Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Radyan: To zależ. Jeżeli masz pomysł do samego agenta, to zaczekałbym z przejęciem aż do rozwalenia obu wrogów.

Jeśli miałbym przejąć jak stoi, to doprowadzę do końca sprawę z agentem, wy tymczasem załatwicie Gaara i będzie po strachu. Następnie po prostu oddam ci przygodę w ręce, a ty już zdecydujesz co robić dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Radyan:

Dwa pytania:

1.Czy wprowadzenie zagadek do NS ma jakis zwiazek z moim mailem co do questa??

2. Czy odp jest bardzo zwariowana (stopnie: logiczna-pokrecona ale logiczna-popieprzona ale zgadza sie z trescia zagadki-a la Mr Jedi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal: no to przejmij teraz. Ty pokierujesz sprawą agenta, ja Gaara.

Yager: po pierwsze - ma, chciałem zobaczyć, czy druzynie spodoba się pomysł na wprowadzenie zagadek

po drugie: odpowiedź jest bardzo logiczna i całkowicie normalna (dla mnie;))

k0nrad: skoro zagadka jest taka prosta, to dlaczego jej jeszcze nikt nie odgadł, hę?

the_Stranger: powtarzam jeszcze raz. Czytaj posty! Jak to nie popycham akcji do przodu? Czy ty wiesz, co w ogóle dzieje się na NS? I nie wypisuj, proszę cię, więcej takich postów, bo są one bezsensowne. Jaki las? Jakie wilkołaki? Czy ty wiesz w ogóle, że aby dotrzeć do Gaara trzeba przejść najpierw pustynię, potem podgórskie jaskinie i dopiero dotrzesz do celu? Prosiłem już, i nie tylko ja, żeby nie pisać w trybie dokonanym. Widzę, że nie rozumiesz, albo nie chcesz tego zrozumieć. Proszę więc jeszcze raz, tym razem ostatni: jeżeli mas jakieś wątpliwości co do sposobu prowadzenia, to pisz to w Dyskusjach... albo mi prywatnie na mail/gg. Teraz będę zmuszony prosić Cardiego, żeby Twój post usunął, bo wprowadza on takie zamieszanie, że już całkiem nie wiadomo o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyan: Zagadki nikt nie odgadł, bo zmieniłeś rozwiązanie, jak się zorientowałeś, że za szybko zgadliśmy... :twisted: Naprawdę - nie mam pojęcia, co to jest :|.

Całkiem ciekawie zapowiada się część Carghula - zaczynam żałować, że Kłopot poszedł z Ghostem ;). Citt Rin i Kari Mata żądzą!!! Ale chętnie przeczytalbym parę innych ciekawych imion... Book Uak???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że wymiękacie. Chcecie rozwiązanie, czy jeszcze będziecie zgadywać? I od razu mówię, że nie zmieniłem rozwiązania po waszych odpowiedziach. Wskazówka: najpierw wymyśliłem, co będzie odpowiedzią, a potem starałem sie do tego dorobic zagadkę. Może to wam cos pomoże? Jak nie to podam wam rozwiązanie.

I poczekajcie, do czasu jak poznacie innych członków plemienia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ja teraz chce dokończyć to co zaczołęm czyli wstąpienei do neverending sesji. a więc moja postać to:

Imię: Glazurus

Rasa: Ogr

Klasa: uczony-wojownik

Widzenie w ciemności

alchemia

lewitacja

Zielarstwo

leczenie

maczuga

wstrząs

łamanie drzew

broń ciężka/lekka

rozbrajanie

tarcza

botanika

identyfikacja przedmiotów(podstawy)

kupiectwo

miecz

magia ziemi

obsługa maszyn oblężniczych

łuk

percepcja

miotanie głazami

topór

sztylet(y)

nieuzbrojenie

OPIS:

ma 3m wzrostu jest zielony i ma czarne włosy ubrany jest w złoty chełm gladiatora, zbroje płytowa, rękawice wysadzane diamętami, sandały, złoty pas a na plecach ma plecak

HISTORIA:

lazurus pochodzi z lazurowego wybrzeża jego dom został spalony przez stado goblinów. Po starcie całeo dobytku został wędrowcą, podczas swoich wedrówek uczył sie zemiosła wojennego, zielarstwa i alchemi, magi nauczył sie od wiecznie pijanego maga po opanowaniu podstaw magi ziemi znalazł prace w filmie shrek lecz wyzucili go poniewarz mało pił niemiał wielkeigo nosa uszu jak trąbki i NIEBYŁ IDIOTĄ!!

dlatego wpisuje informacje o mojej postaci tu bo niewiem do jakeij druzyny moge dołaczyć (bo przecie podzieliliście sie na dwa team)więc niech ci co tworzą chistorie zdecydują

:):):):):):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za drugi wpisa ale chciałem jeszcze powiedziec ze to niejest śmeirdzacy ork i napewno jest bardziej wychowany nisz mały facecik w majtasach i turbanie cytat (..gdybym był twojego wzrostu to bym sie nieodzywał..) :D:D i jeszcze na marginesie teraz mam nowego proca i zasilacz bo sie obie te rzeczy spaliły :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadki... Cóż za miłe novum :wink: Całkiem ciekawy pomysł. Ja właśnie siedzę sobie w domku, bo w piątki nie mam zajęć :twisted: Plan mam nienajgorszy. Wracam w poniedziałek.

Cardi - stałki jeszcze nie szukałem, bo czasu mało. Ale będę się starał. Specjalnie dla Ciebie 8)

Stranger - słuchaj się Radyana, słuchaj. Bo inaczej zaczne myśleć co zrobić :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadki... Cóż za miłe novum Całkiem ciekawy pomysł. Ja właśnie siedzę sobie w domku, bo w piątki nie mam zajęć Plan mam nienajgorszy. Wracam w poniedziałek
Tjaa... Zwłaszcza, że nikt nie może wpaść na rozwiązanie i akcja stoi w miejscu :wink:
Cardi - stałki jeszcze nie szukałem, bo czasu mało. Ale będę się starał. Specjalnie dla Ciebie
For me? Sheesh, I'm at a loss of words... :D
Stranger - słuchaj się Radyana, słuchaj. Bo inaczej zaczne myśleć co zrobić
True... Znowu twój post okrutnie zamieszał i ponownie Radyan i ja doszliśmy do wniosku, że trzeba go usunąć. Chłopie, opanuj się!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz należeć do grupy Cardiego, to myślę, że nie ma sprawy. Pisałem już do niego w tej sprawie i pewnie juz niedługo bedziesz mógł brać udział w rozgrywce. Witamy!

A do grupy Ghosta: Hahaha, nie zgadliście! I co? Takie proste było? Chyba nie. Rozwiazanie zna Cardinal, który bedzie teraz prowadził waszą grupę. A ja mam satysfakcję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyan:

No to teraz masz tę swoją zboczoną satysfakcję że nie odgadneliśmy tej zagadki :D

No ale Cardi chyba postanowił ułatwić nam sprawe

Ps.Xan-ty chyba sie lubisz czepiać :D

Ps2. Onufry nasz superinteligentny orku :shock: (co ja powiedziałem???)

pochwal się swoją wiedzą i otwórz nam przejście!!!

Ps3.A tak wogóle po co my wchodzimy do tej jeskini????? :?

Ps4.Qbuś stara i oklepana zagadka chyba nie bo Radyan mówił że najpierw wymyślił odpowiedz a potem pytanie, więc pewnie tylko dzięki pomocy Cardiego to odgadniemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej. Zagadka niby prosta, a tu takie buty... Zresztą patrzcie do NS :D

Ps2. Onufry nasz superinteligentny orku (co ja powiedziałem???)

pochwal się swoją wiedzą i otwórz nam przejście!!!

Już nie trzeba... Ale mała prośba do onufrego - lepiej byłoby, gdybyś pisał używając znaków przestankowych i ogonków. W ten sposób *znacznie* łatwiej się czyta.
Ps3.A tak wogóle po co my wchodzimy do tej jeskini?????
Aby dokopać Smithowi i odzyskać od groma woolongów, minus napiwek oczywiście ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Hehe, miałem zamiar tu zajrzeć pare dni temu alejakoś ciągle mi wypadało z głowy...

Cardi, Radyan, reszta- jejciu, dobrze, przepraszam!! postaram sie poprawic (bo mi naprawde zalezy na bytnosci na NS... wierzcie lub nie). Po prostu w drużynia Radyana nic sie nie dzieje- Gimlett i Xanthos grają sobie w kości i nagle pojawia się dwóch gości na wielbłądach i chcą drużynę zabrać dokądś (do miasta perhaps?). No i jakoś nie widze postępów. Na razie cała akcja koncentruje sie na drużynie Ghosta... rządam równouprawnienia

PS. Ostatnio przeczytałem regulamin :P czy muszę wysłać do mg swoją karte postaci, czy jakoś się załapałem i jestem z tego zwolniony? (tzn przzylaczylem sie zanim powstał regulamin) i jeśli to pierwsze, to do ktorego mg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Stranger, cieszę się, że ci zależy więc staraj się trochę bardziej panować. A kartę wyślij do tego MG, u którego jesteś w drużynie.

Od razu informuję: jutro nie będę mógł odpowiadać na posty bo jadę na pielgrzymkę do CZęstochowy dla maturzystów i cały dzień nie bedzie mnie w domu. Spróbuję napisać coś rano, a potem niestety będzie mała przerwa. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie. Poza tym macie się teraz nad czym zastanwiać mam nadzieję, bo drużyna dostała co nieco do roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po prostu drużyna Radyana miała niejakie kłopoty kadrowe... Ale teraz wszystko powinno wrócić do normy. A akcja jest zmienna - nawet ta sesja to nie hack&slash na okrągło :) .

I bardzo się cieszę, że przeczytałeś regulamin :twisted: Naprawdę nie jestem ci niechętny, ale musisz pamiętać że póki co jesteś graczem, a jako taki musisz przestrzegać reguł. I nie, nie powinieneś już wysyłąć karty - w końcu już jesteś w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onufry - jeszcze raz mi taki numer wywiniesz... ciesz się, że nie jestem modkiem, bo twój post wyleciał by z forum z 2 prędkością kosmiczną! Mam nadzieję, że jakoś to załatwimy, ale.. BEWARE!!!

Oj, oj - bez osobistych wycieczek proszę... Mówi się trudno i gra dalej.

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he

k0nrad gdyby wszystkie niziołki były takie odważne świat bylby lepszy

a gdyby orki bylyby madre to.....(nie to niemozliwe :twisted: )

Cardi widze ze ty dopiero sie rozkrecasz!!!!!!

oby tak dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...