Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Eee... jakoś za szybko sobie poradziliście ze Śmiercią. Ale cóż takie prawo MG. Widocznie perspektywa dłuższej walki mu się nie spodobała :twisted: Ale poczekajcie tylko jak będę miał kiedyś więcej czasu i będę mógł przez jakiś czas poprowadzić sesję :twisted: Zobaczycie, co to Śmierć i siódmy krąg piekieł :twisted: Ale na to przyjdzie jeszcze czas...

Jutro w godzinach południowych znikam do Poznania... Tam napewno przyjdzie mi dużo sadystycznych pomysłów... Czytaliście może "Tytusa Andronikusa"? No wiecie jakie pomysły mi chodzą po głowie :twisted: Było naprawdę miło regularnie udzielać się na forum, ale teraz nadeszły ciemne godziny... Dbajcie o moje magnus opum :wink: bym był z niego i z Was dumny 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No to teraz czas zeby kazdy napisal czy idze z Ghostem czy z Carghulem.

Ja jak juz wczesniej napisalem moge isc z jednym i drugim ale wolalbym z Carghulem.

Ps. the Stranger odkad Ns istnieje 2 akcje na dzien w zupelnosci wystarczajac a jak zanm Radyana odpowiedz przychodzi maks. 2 godziny od napisania posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exactly. Tak więc mamy już 2 środki transportu, z tym, że malo kto chce iść z Kłopotem i Ghostem... Rapidfajer/Gimlett był mile widziany przez Ghosta w swym towarzystwie, ale... no właśnie. BYŁ :). Ludzie, czy nikt nie chce dorwać części ze skarbu wartego 30.000.000 woolongów (a może i wiecej)??? [no, jeśli to nie podziała, to nic nie podziała ;)]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję taki skład: Carghul, Artorius, Gimlett, Xanthos, oraz druga grupa: Ghost, Kłopot, Rhajbohrn, Agnaar, Nekromanta (nie pamiętam niestety imienia) - przyłączyc sie chce Wolan, pisał do mnie na maila i może dołączyć do którejs z grup. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem - wtrącę się. the_Stranger --> skoro masz problemy (Kłopoty? :wink: ) z nadaniem swoim pstom odpowiedniej formy, może po prostu poczytaj trochę wcześniejszych postów, amyślę że wtedy "złapiesz klimat" i wyczaisz, jak to wszystko ma wyglądać, by nie ściągało na ciebie gniewu MG i graczy.

Wolv --> nie wiem, czy zauważyłeś, ale samopowtarzalne kusze są w NS bardzo popularnym wynalazkiem, niezwykle lubianym przez graczy :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm taka druzyna by byla cacy

A co z orkiem onufry mi mowil ze za dwa tzry dni z jego kompem bedzie wszystko OK.

Proponuje do druzyny Carghula dodac Lazurusa (czy jakos tak) i wyruszac

PS. Niech raeszta sie wypowie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają składy, tym bardziej, że może ostro iskrzyć miezy mną a Agnaarem - w sumie na pewno będzie ciekawie. Tak czy inaczej dzięki umiejętnościom drużyny, z niewielką pomocą czołgu na pewno uda się załatwić wrednego agenta i odzyskać kasę... 300m woolongów piechotą nie chodzi :)

Trochę szkoda Gimletta, a co się odwlecze nie uciecze. Na pewno jeszcze będzie miał okazję zrobić jakiś sprzęcior dla Ghosta.

Qbuś - spox, nie wierzę, żeby nie udało ci się dorwać do stałki. Shake'em if needed 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta jak wszyscy sadza ze jesli ja pojde z Ghostem to bedzie ok no to Artorius idzie z Ghostem ale jak Ghost bedzie sam to wsiadam na latajacy dywan i lece do Gaara :D (joke) mam nadzieje ze Ghost bedzie rownie ciekawy co hordy wilkolakow i druidow do pokonania przed Gaarem

PS. Hmmmm mialem do zaproponawania MG pewien quescik ktorego celem jest zdobycie sporego majatku (w koncu po to Artorius zostal poszukiwaczem przygod) ale jesli Ghost sie podzieli to nie bedzie potrzebane (moze to i dobrze)

PS. No w koncu jestem normalny tzn jestem czlowiekiem a nie jakims krasnoludem teraz mam 250 postow normalnosci przed soba a potem kto wie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Yager. Jak widzisz ja zamiast być pieknym człowiekiem jestem obleśnym trolem, ale cóż.

A z tym queścikiem to wal na maila, może się okaże, że Smith juz wszystko przepił... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tym drugim środkiem transportu jestem ja? :D

Chyba. że na NS stało się coś o czym jeszcze nie wiem...

Postać Wolva - gnom Gimlett, skonstruował coś w stylu transportera opancerzonego z napędem rowerowym :). Tak więc jedna grupa jedzie "rowerkiem", a druga czołgiem Ghosta :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rzecierz Popielaty jeszcze nie zamienil naszego druzynowego pluszaka z powrotem w czarnoskurego niziolka.

Ps Cardi co ty taka rozwalke caly czas uprawiasz :twisted: i jeszcze jedno moja postac to Artorius a Yager to ja!!!!!!!1 :evil:

Yikes! Mega-sorki, ale pisałem tego posta po powrocie z baru, więc wiadoko jak to jest... Akurat kłująca wena tfu-rcza mnie dopadła i pisałem nie patrząc na wszystko :roll:

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi - trochę się pomyliłeś. Na pustynię miała iść grupa Carghula, bo za pustynią są góry, a za górami kraina Gaara. Natomiast nie wiadomo gdzie jest agent (to zadanie dla poruszającego się w dwóch wymiarach Popielatego, który może go zlokalizować). Gdy go zlokalizujecie, wtedy dopiero będziecie mogli do niego pojechać. A tak ułatwiliście mi sprawę i pozbawiliście się paliwa ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ale nie pomyslales o tym ze moja postac ma latajacy dywan (4 osoby udzwignie tylko ze z k(K)łopotem) hehe

wiem wiem jest nas 5 ale pluszak i niziolek moga robic za jedna osobe

a co do qeuescika to juz to robie ale ostzregam ze jest to tylko koncepcja- zadnych konkretow licze na to ze cos wymyslisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ghost tak się trudził z tym czołgiem, że sądzę iz nie zechce lecieć teraz jakimś dywanikiem (nie zaniżając wspaniałych właściwości tegoż).

A co do questa, to jasne, że powinien byc to tylko szkic. Dokładnej wersji wydarzeń nigdy nie przewidzisz, a przekonałem sie, że na NS w szczególności. Przykład: od razu kiedy zacząłem prowadzić musieliście uciekać z kryształowej góry. Myślę sobie "pewnie wykorzystają zrzucone wcześniej na nich przedmioty, zrobią paralotnię z żagla jachtu, albo uzyją czegos innego", a tu wpada taki Ghost i skacze w dół jakby nigdy nic, a wszyscy za nim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ok mail juz poszedł

mam nadzieje ze nie pomylilem maila tak jak w przypadku Asthnera

maila wyslalem na adres radyan@interia.pl

dobrze??

a co do NS to pomyslalem ze polecimy do miasta, wezmiemy paliwo i przy okazji spotkamy Popielatego a jesli go nie spotkamu to pojdziemy do gildii magow i oni cos nam powiedza. Potem z powrotem do czolgu i jedziemy. (w koncu moc krysztalu nie jest wieczna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yager - zamysl niezły, ale skąd weźmiesz benzynę w świecie fantasy?? Wtedy Pan Wróbel nawet nie śnił o Orlenie ;). Wtedy Bogom nawet nie śnił się Pan Wróbel :P. Za to Artorius był właścicielem jakichś pól naftowych - może znajdzie przy pomocy magii jakieś mikrozłoże na tej pustyni?? Poza tym od czego mamy komórkę Ghosta - Spark wyśle nam jakiś kanister albo zapasowe silniki z Logosa wraz z agregatem (chociażby slonecznym). To w końcu NS! :P Wykorzystujmy kontakty z wysoką cywilizacją!!! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, pomysłów jest mnóstwo. Grunt, że jesteśmy na dobrej drodze - Smith jako wspólnik Gaara pewnie będzie gdzieś w jego pobliżu. A jak wreszcie zdobędziemy ropę do czołgu, to chyba wybierzemy się okrężną drogą. Szczury Pustyni to swoją drogą, ale w takim skwarze w czołgu można się ugotować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure thing Cardi. Aha - mógłbyś włączyć GG, chciałbym z kimś pogadać :).

Do sprawy paliwa wracając - jeśli Satanas/Xaradas ma odpowiednia ilość jabola, to nie ma potrzeby nic robic - alkohol może się sprawdzić. (samochody na to jeżdżą :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...