosze

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatnio forum znów płata poważne figle... Przy NS nie jest to zabójcze, ale przy sesjach potrafiło doprowadzić do kiełkowania pyrów i samoczynnego zapłonu :wink: Ale całe szczęście jakoś się trzymacie 8)

Ja sobie w sobotę byłem na koncercie KULTu w Bydgoszczy. Ech... Jak ja kocham te koncerty. Polecam każdemu październikową trasę. A na uniwerku powoli zaczyna się jatka. Będzie ostro chłopcy, oj będzie.

Trzymajcie się ciepło i poręczy :!: Niech lemur będzie z Wami :!:

"Wolność! Po co Wam wolność? Macie filmy fantastyczne."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yager - rzeczywiście to pytanie musiało mi umknąć, ale nie powinieneś się martwić, bo przecież powiedziałeś o tym drużynie i Carghul może zrobić to za ciebie. A jak nie to powalczycie jeszcze z magiem i już. Poza tym coś mi się zdaje, że zanim moja drużyna rozwali Gaara, wy pokonacie 50 agentów, bo coś mało postów ostatnio przybywa (i to nie tylko z winy forum niestety...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi:

Sądziłem że coś się stanie po tym jak szkielety otworzyły drzwi do wychodka. Ale ty wiedz lepiej....

Co do wykrzykników to... TY NIE MASZ SIE CZEGO CZEPIAĆ CO??????!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol: :) :twisted:

PS. moim zdaniem posty ktore nic nie wnosza do rozgrywki sa niepotrzebne wiec onufry jak nie masz co napisac to nie pisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykrzykników to... TY NIE MASZ SIE CZEGO CZEPIAĆ CO??????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie, bo to wygląda nieestetycznie - powiedzmy sobie szczerze - czy trzy nie oddadzą tego tak samo dobrze jak piętnaście? Więc ładnie proszę: przestań.
PS. moim zdaniem posty ktore nic nie wnosza do rozgrywki sa niepotrzebne wiec onufry jak nie masz co napisac to nie pisz
True... *Nakazuję* przeczytanie regulaminu... I to się odnosi do wszystkich - czytajcie go raz na tydzień, żeby się nie zapominać. :D
A na uniwerku powoli zaczyna się jatka. Będzie ostro chłopcy, oj będzie.
Chodzi o to, czego się uczycie, czy o to co robicie w uikendy? :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Do drużyny wprowadził się (wyraźnie za zgodą Cardiego) nowy zawodnik ;) - Ksiądz666 (niezła xywka :P), grający krasnoludem (nie pamiętam imienia :()-magiem ;). Proszę uprzejmie Księdza666 o zapostowanie w ninejszym wątku karty postaci - historię możesz opowiedzieć na NS. Koniec komunikatu ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że jest nowy. I zastosował się do regulaminu. Ale Cardi jak już kogoś wprowadzasz to może jakieś info albo coś. Jaby xiadz nic nie napisal to bysmy mysleli ze ci odbilo i ze jakiego NPC dales (ktorego nie mozna rozwalic)

PS. Czekam na karte postaci krasnoluda

PS2. To chyba pierwszy krasnal w teamie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z takim apelem. Co się dzieje z drużyną CArghula?! Tylko jeden Stranger pisze, a Xan, Wolv to gdzie? No chyba, że ich nie ma, to wtedy git, ale postarajcie się trochę częściej udzielać, bo sesja stanie w miejscu, a odpowiadanie na posty jednej osoby jest trochę ciężkie i nie fair wobec innych. Jeżeli macie jakieś problemy z dostępem do kompa/netu, lub doskwiera wam brak czasu to powiedzcie, bo może trzeba będzie znów połączyć drużyny, gdyż nie ma sensu, żebym prowadził tylko dla 1 osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Chciałbym poruszyć pewien nurtujący temat. Dlaczego fabuła NS idzie tak ospale, tzn. dlaczego tak mało osób pisze i w tak dużych odstępach czasu? Fajnie by było, gdyby np. mistrz gry posuwał fabułę do przodu ok. trzy razy dziennie, a nie tak jak dziś, tylko raz. Z drużyny Cardiego póki co napisałem tylko ja. Z drużyny Radyana napisał tylko póki co Stranger. Co jest panowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na sesji jest ograniczenie - 2 posty dziennie. Nie tyczy się to MG. Poza tym szkoła robi swoje.

A, i cieszę się, że Xan jednak pisze. Coś się za bardzo pospieszyłem w ocenie. Sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Po prostu na sesji jest ograniczenie - 2 posty dziennie. Nie tyczy się to MG. Poza tym szkoła robi swoje. quote]

No dobrze, le gdyby rzeczywiście NS dziłało tak prężnie jak mówię, Cardi, jako jeden z MG mógłby dokonać małej zmainki z liczby dwa na trz... hehehehe... I? Stało by się coś komuś? Specjalne jednostki CDA zgładziłyby nas za zdradę pisma? Pozatym póki co mało osób korzysta nawet z tych 2 postów.

Szkoła powiadasz? No dobra, powiedz mi, co robisz po przyjściu ze szkoły. Zapewne włączasz kompa pod pretekstem, że zmęczony jesteś. Piszesz posta. Odrabiasz lekcje. Co robisz wieczorem? Włączasz kompa. Piszesz posta. wyłączasz forum, grasz. Za godzinę piszesz następnego posta. Nie piękne byłoby NS, gdyby każdy tak robił? Zapewniam Cię, że byłoby o wiele ciekawiej. Nie mówię, żeby zrobić z NS pole do popisu dla statsiarzy, tylko najzwyczajniej w świecie przyśpieszyć tempo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi(nale) mam małe pytanko czy wyjdziemy jeszcze z tych tuneli bo chciałbym znależ się na powierzchni i zaprezętować moc OGRA w walce z bronią i w walce wręcz

KIEDYŚ wyjdziemy. Nie pytaj się, ja robię fabułę na poczekaniu. A jeszcze czeka was przeprawa z błaznem... Zaraz... Kim ty w końcu grasz, bo ja ciągle myślę, żeś ty łorkiem!@_@

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że jest nowy. I zastosował się do regulaminu. Ale Cardi jak już kogoś wprowadzasz to może jakieś info albo coś. Jaby xiadz nic nie napisal to bysmy mysleli ze ci odbilo i ze jakiego NPC dales (ktorego nie mozna rozwalic)
No faktycznie, jakoś tak z biegu go wprowadziłem i zapomniałem zostawić notkę. Następnym razem to zrobię.
PS2. To chyba pierwszy krasnal w teamie
Będziecie się na mniejszym od siebie wyżywać? :twisted:
Hmm. Do drużyny wprowadził się (wyraźnie za zgodą Cardiego) nowy zawodnik - Ksiądz666 (niezła xywka ), grający krasnoludem (nie pamiętam imienia )-magiem . Proszę uprzejmie Księdza666 o zapostowanie w ninejszym wątku karty postaci - historię możesz opowiedzieć na NS. Koniec komunikatu
Przychylam się do prośby. :) Mógłym sam zapostować jego info, ale niech to zrobi sam - kto wie, co tam jeszcze pozmieniał. Czyli historia+jakieś umowne umiejętności.
Szkoła powiadasz? No dobra, powiedz mi, co robisz po przyjściu ze szkoły. Zapewne włączasz kompa pod pretekstem, że zmęczony jesteś. Piszesz posta. Odrabiasz lekcje. Co robisz wieczorem? Włączasz kompa. Piszesz posta. wyłączasz forum, grasz. Za godzinę piszesz następnego posta. Nie piękne byłoby NS, gdyby każdy tak robił? Zapewniam Cię, że byłoby o wiele ciekawiej. Nie mówię, żeby zrobić z NS pole do popisu dla statsiarzy, tylko najzwyczajniej w świecie przyśpieszyć tempo.
Tempo NS nie jest zawrotne i raczej nie będzie, bo ci którzy nie grają regularnie już zupełnie by się pogubili. I tak się gubią, ale na razie w strefach umiarkowanych.

Zauważ też, że nie każdy siedzi dziennie po 8h :wink: Ja wpadam na forum nie więcej niż 2 razy dziennie i nie mam zamiaru robić tego częściej. A posty stawiam tak często jak się da. Czyli, gdy forum działa i wpisze się 2-3 ludzi. Spox, dotychczas taki sposób zdawał egzamin - przywykniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

xxxxx Cardi! Kiedy wreszcie dasz mi tę zbroję płytową wykonaną z rudy i flamberg z obsidianu! Poza tym kiedy wreszcie zostanę tym władcą całej krainy! :) (oczywiście to był żart, nie bierz sobie tego do serca).

Pozatym mógłbyś mi Cardi powiedzieć kto jest w naszej drużynie, bo się troszkę "gubię"

No problem, ale kolejna prośba - plizz, bez rzucania kurnami czy shitami bez konieczności, tu ma być qlturka, żeby inni widzieli jak to u nas cywilizowane osoby się wypowiadają. A u nas w teamie (prócz ciebie) są następujące osoby: k0nrad(Kłopot), Yager(Artorius), onufry(Glazurus), Satanas(Xaradas) i tymczasowo offline Pan Feanor(Rahjborn).

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałoby się krótki opis tych postaci, a więc:

k0nrad-Kłopot-niziołek-złodziej

ja-Artorius-człowiek-wojownik(a moze szlachcic)-arab-byly potenetat w wydobywaniu ropy

onufry-Glazurus-ogr-wojownik??-nosi binokle

Pan Feanor-dziwne imie-czarny smok(czarny niziolek(pluszowy dinozaur))

Santanas-jakos na X-nekromanta

PS.Onufry, znowu nic nie wnoszacy post, (lubuje sie w regulaminach i wytykaniu bledow-cudzych bledow)

PS2.666 chcesz by bylo wiecej postow i powstaja takie jak onufrego, lepiej poczekac i zobaczyc cos sesownego

PS3.Cardi nie czekaj az wszyscy napisza po poscie bo wtedy wychodzi cos takiegotzn. co? :shock: Dżizas, mątwa hebrydzka! :mrgreen:

PS4.Ja caly czas mowie o poscie onufrego

PS5.Jak ja to lubie robic :twisted:

PS6. I uwielbiasz pisać peesy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardi(nale) jestem OGREM!!! który jest inteligętny i nie nosi binokli (główni powtarzam to dla pewnego bezmuzgusa Yagera)

PS:Yager widzę że ci się nudzi wiec mam prośbę wypchaj się

Ps1: Yager to że post nie tyczy się ciebie to nie znaczy ze niepotrzebny.

no wtłucz sobie to do łba Pulpecie(Yager) NIE NOSZE BINOKLI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No teraz już przesadziliście - obaj. Dosyć tego obrzucania się wyzwiskami, choćby to było dla żartu. Możecie to sobie porobić na GG, ale nie tu. Następne posty tego typu lecą do kosza - no i Glazurus będzie nosił binokle mądrości, bo pomysł mi się spodobał i już mam do niego dopisanego sub-questa :wink:

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie widzę, że dyskusja wre jak nigdy. Niedługo się okaże, że gracze więcej czasu spędzają tu, a nie na NS...

I uwaga do posta Yagera - postać Pana_Feanora to Rhajbohrn, a Satanasa Xaradas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi:

Ja tu nikogo nie wyzywam, tylko onufry. Ja po prostu mu zwracam uwage zeby nie pisal niepotrzebnych postow.

Np. jego ostatni post w NS. Nic nie wnosi, a ja onufrego znam i wiem ze po prostu chcial sie popisac tym ze jego OGR ZNA MAGIĘ!!!

Raz mu zwrocilem uwage, i ty sie ze mna zgodziles. Drugi raz to zrobil to tez mu zwrocilem uwage a on zaczal mnie wyzywac. Wiec o co pretensje do mnie.

Radyan:Sorka ale te imiona sa jak dla mnie zbyt skomplikowane do zapamietania :D moze kiedys je zapamietam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś streścić, co się działo w ciągu ostatniego tygodnia (tak mniej więcej od początku pojedynku z dyrektorem w jednej drużynie i od początku działań drugiej grupy we wiosce)? Forum mi tak wolno chodzi, że nic tylko płakać. A ja nie chcę czasu tracić teraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...